Jump to content

Skype lietotāja vārda maiņa


(...)
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.

 

Jautājums šoreiz par programmu skype. Vai ir iespējams nomainīt skype vārdu, pašreizējo, uz jaunu, tā, lai nemainās kontakti un viss paliek kā ir, tikai nākošreiz kad es dodu savu skype vardu kādam ir cits? Kaut kas uz to pusi kā mobīlajam telefonam mainot operātoru saglabāt veco numuru, bet šoreiz man vajaga skype vārdu :) bet operātors paliek tas pats ;)

Link to comment
Share on other sites

Diezgan čābīgi :sad: a ja meiģina kontaktēt ar pašu skype un iesniegt paskaidrojumu kapēc man tieši to vajaga? Jebšu tas ir bezcerīgs gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

to vārdu ko redz citi.. mainīt var.

Logina vārdu mainīt nesanāks.

Var migrēt kontaktus uz citu akauntu... laikam :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

aha par to vārdu ko redz to jau tā kā būtu jasna, bet man jau tā kā vairāk prasītos tas logins :neutral: un kontaktus ar kaut kā negribās visus vākt pa jaunam. a kas tur i ar to migrēšanu? Kāds var padot kādu sīkāku info? Ka nesanāk tā, ka galīgi uz neatgriešanos emigrē :mrgreen:

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Kontaktu migrēšana.

Vajadzēs 2 datorus, ja vista.

Bet ja XP tad vienu atver normali, bet otru run as.. un izvelies adminu.

Ar vienu skyupe ielogojies vecajaa akonta, ar otru jaunajaa.

Tad vecaja iezime visus kontaktus un send kontakt... kka ta.. ar labo peles klikshkji tas izdarams.. un suti uz savu jauno kontaktu.

 

P.S.- Protams tev ar jauno kontaktu pirms tam jaauzaicina savs vecais, vismaz uz o momentu.

P.P.S.- visiem draugiem pa jaunam bus jaapstiprina tavs jaunais kontakts :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau tas pats i kas vākt viņus visus no jauna :roll: Baigais čakars tad katrā ziņa. Ta lai labāk stāv mans vecais user nāme un miers mājas :neutral:

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

nu bet, tev vinji nekur nav jamekle, un vinji tak zinas kas esi :) nja.. a kas vecaja user name nepatik ja nav noslepums, to jau praktiski neviens neskataas... tikai retais

Link to comment
Share on other sites

tools - advanced -

backup contacts to file

restore contacts from file

 

 

kādas vistas un vēl divas?? :shock: :mrgreen:

psc

Link to comment
Share on other sites

ne i tāda fīča, ka gribās bišku pamainīt, lai sakrīt ar e-vēstules pastu un daudz maz vienotu stilu ieturēt :mrgreen: bet nu jauns un traks i bijis un visādi joki izdomāti :mrgreen: gribās viens smuks vārds un miers, bet tas tā. Vismaz zinu, ka čakars vairāk kā gribēšana kaut ko darīt, tad, lai labāk paliek tas pats vecais smukais..

 

Paldies Val bet nu šitas i tas pats variants, kad tu sēdi un gaidi kad nu šie tev apstiprināsies :roll: ne tomēr palikšu pie sava vecā skype nāmes :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...