Jump to content

Jauns bīstams vīruss...


Jan4iks
 Share

Recommended Posts

kristaps_83

Intresanti no kurienes tāda informācija ka nu tik būs vīruss, pashi vīrusa taisītāji ziņo ka laidīs vīrusu? :)

Link to comment
Share on other sites

Jan4iks
(labots)

karoče nezinu cik jūs visi esiet lietas kursā, bet nekur tā arī īsti nav teikts vai tas bulšits, vai arī realitāte un vienkārši ir paspējuši apkaut to mēslu... fakti ir samērā pretrunīgi...

... bet domāju, ka gan jau kāds gudrītis atradīsies, kas reāli uzkompilēs olimpisko lāpu vai ko, lai uzceptu jūsu datus :D

un arī linuxoīdiem pienāks brīdis, kad kernelis būs panikā un kompilētājs briesmās...

Labots - Jan4iks
Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Šis vēl nav pie kurioziem?

 

Ja Natālija zem GPL, tad es varetu piekompilēt lielākus buferus :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

neirons

Nu tas jau viss būtu aprunāts, tikai grosmeister notinās :(

Izveidojusies jau interešu grupa.

Ja nu tu (D3M0NZ) izveido kādu pribambasu un vēlies izplatīt zem GPL noteikumiem, tad vēlams patch formā lai citi vīri arī var nataškas izpačēt :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tā , atvainojos visiem Natālijas faniem , ka vakar atslēdzos no šīs saturīgās tēmas apspriešanas objektīvu apstākļu dēļ - negaidot pienāca darba dienas beigas :shock: . Taču šī problēma nodarbināja manas domas visu vakaru , pat naktī , es sapņoju , ka konektējos ar Natāliju - uz manu SYN sekoja tūlītējs ACK , rezultāta izveidojās stabils savienojums pa kuru straumēm plūda informācija :-D . Šodien atcerējos , ka nedauz pazīstu vienu Natāliju , bet man nav viņas telefona numura , pieejama viņa tikai read only un stipri šaubos vai owner šīs tiesības paplašinās :| .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ownership neizdosies - neesmu root grupā . Ar pingu arī būs švaki - stipra aizsardzība un pings tiek dropots .

Link to comment
Share on other sites

neirons

Draņķīgi gan sakarā ar Natāliju gan arī SUBJ.

Godīgi sakot štrunts ar Natašu, bet to vēštuli gan vajadzētu. Vienmēr ir bijis patīkami palūrēt citu cilvēku domu lidojumu.

 

P.S. Jūs tur uzmanīgi, ka kāds no root grupas nenodropo pingus. Ko ta staigās bez pingiem!? :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
bet to vēštuli gan vajadzētu. Vienmēr ir bijis patīkami palūrēt citu cilvēku domu lidojumu.

Kādu vēstuli ? To , kurā ir brīdinājums par Olimpiskajām lāpām , kas nokurinās "C" disku ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es gribētu to vēstuli, kurā ir tas atačments ar olimpisko lāpu.

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Dod adresi, es tev uzrakstīšu tadu vēstuli.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ar olimpisko lāpu pats gaidu . Brīdinājuma vēstule varbūt vēl trash`ā mētājas .

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tā jau tikai bilde. Bet vēstuli ar lāpu atačmentā. Un lāpā vīrusu, no kura pat CNN baidās.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu ļoti slikti , Windows nelietotāj :grin: , nevajag kārtīgiem vīrusrakstītājiem prātu čakarēt :grin: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rodās jautājums kurš tāds cilvēks ir kas ir savā datorā saķēris šo virusu??

Link to comment
Share on other sites

martinno

UN?

Nu i, izdzēsīs/salauzīs manu C: disku... un? Vienalga...

 

Manuprāt tie s*di, kas zog paroles ir bīstamāki....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...