Jump to content

Par eliptiskajiem trenažieriem


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Labdien visapkārt!

 

Vai kādam ir pieredze ar eliptiskajiem trenažieriem (izskatās šādi (bilde ārzemēs) http://esvc000693.wic001ss.server-shop.com...f52157ed3e6.jpg )

Kā viņiem ar slodzēm, effektivitāti? Kuri ražotāji skaitās labāki? Un cenas - no cik nāk aparāti kuriem savienojumi neizļurkājās pāris dienu laikā, paskatījos xnetā vidēji iet ap 200-300ls. Varbūt kāds zin :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mans verdikts , mārketinga bullšits.

Es staigāju ziemā uz trenažieru zāli, bet šiem te virsū neskatos. s..i konkrētie.

 

Patiesībā labāk ir iet uz darbu kājām , rokā nūjas. kādas 45 minūtes vai braukt ar riteni gan laiks ietaupās , gan jautrāk (daudz ko ieraugi), gan svaigu gaisu paelpo (lai piesārņots , tak labāks nekā parastajā trenažieru zālē vai tipiskajā istabā).

Nu es nezinu, varbūt esmu vecmodīgs, bet kad es ieraugu ka vasarā saulainā laikā meitene sēž zālē un brauc uz velotrenažiera vai šitāda mēsla man paliek skumji par cilvēka garīgo traumu..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Manai muterei mājās tāds ir. Pamēģināju uzliekot maksimālo slodzi. Secināju, ka vienīgais, uz ko liela slodze, ir uz kājām. Pārējais tā īpaši netiek tur trenēts. Kaut kāds labums no šī te ir, bet ne jau 5 min dienā kā tur reklamē. Ja vālē, tad vismaz 45min.

 

Es ar kā vecmodīgs cilvēks uzskatu, ka vellapēds un aktīvā atpūta pie dabas, ņemšanās ar sievietēm dod daudz labākus rezultātus. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeasus

Tas suuds ir domats tauku dedzinasanai. Uztrennet uz vina neko neuztrennesi. Uz vina baigi ideali ir ilgstosi uzturet lielu sirdsdarbibas ritmu, lai taukuminsh nodzitos :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man nav tauku ko dzīt, tapēc varēju droši mēģināt :)

 

Pēc kādas ņemšanās konstatēju, ka kājas stīvas palika, īpaši gurnos. Tā teikt, tas vairāk sieviešiem vajadzīgs ar platākām pakaļām. :)

Link to comment
Share on other sites

osscar

Man mājās christopiet ražojums mētājas - ja godīgi - pats vēl ne reizes neesmu ietestējis - uz vasaru būs jākāpj riepu padedzināt :)

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

es arī domāju ka uzkačāt ar šādiem aparātiem neko nevar - bet nu piem. formas uzturēšanai/saglabāšanai un kardioslodzei (kā izbijušam smēķētājam ar pasīvu dzīvesveidu) varētu būt ok

Link to comment
Share on other sites

Jeasus

Nav nemaz tik traki, es ari dazreiz uzseezos kad negribas skriet ;) ja kadas 30 minutes ar tadu normalaa tempa nokapaa tad peeksha ir ciet ;)

Link to comment
Share on other sites

Bija velotrenažieris-to nācās atdot īpašniekam. Nopirku šādu te eliptisko. secinājums-ar šo tas pasākums ir interesantāks, vismaz vairāk ko darīt. Kā jau rakstīja- ja pusstundu tā riktīgi noskrien, tad iesvīst var ne pa jokam. Lasot visādus apskatus-vai nu kettler vai christopheit. Protams, nevar salīdzināt ar kārtīgu braucienu ar ričuku pa mežu, bet formas uzturēšanai bezsniega ziemā, kad slēpot nesanāk, ir OK.

Link to comment
Share on other sites

ir tāds aparāts, lai arī ir rakstīts - saudzīgs ceļiem, tad varu apbēdināt - slodze uz ceļiem ir pamatīga. Tā kā mantojumā no futbola ir palikuši sāpoši ceļi, ar šo airēties ir nepatīkami.

 

Labums ir tāds, ka sliktā laikā var skraidīt pie TV, vēl var variēt skrējienu (mainot slodzi, mainot ātrumu, skriet atpakaļ, kā arī intensīvāk, mazāk intensīvi vai vispār neizmantot rokas).

Link to comment
Share on other sites

Sky_High, iegādājies sporta kluba abonomentu - daudz noderīgāk būs.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

andza - es agrāk skrēju no rītiem, bet tagad tāds pretīgs laiks ārā un vispār slinkums uznācis, domāju ka varētu pamīties katru dienu 30min no rītiem kā no gultas ārā un būtu ok - kačalka ta kačalka, viens otram netraucē, lai gan pagaidām domas cilāt dzelžus nav

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...