Jump to content

Bites jaunais tarifu plāns "Bite 5"


vlmxs
 Share

Recommended Posts

Minimāla ikmēneša maksa, Ls 5,00

Zvani uz visiem tīkliem Latvijā, Ls/min 0,05

SMS sūtīšana Latvijā 0,05

(Cenas ir norādītas Latvijas latos ar PVN 18%.)

 

Nekādas savienojuma maksas ;)

 

Vienīgais, ka pakalpojums "Ģimene" nav savienojams ar šo tarifu plānu ;)

Link to comment
Share on other sites

nez.. bez ģimenes pakalpojuma neliekas pievilcīgs... lai gan mazliet labāks par LMT formulām... tiesa gan savā tīklā jau varēja būt mazāk par tiem 5s/min.

Link to comment
Share on other sites

hmm gandriiz vai jaasaak skatiities uz bites pusi a to tele2 ar savaam savienojuma maxaam jau apnikushi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kriii

Paldies par info, jāskrien uz BITI. Man kā jaunam klientam iedeva uz veselu gadu 5 sant. zvanus. Nu jau gads riņķī un jāmaksā 10 sant. Jamais tarifs būs man daudz izdevīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Tarifs ir labs tiem, kas zvana uz visiem tīkliem samērā vienādi. Ja tomēr pārsvarā cilvēks runā ar sava tīkla abonentiem, pastāv izdevīgākie tarifu plāni! :-D

 

Pozitīvā lieta - starpība starp priekš- un pēcapmaksu krasi samazinājusies - salīdziniet pirmos ZZ vai OKartes tarifus! :idea:

Link to comment
Share on other sites

malinens2
(labots)

atceros, ka ZZ savaa starpaa bija kaadi 28 sant./minūtē :D

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā inflāciju tie varētu jau būt kādi 0,5-0,7 Ls mūsdienu naudā ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tele2 14 arī nav savienojuma maksas, tarifs vēl lētāks, tikai "suņi"- minimalā maksa 14Ls :D

 

Tarifs ir labs tiem, kas zvana uz visiem tīkliem samērā vienādi. Ja tomēr pārsvarā cilvēks runā ar sava tīkla abonentiem, pastāv izdevīgākie tarifu plāni! :-D

 

 

nu, piem­ēram- tele2 brīvais 14 uz LMT zvana lētāk kā LMT formula 28 ar visām atlaidēm :D

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā inflāciju tie varētu jau būt kādi 0,5-0,7 Ls mūsdienu naudā ;)

 

Tieši mob. sak. operatoru pakalpojumu cenu samazināšana ir tas kas nedaudz pavelk kopējo gada inflāciju uz leju!

Link to comment
Share on other sites

luuk ko noziimee konkurence :-P

a to kad es ierunaajos ka tv operators rauj augshaa cennikus visi noreeja ka inflacija inflacija ...

Link to comment
Share on other sites

Kona69

Nudien, ja lmt tuvākajā laikā neko neliks pretī, tad jālien vien uz biti būs. Kas tā nu par formulu, kurai ''ātrums'' krīt! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kad atslēdz visus tos HSPDA un citus brīnumus tad LMT Forumula 8 normāli. 9ls mēnesī tagad man sanāk līdzšinējo 20ls :).. Regulāri tiek zvanīts uz TELE2 tīklu vairāk nekā uz LMT

Link to comment
Share on other sites

nu pa skaisto :mrgreen: ja nedziivojam dzilji kautkurienee, kur bite veel nevelk ;) nav variantu

Link to comment
Share on other sites

Lai arī esmu LMT klients jau 6o gadu.. sāku apsvērt iespēju par Biti... man ar Formulu sanāk tā, ka viens numurs vidēji norunā mazāk par tiem 8ls, otrs numurs mazliet virs.. :) Turklāt mūsdienu inflācijas periodā katrs ietaupītais lats ir vērtība...

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Neaizmirstam, ka Bite-5 nav pilnīgi korekti salīdzināt ar Brīvais-14, jo tomēr tie ir domāti atsevišķām mērķgrupām (pēc izdevumiem mob.sakariem). Ja es tērēju maksimāli 10 Ls mēnesī, priekš kam man maksāt 14 Ls (precīzāk, 15,65, jo par numura noteicēju Tele 2 turpina "plēst" naudiņu)?

 

Ar Formula-8 Bite-5 labāk salīdzinams, jo pastāv daudz cilvēku, kuri maz runā, bet nevēlās izmantot pre-paid.

 

Bet "īstajām pļāpām" var ieteikt turēt otru aparātu ar citu SIM-karti - piemēram, Toxic (kas paspēja aktivizēt karti ar 300 bezmaksas SMS/minūtēm ikmēnesī līdz jūnijam), IZZI (sarunas savā tīklā - tikai 1 sant.) utml. - ar 2-3 cilvēkiem tādas "lētos sakarus" ir pavisām vienkārši "iekārtot"! 8)

 

Atcerāmies arī par bonusiem, pārējot pie cita operatora... Vienkārši reizi pusgadā (vai biežāk) ir jāuzraksta iesniegums operatora mājas lapā! Uzprasiet ToKRai - viņa esot baigā speciāliste šajos jautājumos! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Parasts

pārejot pie cita operatora, lai dabūtu akciju parasti termiņš ir kaut kāds, vai es kļūdos

Link to comment
Share on other sites

Varētu uztaisīt - Bite-0 :D

Maksātikai par to ko norunā/aizsūti.

Būtu cmuki ;)

 

P.S. Esmu LMT klients jau vairāk kā 5 gadus un dažreiz rodas vēlme lietot biti.

Link to comment
Share on other sites

Varētu uztaisīt - Bite-0 :D

Maksātikai par to ko norunā/aizsūti.

Šāds pieslēguma veids jau ir, un to sauc OKarte.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

mazliet veicu aprēķinus.. nez.. manā gadījumā vienīgi bite 5 būtu izdevīgāka par formula 8, lai gan arī ne viennozīmīgi.. super būtu, ja LMT uztaisītu Formula 5, 15, 25 attiecīgi 8,18 un 28 vietā.. :D

 

mans secinājums... LMT iekšējie tarifi kā saka rullē, bet ārējie, t.i. uz citiem operatoriem galīgi nerullē, izņemot Okartes "Labais", kur zvani uz visiem operatoriem ir vienādā cenā 7.5s/min.

 

un vēl priekš manis Bites mīnuss ir 3ls/mēn par mob.internetu.. lai arī MB izmaksas iznāk lētākas, es vk tik daudz nelietoju.. tādā ziņā LMT 1ls abonešanas maksa mēnesim + 5MB FREE ir labāk..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Šīs tarifs un Bite ļoti veicina konkurenci, jo tagad Tele2 uzsācijs kampāņu, ka "Brīvais 14" samazināja maksu par zvaniem uz Biti līdz 0.04 LS - "*** Tarifs 0.04 Ls spēkā no 2008.gada 7.marta, līdz tam 0.18 Ls/min"

 

Vairāk info šeit:

 

Tomēr Brīvais 7 paliek joprojām nelabvelīgs pret Biti un Triatel ar 0.18 Ls/min

Link to comment
Share on other sites

njaa bet briivais 14Ls min ... nespeeju es tik daudz norunaat, lai gan nogriezhu meenesii ~2h ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pirkols veel taads, ka Bite Private (ar 3 Ls/men ab.maksu) vairs neeksistee un klientiem tiek piedaavaats Bite5 :)

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Mājas lapā informācija ir izņemta arī. Palika Bite5 un Populārie...

Link to comment
Share on other sites

Tatad "Gimeni" tagad tikai ar "Popularajiem" var izmantot, a ta bija pirma ficha ar ko Bite ir ienakusi tirguu... Manuprat, labak "Popularos" butu atcelushi...

 

Izskatas, ka tiem "Popularajiem" atkal ir tarifikacija pa minuteem; pirms kada laika skatijos - bija rakstits, ka pa 1 sekundei skaita...

 

Majaslapaa ari gluks kaut kads: visi tarifi ir aizsvitroti, cik maksa - saprast nevar. http://www.bite.lv/lv/pc/voice/rateplans/popular

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

stirol būtu uzmanīgāk lasījis saprastu kāpēc pārsvītrots...

 

Nepalaidiet garām iespēju! Saņemiet 50% atlaidi pieslēgumam „Populārais”. Izvēlieties 240, 600 vai 1200 minūtes par puscenu un izmantojiet īpašo tarifu sešus mēnešus no dienas, kad kļuvāt par BITES klientu!

 

p.s. arī ar populārajiem pieslēgumiem pakalpojumu ģimene var lietot..

Link to comment
Share on other sites

stirol būtu uzmanīgāk lasījis saprastu kāpēc pārsvītrots...

 

Nepalaidiet garām iespēju! Saņemiet 50% atlaidi pieslēgumam „Populārais”. Izvēlieties 240, 600 vai 1200 minūtes par puscenu un izmantojiet īpašo tarifu sešus mēnešus no dienas, kad kļuvāt par BITES klientu!

 

Nevajag-nevajag, es uzmanigi izlasiju; viennozimigi saprast, kada ir sakotneja cena, nevar, jo ta ir parsvitrota... Vareja to lietu uzskatamak noformet.

 

p.s. arī ar populārajiem pieslēgumiem pakalpojumu ģimene var lietot..

Popularais = nePopularais pieslegums manaa izpratnee, jo nosaukums neatbilst patiesibai. Kur shis pieslegums ir populars?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...