Jump to content

Sony kamerai capture


hanek
 Share

Recommended Posts

Tātad man uz sony videokameras (DCR-PC330E) ir uzfilmeets materiaals (kasetee). Man ir usb vads prieksh vinjas, un kautkā derētu kapturēt video ieksh pc. Mēģināju ar pinnacle, un movie maker, bet saka ka capture device not found un kko muld par 1394 portu! Man ir tikai usb vads. Draiverus atradu netā (~1,50mb) un ieinstalēju. Ko darīt? :?: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

USB vads tev nepaliidzees. Tas ir domats, lai parsutitu bildites. Shoreiz tev bus japerk firewire karte, (1394=Firewire). Tada firewire karte maksa ~7ls. Noperc un uzreiz ies gan Pinacle, gan Movie makerii.

Link to comment
Share on other sites

pelekaix

ar USB vadu nesanaks, ja gribi izmantot movie maker vai identisku tai programmu, tad mekle roka fireware vadu 4pin/4pin (kameras komplektacija tas noteikti Tev nav klat, bet maksas ne parak - 6-7Ls robezas) un savieno kameras DV(iLink) izeju ar PC atbilstoso ieeju.

Ja Tavem PC tadas nav - tad gan nezinu ka palidzet.............

Link to comment
Share on other sites

Šodien nopirku to fireware karti ar visu kabeli. Sanāca pa 9ls. Ievietoju tajā PCI slotā piespraužu klāt kabeli, un pēctam kameru. Protams pirmajā reizē ieslēdzu to visu bez nekā piesprausta, pc pats salādēja draiverus, nu nez parādija found new hardware un tad your hardware is ready to use. kko tādu. Nu ok slēdzu kabeli klāt, kameru, kameru ieslēdzu PLAY/EDIT režīmā, un eju iekš pinnacle. Vienalga neatrod!! Ko darīt? Esmu izmisumā, projekta darbs jāpabeidz līdz ceturtdienai, bet nevaru pieslēgt kameru :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Varu samuldēties, bet man liekas, ka tur kaut kāda programma arī vajadzīga, lai video no kameras pārdzītu uz kompi.

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Pinnaclei Capture -> Setings -> capture source kas redzams?

Ja viss kārtībā, tad tur var pat kameru vadit - patīt turp atpakaļ, ieslēgt play.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kas devaisu menedžerī redzams?

 

Un bildi normāli ieliec.

Link to comment
Share on other sites

Aleluja, štekeris tam vadam čakarējās vislaik. Kautkāds made in china.. Problēma atrisināta! Paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...