Jump to content

bannera izveidošana


DMG
 Share

Recommended Posts

Labdien! Gribēju zināt vai te būtu kāds cilvēks, kas būtu ar mieru izveidot maziņo bannerīti (88 x 31) un vēlāk iespējams vienu 180 x 150

 

Uzreiz saku, ka man nevajag nēkādu elementāros bannerus, kur parādās pazūd teksts vai vel kaut kādi elementāri štrunti - to visu es varu uztaistīt pats. Jau tagad ir banneris man tikai derētu viņu uztaisīt pievilcīgāku un informējošāku un tā jau ir māksla :)

 

Protams, ka esu ar mieru maksāt, bet par to jau vienosimies (es ceru).

Link to comment
Share on other sites

Vispār man pietiktu ar gifu :? Ko nu tur mazajam bannerim taisīt flashu? Vieglāk sarunāt ar visiem, ja tas ir gifiņš. Par to otro banneri nu vispār es ar gribētu gif :?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja bannera "kadrus" uzzīmēsi pats (kaut vai Paint'ā), tad varu salikt kopā, lai būtu kustīgs GIFs.

Link to comment
Share on other sites

Tu vēleis lai es maksāju apr to ka tu saliec kopā manas bildes? :D Es pats māku taisīt gifu bez citu palīdzības :D Man tikai nav diez ko stila izjūtas un dizainera talanta, tāpēc gribu, lai kāds uztaisa man bannerus. (Nu sākumā vismaz mazo)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
(labots)

Nē, saliktu tāpat, par paldies, bet redzu, ka ne jau to Tu vēlies. Kadrus zīmēt gan es neuzņemšos. Tieši šī paša iemesla dēļ - dizaineris no manis kā no cūkas balerīna.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Nē salikt es pats mācētu, ja kāds iedotu kadrus :) Tai pašā fireworkā to var izdarīt bez nekādām problēmām.

Tieši tāpēc, ka no manis ar tāpat kā no tevis iznāk slikts dizaineris gribētu, lai kāds palīdz man šai ziņā :)

Link to comment
Share on other sites

Settlers

mosh pameklee googlee gatavus softus, kas taisa bannerus flash veidaa ar smukiem efektiem?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...