Jump to content

kā lai video pārtaisa no 7Gb uz normālu izmēru


dzelzis
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

Nē. Nepatīk darīt darbu kāda sliņķa vietā. Ja nepatīk mani ieteikumi, vari tos ignorēt.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

tev tas varbūt viss šķiet elementari, bet es to daru pirmo reizi, tāpēc arī lūdzu palīdzību

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
(labots)

Es arī to neesmu izdarījis ne reizi. Vienīgais, ko esmu darījis - esmu taisījis DivX un XviD no DVD. Bet man tas šķiet elementāri - pēc atslēgvārdiem (kuri Tev ir iedoti) guglē sameklēt infu saprotamā valodā un izlasīt. Arī es infu vispirms meklēju krieviski, un tikai tad, ja nevaru atrast - angliski. Jo krievu valodu es pārvaldu brīvi, bet angļu valodas zināšanās man ir milzīgi robi.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

dzelzis

tomēr nesanāk man tās svītras kvalitatīvi amputēt, varbūt kāds pateiks kādi tur filtri vai kas jāliek?

 

tā video kvalitāte man beigās tomēr nepārk laba sanāk, ir kkadi knifi, ka iespaidot kvalitāti?

sakompresēt vismaz sanak jau :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es kodeju video no DV ar VirtualDUB

 

1. Izmantojam DivX 6.8 un dabonam PRO versiju. Vari zaaljot, bet var izmantot arii 15dienu triaali.

 

2. Talak pie Virtual DUB liekam video-copresion (izvelamies divx 6.8)

3. Konfigurejam DivXu. Izmantojam 2pass kodeshanu, bitreitu liekam 1500-2000, tas taa max kvalitatei.

 

3.Neaizmirstam ari par skanju, ieinstalejam LAME encoderi

4. Ejam uz audio-enable full processing audio copression-izvelamies LAME un talak bitreitu iesaku 128-192kb/s

 

5. Ejam uz file-Save As un viss notiek.

 

5min video apmeram 80-100mb, 30min~500-600Mb

 

Jautājums par 3 punktu, kas ir ,,2pass,,?

man tur ir kaut kādi 1 pass

Multipas Nth- pass? It kā kodeiks tas pats.

 

11 min ainjema 140 mb. Kvalitāti gribējās labāku.

Varbūt kāds var vel ko ieteikt??

Link to comment
Share on other sites

Multipass noziime kaa jaakodee ir 2reiz.

 

1. Reizee liec Multipass 1st pass

Pec tam njem un spied Multipass Nth Pass

 

VirtualDub piedavaas vai veelaties parrakstiit video (overwrite video) spied jaa. Un viss tiks kodeets otru reizi. un tad gan jabut labai kvalitatei. Starpcitu, ja gribi nonjemt tas sviitras ,tad spied Video-Filters-Deinterelace-Blend

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

tas ir 1 reiz, konvertēju ar multipass 1st pass, tad rezultāta failu konvertēju velreiz ar nth pass, un parējie uzstādijumi virtual dub tādi paši, kā pirmajā gadījumā?

process 2 reiz pa 40 min?????

pareizi sapratu?

Link to comment
Share on other sites

Taatad, jaa pirmajaa reizee liec 1st pass, un uzliec ari deinterelace filtru. Kad filma nokodejusies, neko never ciet, ej uz video-encoding un uzliec Multipass Nth, parejos settingus atstaaj kaa bija. VirtualDub prasiis vai parrakstit esosho video, spied JAA, un video kodesies no jauna.

 

Prikols sleepjas tajaa, ka 1st pass video tiek analizeets, un otrajaa, jeb Nth pass tas tiek kodets, izmantojot izanalizeeto video.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, tulit megjinu!

 

It kaaa ir o.k.- ar'i kvalit'ate laba, tikai 10 minushu video konvert'acija man aiznjema 1,5 stundas!

Taatad kasete visu dienu?????

Link to comment
Share on other sites

Tas atkarīgs no PC. Man 10 minushu video ,katru pass kodee pa 20min. Taatad kopaa 40min

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...