Jump to content

kā lai video pārtaisa no 7Gb uz normālu izmēru


dzelzis
 Share

Recommended Posts

dzelzis

tad sanāk ka tikai ar to programmu var pārtaisīt normālu video? ar tām pašām programmām, kurām parkačā kompī video nevar?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Viena lieta ir pārkačāšana, pavisam kas cits - kompresēšana.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

un ka ir ar kvalitāti pēc izmaiņām? tā netiek pasliktināta?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tiek pasliktināta. Nav nekas dzirdēts par video bezzudumu kompresiju. Kvalitātes zudumi atkarīgi no uzstādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Cirvis dzelzis-"ņe čitatjeļ, on pisatjeļ", sadaļas sākumā viss smalki aprakstīts, tak nē lai izlasīt, labāk vēlreiz paprasīt.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

:arrow: Wilz

varbūt vēlies lai es ar tevi padiskutēju par tēmām kas tev ir svešas un tad par tevi parēcu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es jau savā pirmajā postā parādīju, kur meklēt informāciju. Viena lieta ir sveša tēma, pavisam kas cits - nevēlēšanās uzklausīt padomus.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

man šis tevis augstākminētais apraksts izsmeļošas atbildes tāpat nesniedz,

tas nozīmē, ka nedrīkstu jautāt?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Drīksti jautāt. Konkrētus jautājumus, ja vēlies saņemt konkrētas atbildes. Ja vēlies pats sākt nodarboties ar video kompresēšanu, tad iesaku ķerties klāt un mēģināt. Uz daudziem jautājumiem atbildes radīsies procesa gaitā, pārējie konkretizēsies. Ja nevēlies, tad meklē kādu, kas to izdarīs par atlīdzību.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

izejmateriāls laikam ka ir AVI

 

kas ir :arrow: bitrate kas mainās no viņa?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Maini, eksperimentē, mācies. No tā būs vairāk labuma nekā no neko neizsakošām atbildēm uz abstraktiem jautājumiem. Izejas materiālu jau tādā veidā nesabojāsi.

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

saprotu, ka nesačakarēšu neko, bet vienreiz ar sitiem video jajos divas dienas sirmiem matiem un bez rezultatiem. :grin: tāpēc arī interesē kas pa iestatījumiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
(labots)

Bitreits - tas ir skaitlis, kas parāda, cik bitus aizņem vienu sekundi garš ieraksts. Precīzāk - faila izmēra/ilguma attiecība. Tas nosaka kvalitāti. Jo bitreits būs lielāks, jo kvalitatīvāks un lielāka izmēra būs galarezultāts.

 

Nu, daudz mana atbilde palīdzēja izvēlēties pareizu bitreitu?

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Uz DVD vari kompresēt kaut vai ar Nero (bet nav tas labākais variants), 7-tajā versijā viss ir, 6-tajai būs jāpieinstalē Nero Vision Express. Ja uz DivX - ar DrDivX vai Gordian Knot.

Link to comment
Share on other sites

punkts

ir vēl cita izeja- DVD rakstītājs, vēlams ar HDD. Tad nav jādomā ne par programmām, ne uzstādījumiem

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāda vēl cita izeja, ja materiāls jau nofilmēts?

Link to comment
Share on other sites

Stacionārais DVD rakstitājs ir vislabākā izvele. Piespraudi, nospiedi pāris pogas un izņem gatavu DVD filmu.

Link to comment
Share on other sites

punkts

es jau ar to gribeju teikt - es jau paaris gadus izmantoju DVD ar HDD 160Gb( toreiz maksaaja nedaudz virs 120Ls)- Gan VHS, gan no TV, gan kameras- pie tam ir vairaaki kvalitaates režīmi.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Sorry, nepareizi sapratu/pārlasījos. Padomāju, ka runa ir par DVD kameru.

Tomēr - dēļ viena video gabala diez vai ir vērts pirkt šādu dzelzi, ja pieejami bezmaksas softi.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

DVD rakstītājs der tikai vienā gadījumā - ierakstīt TV raidījumus, lai noskatītos vēlāk.

Parādiet kaut vienu nofilmētu materiālu, kuru nebūtu jāmontē (jāsaliek specefekti, jāpiekoriģē krāsas, tonalitāte, VHS gadījumā vēl papildus jānoņem trokšņi), jāapstrādā skaņa (vēlams uz atsevišķa audio editora).

Nē, nu var jau bez visa tā - bet vai tas ir baudāms materiāls?

Ir mēģināts rakstīt pa tiešo uz DVD un kā AVI pārdzīt un softiski apstrādāt VHS materiālu - nu nav tie salīdzināmi, nemaz nerunājot par montāžu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tēmas autors nezin kas ir bitreits, bet Tu te stāsti par digitalo trokšņu noņemšanu, krāsu koriģēšanu un deinterlacing filtriem.

Ieteikums bija domats konkrētam lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Es kodeju video no DV ar VirtualDUB

 

1. Izmantojam DivX 6.8 un dabonam PRO versiju. Vari zaaljot, bet var izmantot arii 15dienu triaali.

 

2. Talak pie Virtual DUB liekam video-copresion (izvelamies divx 6.8)

3. Konfigurejam DivXu. Izmantojam 2pass kodeshanu, bitreitu liekam 1500-2000, tas taa max kvalitatei.

 

3.Neaizmirstam ari par skanju, ieinstalejam LAME encoderi

4. Ejam uz audio-enable full processing audio copression-izvelamies LAME un talak bitreitu iesaku 128-192kb/s

 

5. Ejam uz file-Save As un viss notiek.

 

5min video apmeram 80-100mb, 30min~500-600Mb

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

karoče visu sito izmēgināju, viss sanaca, paldies :-D

 

jautājums, kādēļ video gabalam, kas ielaists no kameras, ir tādas smalkas korizontālas svītras?

Link to comment
Share on other sites

dzelzis

tātad varbūt kads pateiks, ka to var novērst? nekuja nesaprotu, angļu valoda nav mana stiprā puse

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Lieto deinterlace filtrus. Un kura valoda (neskaitot latviešu) ir Tava stiprā puse?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Krieviski tas būs: Intrelaced = čerezstročnaja razvjortka, progressive - progressivnaja. Pārraksti kirilicā un dur uz google.ru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...