Jump to content

Ar kādām programmam pārdalīt cieto?


Guest Klawins
 Share

Recommended Posts

ko tu ar to HDD vēlies darīt. Cik noprotu pēc lielumu sadalījuma, tad instalēt Windows virsū ja? Ja tā, tad to var jau sadalīt ar pašu windows instalācijas disku, instalēšanas laikā...

Link to comment
Share on other sites

Guest Klawins

Nju vēlos instalēt windows, uz viena no sadalītajiem cietajiem diskiem, pareizāk uz 50 GB Sadalītā, alone kā to izdarīt varbūt vari kko sīkāk pastāstī't.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja HDD ir tukšs, tad uztaisi vienu partīciju, kur instalēsi Win (cik lielu vajag), otru uztaisīsi iekš Disk Management.

Link to comment
Share on other sites

Guest Klawins

Nju man būs jauns pc, kuram windows nebuss, un man cietais bus 250 GB Vienā gabalā, bet es vēlos lai man ir sadalīts vuena 200 GB Un ptrā 50 GB un windows vēlos likt uz 50 Gb sadalītā, alone pastāsti kā to var dabūtt gatavu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ar Windows instalācijas disku uztaisi 50GB partīciju diska sākumā un uz tās uzinstalē Windows. Tad piestartē jaunuzinstalēto Windows un iekš Disk Management uztaisi otru partīciju.

Link to comment
Share on other sites

Uzmini, kurš instalēs Windowzu virsū? Tas, kas to darīs, arī (cerams) sapratīs (tur nav, ko nesaprast), kurā brīdī tiek prasīts sadalīt cieto un norādīt cietā izmērus..

Link to comment
Share on other sites

Meklē googlē pamācību pēc atslēgas vārdiem Windows XP instalēšana, tiem, kas to vēl nav darījuši un tur būs smuka pamācība kā instalēt windows xp. Un tur arī būs smukas bildītes, bet ja neesi ar angļu valodu draugos tad labāk nemaz nesāc neko pats instalēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Klawins

Rodās jautājums kā var uztaisīt 50 GB patrīciju ar windows cd, un kur atrodās Disk Management un arī kā ar to rīkoties, nekad nēsmu dalijis cieto diksu tapec esmu dumšs kā zābaks.

Link to comment
Share on other sites

Tad labāk tomēr uztici to darīt kādam gudrākam par tevi labi? Jo tu jau nezini arī tos izmērus baitos kur nu vēl runājot, par to, ka ja parādīsies tāda lieta kā SATA HDD neatrašana ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu vo, tā kā vērtīgus padomus esi guvis, tad vien intresējies firmā arī no kuras pirki to datoru vai nav iespējas uzlikt OS un cik tas viss maksā. Ja pirki interneta veikalā, tad nes uz tuvāko datorservisu un tur tev visu izdarīs sākot no 20 Ls

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Cietais sākumā ir tukšs.

Ja cietais ir formatēts (jaunam datoram-šaubos), norādām cieto, uz kura liekam windowzu, ja nē, tad formatējam.

Formatējot norādām, cik liels būs cietais C:.

Noformatējot arī zināms, ka cietais C: ir tik un tik liels un uz tā instalējam windowzu...

Soli pa solim, lasot stepus, ir vērts pačakarēties.

 

Galvenais, lai windowza instalācijas CD būtu bootable - pie restarta un CD iekš atvilknes - lai prasa iebūtoties no windowz CD.

 

Ak, jā.. ja cieto neatrod, tad good luck, čakars ar papildiespēju "zvans draugam".

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Guest Klawins

jā, ir windows esmu pārinstējis kādas 10 reizes, bet kā pardalīt cieto vel tagad nejēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad meklē kādu, kas jēdz.

 

tad jau sanāk, ka uz tukša, neformatēta HDD arī Windows nejēgtu uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

Jā intresanti gan tad tu liecis esi to windows. a par windows update esi kaut ko dzirdējis? Tomēr tad labāk meklē tiešām gudrus virus/dāmas kas to pieprot un nečakarējies.

Link to comment
Share on other sites

jā, ir windows esmu pārinstējis kādas 10 reizes, bet kā pardalīt cieto vel tagad nejēdzu.

==========================

 

Vairāk nekā dīvaini...

Tas laikam iespējams bez bootable CD.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tajā vietā kur piedāvā izvēlēties kur instalēt sameklē iespēju norādit cik liels ir C:\

Ja ir gatava partīcija c:\ taisi delete.

ja ir unpartition space taisi tur un norādi izmēru.

ja tev ir karšu lasītājs un piedāvā instalēt uz piemēram h:\ atkal taisi delete kamēr ir c:\

ja kaut kas nesanāk taisi kamēr iztaisās.......

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Nju man būs jauns pc, kuram windows nebuss, un man cietais bus 250 GB

Saderam, ka sata hdd ar visām no tā izrietošajām sekām.

Galvoju, ka klaunam nav nekādu cerību.

Link to comment
Share on other sites

To jau var izdarit caur windows instalaciju, ejot no dosa, arpus WIN vides, ir jau ari progas tieshi tam... Man gan chujs, ja neko nerubii, tad pakasisi GB un viss... Tas, protams, ari bus labojams. Macies-experimentee-noderees!!!

Link to comment
Share on other sites

JanisRx
Macies-experimentee-noderees!!!

Absolūti pareiza doma...

Lien pa XP instalāciju tik ilgi līdz atrodi partīciju veidoānu un izdodas uzminēt pareizo MB skaitu..

Tā teikt darbojies pēc izslēgšanas metodes - pārbaudi visu...!!

Link to comment
Share on other sites

darklight

varbūt nev īsti korekti tā darīt, bet mans paņēmiens - noformatēju visu cieto, uzlieku vindu, pēc tam ar partition magic dalu uz velna paraušanu. Un tur pat nekādi baiti nav jārēķina, viss priekšā uzrakstīts visiem saprotamā valodā

Link to comment
Share on other sites

Rodās jautājums kā var uztaisīt 50 GB patrīciju ar windows cd, un kur atrodās Disk Management un arī kā ar to rīkoties, nekad nēsmu dalijis cieto diksu tapec esmu dumšs kā zābaks.

 

zabaks... a varbut cirvis atrisinaas cietaa diska sadaliishanu pat vairaakaas partiicijaas... :roll:

 

vienu particiju uz kuras ir windas varesi atstat pc bet paareejaas neesaat liidzi kaa disketes...

Labots - warn
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...