Jump to content

Sony PSP


Verneris
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Lieta taada.

 

Draudzenei veikalaa atstaajis kaads Sony PSP. Nostaaveeja tur 2 meeneshus un neviens nav devis nekaadu zinju!

Vinjas priekshniece teica, ka var njemt vinju uz maajaam, jo 99,9% ka vairaak neviens pakalj vinjam nenaaks.

 

Un luuk! Tagad vinjsh ir nokljuvis pie manis. :) Iesleedzis vel vinju neesmu. Laikam bacha PAVISAM noseedusies. Gribeejaas jau zinaat vai VISPAAR straadaa vinjsh. :(

 

Tagad jautaajums!

Var buut kaadam ir sapliisis shitaads aparaats un ir par sapraatiigu summu atdodams man laadeetaajs, baterija, un vel tur, kas tur sleedzaas klaat???

 

kgan jau no saakuma vajadzeetu paarbaudiit vai straadaa. Tikai kur? nav nevienam paziistamajam shitaads aparaats.

Link to comment
Share on other sites

Baterijas iekšā nav nekādas, ja prasi "lādētāju, bateriju utt"?

 

Drīkst uzzināt - tīri intereses pēc - kas tas par veikalu, kur cilvēki atstāj psp un neinteresējas 2 mēnešus? :D :D :D

vēl vajadzētu noskaidrot, vai tas ir "psp" vai "psp slim" (slim ir jaunāka versija - drusku pamainīts izskats, aparāts plānāks...) tātad, viņam aizmugurē var ielikt "umd" disku ar spēlēm, filmām utt. Ja tas vāciņš, zem kura liek disku veras vaļā ar roku (vienkārši pavelkot), tad tas ir slim. Ja ar bīdāmu slēdzi, tad parastais. (viņiem atšķiras arī baterijas lielums...)

 

ā, un varbūt var mēģināt aiziet uz ELKORU vai kādu citu bodi, un vienkārši palūgt, vai nevar pieslēgt šo pie strāvas un paskatīties vai strādā...

Labots - nixise
Link to comment
Share on other sites

Batereja ir, bet nuuu... taa pie reizes uzrakstiju! un atstaats vinjsh tika aptiekaa!

 

 

 

 

 

Vinjam ir taads Open sleedzis, kas jaapavelk uz malu un tad ataisaas. Bet uz taa vaacinja ir rakstiits UMD.

Nu jaaa. Taa arii laikam buus jaadara.

 

a ja, kas! Mosh kaadam maajaas tomeer ir tas laadeetaajs?

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Cik man zinaams tad tas laadeetaajs maxaa ~ 20 - 25 Ls

 

Ej kaut vai uz to pashu elkoru un saki ka "sapliisis"/"pazudis" laadeetaajs un vajag jaunu ;)

Link to comment
Share on other sites

nu jaaa! tur atmasku jaaizdomaa! a to vel padomaas, ka nospeeris esmu :D:D:D

 

bik saaliiti 20-25Ls

jaaiecheko ebayaa. mosh tur leetaak.

Bet nu tas buutu LJOTI sveetiigi, ja kaadam tomeer maajaas atrastos nevajadziigs.

 

 

 

aa un ,kas tas par prikolu! tikko izlasiju, ka vinjiem meedz buut arii kkaadi kodi, kas jatkodee????

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Ir tā, ka spēles jāpērk diskos. viena spēle maksā vismaz 15-20 ls. Bet ir iespējama "atkodēšana" vārdu sakot, sataisa tā, lai psp atpazītu spēles, ja viņas ir saliktas atmiņas kartē. Un tad vienkārši nokačā spēli, ieliec kartē un aiziet!

Link to comment
Share on other sites

AA nu skaidrs! Es jau padomaaju, ka kkaadi droshiibas kodi utt! :)

Un jautaajums tev nixise. Man tad sanaak parastais ja? nevis silm?

Link to comment
Share on other sites

Reinis Serdezins

Rekur atradu ladetaju , neamz nav tik dargi.Vajag tik pameklet.Kursa biedram ir sitads aparatts. Diezgan labs laika kavesanas veids!!Tik no neatkodeta psp nav nekadas jegas jo tomer diski ir dargladetajs

Labots - Reinis Serdezins
Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Vai tad psp nevar caur USB lādēt ?! :wink:

Vajag tikai mini usb kabeli ;-)

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

fat psp no usb laadeet nevareeja,man ir atseviski laadeetaajs ar jaunu bateriju,tas ir nevis psp sprauzhams,bet atseviska kastiite kuraa sprauzhas baterija un laadeejas,paardoshu pa 10 ls ja ir interese.

Link to comment
Share on other sites

AA nu skaidrs! Es jau padomaaju, ka kkaadi droshiibas kodi utt! :)

Un jautaajums tev nixise. Man tad sanaak parastais ja? nevis silm?

 

 

Jā, parastais. jeb "fat".

Link to comment
Share on other sites

erikonkuls

var gan abas versijas no usb laadeet, pasham ir un laadeeju shad tad, tikai vajag kabeliiti ar diviem galiem viens usb otrs pie bachas sprauzhas. kabeliitis noteikti buus leetaak nekaa laadeetaajs, vieniigais ilgaak laadeesies.

Link to comment
Share on other sites

man bija kabelis kas lādē no USB, šauuuuuuuuuuussssssssmmmmmmmiiiiigiiii ilgi ladejās.

PS; varu piedāvāt PSP lādētāju, jaunu, iepakojumā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...