Jump to content

SonyEricsson P900 pirmie iespaidi


Recommended Posts

Palaidnieks

par a925:

baterija viennozimigi ir telefona vajaa puse, ja intensivi tiek lietots telefons, es domaju ne tikai zvanishana, bet brovzeshana un citu softu lietoshana, tad baterija izbeidzas ljoti atri, pat ja tikai zvana, vinja ir dikti chabiga, veel iemesls varetu but - isti nezinu ka ir ar pilnigu atsaisti no "3" operatora, es domaju vai ir pieejama generic_firmware, respekti no brand firmware, jo ta kas ir domata "3" ir diezgan piekakata ar setingiem kurus nevar mainit. bet telefonus var dabut pat pa 90ls, domaju ka prieksh tadas klases smarta tas ir leeti, jaa un veel tak shai moto ir iebuvets GPS:)

 

daudz labaks pecnaacejs ir A1000 kuram baterijas ietilpiiba ir Li-Ion 1600 mAh, daudz pievilcigaks dizains, izmeri un svars, tikai 160 grami, kas prieksh shi klases smarta ir apsveicami. lietoju jau kadu pusgadu un esmu ljoti apmierinats, baterija tur ljoti labi, ja tikai runa 3 lidz 4 dienam, ja intensivu darbojas tad labak vakaraa ir uzladet, jo diezvai sanaks ari nakama dienu tik pat intensivi darboties ar telefonu, bet ja tikai runat tad pietiks noteikti |(protams ja nerunas stundam) kaa plusu varu minet to ka shis ir 3g telefons, un vietas kur LMT parklajums stradaa WCDMA 2100 (UTMS) frekvences GPRS pieslegums vienkarshi lido, http lapas veras vlja atri, nerunajot jau par wap, kuras vienkarshi zibeni atveras, vienigi neesmu ticis skaidribaa par video straumeshanu, tadelj ar ludzu palidziibu...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
par a925:

baterija viennozimigi ir telefona vajaa puse, ja intensivi tiek lietots telefons, es domaju ne tikai zvanishana, bet brovzeshana un citu softu lietoshana, tad baterija izbeidzas ljoti atri, pat ja tikai zvana, vinja ir dikti chabiga, veel iemesls varetu but - isti nezinu ka ir ar pilnigu atsaisti no "3" operatora, es domaju vai ir pieejama generic_firmware, respekti no brand firmware, jo ta kas ir domata "3" ir diezgan piekakata ar setingiem kurus nevar mainit. bet telefonus var dabut pat pa 90ls, domaju ka prieksh tadas klases smarta tas ir leeti, jaa un veel tak shai moto ir iebuvets GPS:)

atsaistīt no 3 var, par ierobežotajiem setingiem neesmu īsti pārliecināts, esmu spaidījis drauga a925 un iekrita acīs, ka sarežģītāk atrast tos vajadzīgos iestādījumus salīdzinot ar se (pats lietoju p800, kam tā pati uiq symbian platforma). par gps - zinoši cilvēki stāsta, ka šiem telefoniem par mazu sistēmas atmiņa, lai ielādētu normāli kartes, pats neesmu mēģinājis

par video strīmošanu sorī nevarēšu neko pateikt tā kā priekš manis tas nav aktuāli (un laikam arī visai esošajai P sērijai nav nepieciešamā edge) , tieši tāpat kā vēl joprojam neesmu notestējis mp3/ogg pleijeri dēļ eventuālā skaņas kvalitātes trūkuma un ierobežotās atmiņas (max 128)

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Par A925 un A1000 GPS, nezinu cik A925 var izplest atminju, bet A1000 256mb var ielikt bez problemam, ta ka ar karshu izveli nav problemu, ljoti labs ir Route66 Mobile vai ar TomTom Mobile, ljoti labi navigatori, vienigi ar iebuveto GPS nestrada, domaju ka iemesls ir vienkarsh, lai pirktu softa razhotaja kit komolektus kuros ir iekljaurs BT GPS raiditajs. Bet ar daudzam kartem strada, ta ka ir ok.

 

Par A925 un "3", unlockot no "3", protams ka var, bet bez paeshushanas paliekoshie setingi ir, piemeram, pie network konfiguracijas var izveleties tikai 1900mhz, vai Auto, no brand versija izvele ir plashaka - 900/1800mhz, 1900 mhz, WCDMA, Auto, tas varetu but noderigi, jo ja stav Auto tad tas pats izvelas frekvenci, esmu dzirdejis ka rigas centra gadas gljuki kur pazud WCDMA un japariet uz 900/1800mhz un otradi.

Nakamais ko nevar mainit ta ir Home lapa brovzeri kas ir piesieta "3", ka ari interneta setingus nevar izdzest kas ir piesieti "3", ka ari citiem pazut GPRS kad telefons atrodas WCDMA jo vinjsh automta grib konekteties pie "3" un nets vairs neiet.

Veel "3" versujai video zvana getaway numurs pisiets "3" un to nevar nedz izdzest nedz nomainit. Jaa un protams visur "3" simbolika, bet ja parshuj ar no brand firmware tad viss ir chikinieka.

 

Aptuveni taa.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...