Jump to content

Izvele starp redeon un nvidia


GAMBLER
 Share

Recommended Posts

Ieteiktu paskatīties uz intel pusi, ja skaties shajā cenu segmentā.

Par vga, ja ir daudz $$$ un esi geimers tad, protams, ka visdārgāko(t.s. radeonu).

Link to comment
Share on other sites

Bet nevajag jau visdārgāko pietiktu ar kādu E4400 tad neliels(teiksim līdz 3ghz) kloks un shamējais apsteigs to 6400.

 

Tagad daudzi tipa pāriet uz 45nm =>var iehavot,protams, par labām cneām, lietotus E6300/E6400/E6600, kas ir ljoti labi CPU. :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad taadiem tempiem tehnologijas atiistaas,ka jau peec meenesha var atkal domaat par upgrade,kur nu veel peec gada.

Link to comment
Share on other sites

ta nu gan nebus

 

Būs gan! Apskaties, kas bija, teiksim, pirms 3 mēnešiem un pa cik tas viss gāja, un paskaties tagad! Jūti atšķirību?

 

Es komplektējot savu kasti ar cerēju, ka vismaz pusgadu būs labi! Figu! Tikko nokomplektēju nepagāja ne 2 mēneši ka manai kaste cena kritās pa 150Ls.

 

Pieņem to!

Link to comment
Share on other sites

Apskaties abām kartēm sintētiskos un spēļu testu rezultatus.

Tad arī ņem ciet to kurai labāka price/performance attiecība.

Link to comment
Share on other sites

ja tu plāno kādreiz instalēt kaut ko citu izņemot Windows tad noteikti ņem Nvidia. Nvidia strādā gan OsX, Solaris gan protams Linux.

Bet lai dabūtu normālu paātrinātu 3D uz linuxa ar Radeonu var gadīties tāds čakars ,kuru es nevienam nenovēlu... Un es neesmu vienīgais kurš ir noķēpājies ar ATI kartēm uz linuksa.

Link to comment
Share on other sites

Par attēla quality gan jāpiekrīt, jo palietojot pāris stundas Nvidias karti, bet pēc tam Radeonu atšķirība ir tiešām liela... Visvairāk to var manīt spēlītēs, kā piem. Pro Street, kur ar Radeon karti uz max izskatās tiešām viss gaišs un smuks, bet tūdaļ pat spēlējot ar Nvidias karti liekas, ka nekā tur nav uz max ;)

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis : Radeoniem patīkamākas krāsas

Bet par tām kŗāsīņām teju 100Ls vairāk jāmaksā.. es njemtu, ja njemtu, 8800GT. Manuprāt, tagad nav vērts pirkt tik dārgu vga(t.i. ar shim 8 un arī 9 sērijas vga notiks tas pats, kas notika ar FX seerijas vga...katrā zinja ne hi-end).

Link to comment
Share on other sites

Bet par tām kŗāsīņām teju 100Ls vairāk jāmaksā.. es njemtu, ja njemtu, 8800GT. Manuprāt, tagad nav vērts pirkt tik dārgu vga(t.i. ar shim 8 un arī 9 sērijas vga notiks tas pats, kas notika ar FX seerijas vga...katrā zinja ne hi-end).

 

Bet HD3870x2 vs 8800GT vsp nav konkurenti. HD3870x2 ir konkurents 8800Ultra līmenim, kurā HD3870x2 arī Ultru pienācīgi sagrauj ;)

p.s. ir tikai pāris spēles kur Ultra ir spējīga kaut cik cīnīties pretī, un viena no tām ir Crysis, taču atkal ir mazliet jāpaciešas, kamēr HD3870x2 tiks pie sakarīgākiem draiveriem.

Labots - kasparrs
Link to comment
Share on other sites

aņfig divus radeōņus? Aizej uz tomshārdvāri un paskaties čārtus, salīdzini performanci ar cenu un izdari izvēli. Personīgi, es ietu ar nvidiju, jo ati ir darījuši man daudz vilšanos.

Link to comment
Share on other sites

N-vidia

Esmu pieredzējis kā N-vidia karte ar 2x zemākiem statiem ieliek ATi reālajā dzīvē neskatoties uz testiem..

Link to comment
Share on other sites

N-vidia

Esmu pieredzējis kā N-vidia karte ar 2x zemākiem statiem ieliek ATi reālajā dzīvē neskatoties uz testiem..

 

Negribu tevi apbēdināt, bet šeit TU nu gan smagi maldies, jo ja vienādas ir atmiņas/core freq. kā arī mem josla, kā arī mem - tas NENOZĪMĒ, ka kartes ir kaut tuvu vienādas, jo ir vēl daudz citi raksturojošie parametri - ROP's, Stream Proccesors, Shader - Pixel, Vertex, gan arī ietekmē arī kartes GPU tehnoloģiskais process... l)

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Ja speelee uz lielaam izskirtspeejam, tad noteikti nem hd 3870x2.pati jaudiigaakaa vga pasreiz, bet ja speelee uz izskirtseejas 1280x1024,tad pietiks arii ar 8800gt.ja nav naudas zeel,tad nem vien hd3870x2, laba jau ir,bet arii padaarga.Ultrai ieliek un cena arii par 100ls leetaaka.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja varam ticēt Tomija testiem un M79 cenu lapām, tad 3870 būs par 100Ls lētāks un kudiš ātrāks nekā tāds 8800GT. Tā ir (šobrīd) ATI top karte, un viņu pārspēj tikai nVidia top kartes - kuras, diemžēl, maksā par 100Ls dārgāk. Es ņemtu ATI.

 

Tas pats, starp citu, attiecas uz CPU. Vienādās cenās Intel CPU ir krietni vājāks par AMD CPU. Pastudējiet čartus un cenu lapas!

Link to comment
Share on other sites

Ja vari pacieties bikinj, un njem 9seerijas 9800 kartinju

Ja vari paciesties pagaidi jaunos ATI zvērus... tā jau var visu dzīvi gaidīt, bet nesagaidīt... .

Link to comment
Share on other sites

Negribu tevi apbēdināt, bet šeit TU nu gan smagi maldies

Negribēju iedziļināties detaļās, bet tikai pateikt ka vairāk uzticos N-vidia pieredzei šajā jomā...

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu savai sistēmai ASUS HD 3870 par ~150.00.. Ar 8800GT sēriju vienas šnices, taču attēla kvalitāte esot labāka ATI kartēm. Par 8800GT saka, ka pikčers ir graudaināks.

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka tas no monja atlkarīgs, + katram savas vajadzības.

 

 

 

P.S. labāk njemt to ar kuru vairāk fps, lai ilgākam laikam pietiek :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

Picture smooths ATI labāks, i klusāka šamā. Dzese notiek caur šķirbu datora aizmugurē, kamēr 8800GT trenkā putekļus kortpusā..

 

googlā "picture quality 8800GT 3870" - atradu pros/cons.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...