Jump to content

JAUNS FLASHMOBS!


Guest waipijs
 Share

Recommended Posts

Jauns flashmobs 29. februārī 19:00 Centrālās dzelzceļa stacijas ēkā. Laukumā pie abām kāpnēm.

Sākumu nogaidiet kaut kur malā- neuzkrītoši. Bet sastingt cenšamies vairāk vidū.

Tieši 19:00 pēc vietējā laika visi akcijas dalībnieki ļoti radoši sastingst uz 5min. Proti, ar avīzi rokā vai runājot pa mobilo vai kafiju dzer u.t.t.

Nedrīkst kustēties, smieties vai runāt.

Tā sastingstam 5min un 19:05 turpinam darbību. Galvenais lai tas izskatās, ka it kā nekas nebūtu bijis.

Turpinam iet, dzert vai runāt tālāk.

Padodiet šo ziņu tālāk.

Video iedvesmai:

 

P.S Varbuut kadam interesee! Tikai informeju! Jo vairak cilveki, jo jautraak! :)

Link to comment
Share on other sites

personigi liekas interesanta padarisana ( no malas pacekot to yputube video) bet nu sii nebus istaa vieta kur to popularizet.

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

kapec ta nee? :) tieshi stacija kur daudz cilveki :) viss bus oki doki!!! :)

 

Vai arii tu domaju ka shaja foruma nebus istaa vieta? :p

Labots - waipijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kā lai to tā pieklājīgi pasaka?

Huiņa ?

Šāds raksturojums ir ļoti precīzs, taču diemžēl nepieklājīgs.

Idiotu bars.. dara bezjēdzīgas un muļķīgas lietas... vienkārši aiz nav ko darīt.

Cilvēks ir cilvēks tāpēc ka viņa rīcībai ir motivācija... ir mērķi.. Nevis kā amēbai.. eksistē eksistēšanas pēc.

Koroče..labs cilvēk šovs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Stāvēt un nekustēties ir jautri?

Kāpēc Tu to nedari katru dienu mājās?

Nekaitīgi.. visnotaļ nosacīti... tas i kā uz to visu paskatās.

Tas ka bars ar labs cilvēkiem kavē mani nokļūt līdz vilcienam un es to nokavēju.. naf nemaz tik nekaitīgi...

Link to comment
Share on other sites

katrs izklaideejas kaa maak. tajaa youtube videoklipaa ir diezgan labi paraadiits, ka taads pasaaciens ir visnotalj interesants un efekts ir labs (pozitiivs)...

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

Velis, acimredzot tu pats nemaki pastavet! ja tev dzive notiekti saistas ar sedesnau majas un tupeshanu pie PC vai rutinu - stradashanu, eshanu guleshanu stāstihanu! pats vainigs!

eksiste eksisteshas pec tikai tu! es eksisteju lai izmegjinatu dzive viskautko un izbauidtu to!

dazhi censhas zibaudit dzivi, darit lietas kas liekas interesantas un neparastas! padarit dzivi krasainaku, ja tu to nesaproti pats vainigs un vari nomirt nozhelojot savu dzivi!! velu veiksmi negativam cilvekam dziivee! tik pat labi teatris, kino utt arii ir huinja tava uztveree! vaine! savacas kkadi labs cilvēki un leka pa skatuvi! psc, kur tdi rodas pastasti man! apdoma dzivi!

 

nee jautri ir skatities pectam video ar apkartejo uzvedibu un nesaprashanu kas notiek! jautri ir but kkur massveida vienotiem un darit kko ko visi kadu laiku neaizmirsis, pajauta jebkuram, kas ir bijis FLASHMOBAA, vai vinsh nozhelo un vai tas ir stulbi! :) tas ir kkas jauns, it ipashi latvijaa!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Eksistēt lai darītu stulbības ?

Vareni..

Nevarētu teikt ka esat diži dalu aizevolucionējuši no pērtiķa.

Nesaprotu cilvēkus kuri dara muļķibas. Ņe to šo nesaprotu.. es saprotu ka viņi ir dunnduki un dara muļķības jo viņi ir dunduki. Dundukus uzjautrina visādi brīnumi.

Ir pat cilvēki kuriem zīmuļa ripināšana pa galdu var izraisīt nevaldāmu smieklu lēkmi. Viņiem tas šķiet varen aizraujoši! Tas tak ir kūl!!! Vajag tak visu!! VISU!!! VISU Izbaudīt! Un zīmuļa ripināšana ir tas ceļš kurš ļauj to visu saprast un izbaudīt!!!

Wiii!

 

Pordon.. idiņus kuri uzskata ka apstāties un nekustēties ir vareni... aizraujoši, kruta un pamacoši, ka šai pasākumā ir jāiesaista prese, valdība, baznīvca utml., es uzskatu pa labs cilvēkiem.

 

Tā ir ļoti tipiska bērnu problēma. Vecāki ir darbā līdz ausīm un bērni nesaņem no vecākiem uzmanību.. ta nu viņi cenšas pievērst pilnīgi svešu cilvēku uzmanību ar visādām muļķībām.

Ar performanci utml., tam visam nav nekāda sakara.

Vienkārša diagnoze, sen zināmai un triviālai problēmai.

 

 

P.S Runājot par izklaidēm ārpus darba.. ticiet man uz vārda.. man tās ir kudi aizraujošākas kā stāvēt un nekustēties.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Es izbaudu dzīvi ar meitenēm un man tas šķiet labāks variants nekā šitāda te māžošanās :)

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

okey! :D es pat neko vairs neteikshu! lai citi izlasa un pashi padoma! :D tapat nesnaks tev visus parlieicnat ar tavu taisnibu, katram sava tasiniba un viedoklis :) vienmer kkur buus kads kas visu noliek un apstāstih, ekad visiem viss nepatiik un nekad nepatiks! ar to ari atshkjiras cilveki!

 

un nav janjem tieshi staveshan satingusham tas ir flashmobs! uz kuru cilveki dodas ar domu darit kko stulbu un neparastu! :) biezhi pat nezinot kas bus jadara pat dodas! un ja vinsh ir tik populars ka daudziem patik, spried pats! acimredzot vairak psihiatriskas slimnicas un trako majas vajag! :) TRAKAJIEM PIEDER PASAULE :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Man arī ir ideja!

Dafai 2015.02.12 12:00 VISI VIENLAICĪGI Boot.lv forumā izveidojam postu ar nosaukumu "A" un saturā ierakstam "Be"

Izskatās ka varētu būt interesanti!

 

Starp citu..

Taisnība ir tikai viena.

Viedokļi var būt daudzi.

Da i tā pati taisnība ir gana subjektīva. Tā ka tu, puika, labāk mācies un pelni labas atzīmes, nevis nodarbojies ar huiņu,

Uzdāvini mammai puķi.. no tā tev atleks i uzmanība i meibi kāds cits labums.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Veli, nu cik var kasīties. Mūsu dienās pasaule ir brīva. Dara, ko grib. Ja šķiet, ka šāda sastingšana ir interesanta (un daudziem tā šķiet), tad aizies un piedalīsies. Ja kādam interesēs - apskatīsies. Ja kādam neinteresēs (un tādi arī ir gana daudz), tad uz turieni nedosies un nepiedalīsies. Nu un kaitniecisks tas nav nekādā ziņā. Vilcienu tu nenokavēsi sastingušas cilvēku čupiņas dēļ. :roll: Nu bet ja tu nevari izlavierēt starp dažiem nekustīgiem cilvēkiem.. Tad kā tu ej pa kūsājošu trotuāru?? :)

 

Nu katram savas intereses. Bet vai tāpēc otra cilvēka darīto ir jāsauc par stulbībām?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Mūsu dienās pasaule ir brīva. Un man neviens nevar aizliegt nosaukt par stulbumu to, ko es uzskatu par stulbumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

un ko tu vari vislaik par to nekusteshanos! tas ir viens flashmobs! ieprieksejais bija iet pa pilsetu, pirmstam bija dejot utt!! cilvekiem patik ta pati lieta ka flashmobs!! lai kas tur butu jadara, kautvai jasit stikla pudeles pret zemi bez apstajas! :D

 

mezhaveci, shis pasakums aiznjems max 10 min :D vispar 5min! droshi nac ar meitenem un tusee!

nesaku ka tev tagad nonstopaa jastav sastingusham vai japiedalas flashmobos bez apstajas un nekas cits nav jadara! :) es ari pavadu daudz laika ar meitenem ;) bet arii medzu aiziet uz pasakumiem kkadiem, konchiem, kino, uz kaln uaizbraucu ja ir sniegs! nevajag jau parspilet un 24/7 ar meitenem :) laigan katram savs! varbut tev vajag 24/7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Mūsdienu pasaule nenozīmē ka katrs dara ko grib.

Teiksim es... es gribu izšaut kā sūgu visus labs cilvēkus, taču fakinie likumi NEĻAUJ!!!!

Tā ka ar to.. Katrs dara ko grib, vajadzētu uzmanīgi..

It sevišķi gados un prāta spējās nenobriedušiem jaunēkļiem.

 

ADEX

Te tikai var pieminēt goda un cieņas aizskaršanu..

Un pat ja es pierādīšu ka diagnoze ir patiesa.. mani var sodīt par to ka izpaudu konfidenciālu informāciju :D

 

P.S Runājot par aktīvu laika vadīšanu..

No rīta/vakarā kad eju uz/no darba.. es to daru ar velo. Līdz -10 ir ok. Un tas ir kamēr sīkie performances sēž mammas golfā un uz elektroniski apsildāmā beņķa silda savas pēcpuses.

Vasarā pēc darba gandrīz katru dienu maucam ar laivām/jahtām. Ik pa laikam sacensības.

Vasrā ik pa laikam ir tālāki izbraucieni ar velo. Parasti 1--2x nedēļā. Ikdienas kilometrāža nav liela.. parasti ~ 20km, bet tas ir tāpēc ka darbs ir tuvu mājām un nasanāk tur baigi mīties. Vakarā ne vienmēr ir noskaņojums.

A te man kaut kādas siekalpakaļas mācīs kā aktīvi atpūsties.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

un kursh likums aizliedz savakties cilvekiem un kka pavadit laiku, ja nevinam nekaitee tas? :)

Link to comment
Share on other sites

Velim taads neliels jautaajums, nu ko tad tu uzskati par sakariigu nodarbi( ja neskaita kasiisanos :D) Nee nu sorry vienkārši varbuut taa arii nav kasiisasaas un tu veelies mums paraadiit gaismu? ;) Man ta liekaas forsi veerot apkaarteejo reakciju :p

 

Nu un kaads arii mineeja, ka sitaa nodarbe forsaaka par dejosanu, negribeetu piekrist :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

s0nd03s

 

Atļaušos atkārtoties

 

P.S Runājot par aktīvu laika vadīšanu..

No rīta/vakarā kad eju uz/no darba.. es to daru ar velo. Līdz -10 ir ok. Un tas ir kamēr sīkie performances sēž mammas golfā un uz elektroniski apsildāmā beņķa silda savas pēcpuses.

Vasarā pēc darba gandrīz katru dienu maucam ar laivām/jahtām. Ik pa laikam sacensības.

Vasrā ik pa laikam ir tālāki izbraucieni ar velo. Parasti 1--2x nedēļā. Ikdienas kilometrāža nav liela.. parasti ~ 20km, bet tas ir tāpēc ka darbs ir tuvu mājām un nasanāk tur baigi mīties. Vakarā ne vienmēr ir noskaņojums.

A te man kaut kādas siekalpakaļas mācīs kā aktīvi atpūsties.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Mhh. Nu jau arī piesējies. Protams, ņemot vērā likumus, tiesības un ētikas normas - bet šajos rāmjos katrs tik un tā dara to, ko uzskata par pareizu un grib. :roll:

ADEX

Te tikai var pieminēt goda un cieņas aizskaršanu..

Tieši šo aspektu es biju domājis. vienkārši būtu par vienu apvainojumu mētāšanu mazāk..

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu, kas tas viss ir super stulbi. Tādā gadījumā arī daudzas citas var saukt par stulbām un nederīgām. Iešana uz krogu iedzert - ko man tas dod? Tas ir tas pats, kas šis. Pastāvi 5min un ej ar draugiem kkur tālāk. Ja kādam patīk, ka visa dzīve iet pēc saraksta, nu tad lai tā ir...kā jau te teica nevienu tas netraucē un apkārt ejošajiem, kuri par to nenojauš domāju, ka ir interesanti, ka pēkšņi daudzi cilvēki viņiem apkārt sastingst...

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

un kursh likums aizliedz savakties cilvekiem un kka pavadit laiku, ja nevinam nekaitee tas? :)

Patiesībā mani tā māžošanās pie cirka traucēja. Kāpēc man jākāpj uz brauktuves lai apietu kratošos tīņu varzu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jebkuram flašmobistam taču jāapzinās, ka cilvēki uz viņu skatīsies kā uz idiotu, vai ne? Tad kāpēc jūs esat pārsteigti, ka uz jums kāds šādi paskatās šeit, forumā?

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

neviens tevi nemaca visgudrais! tu centies iemacit citus! vienkārši kasities gribas, esi no tiem cilvekiem un paliksi! neko tur neviens nepadaris! un tu neko nepadaris citiem, neuzspiedisi savu viedokli un viss! :) varbut atradisi kadu sekotaju sev, kursh apts nedoma, un kuru varesi izmacit ar gudrajam zintiim par stulbenjiem un idiotiem kas dara tev nesaprotamas lietas!

 

veciem cilvekiem skeitbords un snowbords ari liekas nesaprotams, arii datoru liela dalja nesaprot, un doma ka cilveki ir jocigi ka var nosedet pie tas kastes stundam ilgi! tieshi tas pats ar tevi! nesaproti klusee, nepatik klusee, neviens nespiezh iet, nespiezh te rakstiit kko un vel jo vairak apvainot!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Atļaušos vērst apkārtējo uzmanību uz acīm redzamiem faktiem.

1) "akcijās" piedalās gados un prātos nenobrieduši ļaudis kuri neapzinās savas problēmas un kā tās risināt.

Par to var pārliecināties viņu pašu dotajās norādēs uz video.

Tais pašās norādēs ir redzams ka šā kaite var skart arī gados vecākus cilvēkus... tā ka uzmanieties.. herņa ir lipīga :)

 

2) wii waa.. kūl utml., izsaucieni nāk no tiem pašiem mazgadīgajiem "gudriniekiem"

Jebkuram te var uzklikināt un palūrēt gadus. Kā likums, sīkie tos noklusē vai uzdod lielākus. Taču tas nemaina kopoējo tendenci.

 

 

Tas ir sīču pasākums kur viņi cer saņemt to uzmanību kuru nesaņēma no mammas.

Daži sīči kliedz, sit kāju pie zemes.. citi nospļaujas un iet diedelēt uzmanību no svešiniekiem.

 

Kas tai visā slikts?

Elementāri.

Tas, ka šis "risinājums" nav risinājums. Tas neatrisina problēmu. Jā. Sīcis pievērsa sev uzmanību. Bet.. problēma palika.

Rodas ilūzija ka šis te pasākums ir panaceja un nu tik tā risina visas tīņu problēmas ar uzmanības deficītu, taču tā nav. Problēma ir jārisina ģimenē nevis stacijas laukumā ar svešiniekiem.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

demonz, droshi vareji iet cauri! :) neviens nesistu tevi par to, ja nesi tik drosh tad pats vainigs ka gaji pa braukshanas dlaju, shaja gadijuma tu parkapi noteikumus :) paradi likumu kur teikts ka nevar dejot uz ietves :D

 

adex - ne stulbam, bet savadakam!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāpēc nepatīk? Man patīk vēsā mierā noskatīties, kā nenobrieduši prāti zaudē savaldību, kad viņiem degunā iebaksta patiesību. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest waipijs

tu gadijuma neesi AINA!? :D par daudz runa par tam problema, ka tik pahsam berniba nav bijushas kkadas problemas? :) mosh tev pietruka uzmanibas, mosh tevi kads izvaroja, ka tagad esi dusmigs uz visu pasauli! :) lai ka tu censtos ieskaidrot ka tas ir bljaviens pec uzmanibas tu maldies :) man uzmaniba pilniba pietik gjimene ar abiem vecakiem un maasu un suni kas neliek mieru! :) tapat arii skolaa man pietiek uzmaniba!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

adex - ne stulbam, bet savadakam!

 

Teiksim slims cilvēks.

Viņš tak ir savādāks?

To nosaka slimības norise un sekas kādas tā izraisa.

 

Vai tas ir labi? Kādu labumu tas dod zilvēkam?

Kāpēc es to pieminēju?

Da tāpēc ka cilvēkam nav jābūt savādākam.. viņam ir vienkārši jābūt cilvēkam. Un visa cita starpā tas nozīmē būt kā citiem.

Tu neesi cilvēks, ja esi savādāks. Nu tā .... absolūti skatoties :)

Teiksim.. ja tev ir 3 kājas, četras rokas un tu uzņem barību caur snuņi. Smadzenes ir rieksta lielumā. Tu esi cilvēks?

Laikam tak ne?

Un kāpēc?

Acīm redzama iemesla dēl.. tu esi savādāks...

Tā ka tai savādībai ir robežas.. un ja tu tās robežas neievēro.. tu esi nevis citāds, bet vienkārši idiots.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es nedomāju, ka tas ir uzmanības trūkums. Drīzāk - tiek kompensēts uzdrīkstēšanās trūkums. Jūs barā atļaujaties izdarīt ko tādu, ko vienatnē darīt būtu bailes vai kauns. Rekomendēju psihologa konsultāciju.

Link to comment
Share on other sites

Uhu, vienam ko tamlīdzīgu noteikti ir grūtāk paveikt. Vajag, tā teikt, ''pautus''.

Labots - krelin
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nu es tik smalki nezinu.. Tas viss rotē ap pārīti elementāru lietu.

1) Uzmanība. Katram cilvēkam to gribās un bērns nezin kā to gūt. Atzinība, justies svarīgam/nozīmīgam ir tā pati uzmanība. Tb bērnam vajag izjust to ka ar viņu rēķinās.. viņa rīcība izraisa sekas utml.,

 

2) Vēlme izpētīt pasauli un saprast robežas. Nu tas ir pavisam vienkārši.. cik ilgi es viņu varēšu kaitināt kamēr dabūšu pa rīkli?

O.. STOP!

Dabūju pa rīkli.. tagad zinu kur ir tā robeža :)

Dzivniekiem ir tendence šo robežu reulāri pārbaudīt. Cilvēkam, paldies Dievam tādas tieksmes nav. Tāpēc var būt drošs ka vienu reizi iedevi pa seju un nākamā reize būs pec kāda laiciņa nevis pēc 10min.

 

Tas tā.. subjektīvi.

Gan jau ir arī citi aspekti.

Teiksim ar TokRu gan jau ka tur nav ne 1 i ne 2... :)

Bet nu Tokra Mums ir viena... laikam :D

Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka tas ir uzmanības trūkums. Drīzāk - tiek kompensēts uzdrīkstēšanās trūkums. Jūs barā atļaujaties izdarīt ko tādu, ko vienatnē darīt būtu bailes vai kauns. Rekomendēju psihologa konsultāciju.

 

 

Atljausos iebilst, proti jeega jau ir tajaa, ka ja piem. viens apstaatos tad jau nebuutu tas efekts- apkaarteejie nepieveerstu uzmaniibu ;)

Un jaa par to uzmaniibas truukumu he he vai tas ir obligaats, lai paveiktu citu izpratnee kko jautru? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Lai paši justos labi, zog citu cilvēku uzmanību..

Vareni.

Ja jūs esiet tik kruti.. savācieties kaut kur nezin kur.. klusumā un mierā, un pievērsiet viens otra uzmanību.

Netraucējiet cilvēkiem kuriem ir nospļauties par jums un jūsu problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Katrs pavada laiku kā viņš grib !!! Viens afterparty piegāž mūli, cits piedalās flashmob....katram savs !!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...