Jump to content

aptauja "datoratkarība''


tomashuns
 Share

Recommended Posts

Aptauja galigi garam, jaut vai pedejais jautajums

 

"Vai tu vari savu dzīvi iedomāties bez datora?"

 

iedomaties var visi. un pievienosanas laikas ari biedejosi ilgs!

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu. Par tām stundām nav precīzs laiks un par to ko tu dari ar datoru arī, jo ja tas ir darba nolūkiem, tas ir, pelnīt naudiņu, tad tas ir savādāk, bet to jau laikam lielākā daļa vienkāršo ļautiņu nespēj saprast. Uzreiz kāds tur atkarīgais utt. Bet ja par to smuki maksā un naudiņa nāk par to kas pašam patīk tad tas i super.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Nuu buutiibaa tad ir jaajautaa kaada veida atkariiba taa ir. Ja es piemeeram pelnu algu ar datora paliidziibu un citaadi nevar(piemeeram programmeetaajs), tad teoreetiski ja man liedz pieeju pie datora, es nespeeju sevi apgaadaat un labaakaa gadiijumaa zaudeeju savu poziiciju sabiedriibaa kjuustot par bezpajumtnieku, sliktaakajaa gadiijumaa zaudeeju dziiviibu.

Taatad tiiri nenoliedzami var apgalvot, ka esmu atkariigs no datora.

Link to comment
Share on other sites

kaads visam tam sakars ar to, no cik gadu vecuma saaku graabaaties gar datoru. ok! pirmo reizi pie datora tiku taalajaa 1985/86 gadaa, kad man bija 12 vai 13 gadi. taatad kopaa, ar un ap datoriem esmu vairaak kaa 21 gadu. tanii laikaa siikais un dators bija visai nesavietojamas lietas. muusdienaas... mans puika pie datora saaka seedeet, kad shim veel pieci gadi nebija. tas noziimee, ka manaa vecumaa jamam buus 30 gadu pieredze ar datoriem. stulbi, ne? no taa nu galiigi nevar secinaat, vai esmu vai neesmu datoratkariigais. tev tur tai aptaujai vajadzeetu pievienot sadalju par vecuma grupaam, piem., 0-15, 15-25, 25-40 utt. domaaju, ka uz divaam pirmajaam grupaam visai biezhi vareetu attiecinaat datoratkariigais. :)

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Principa dēļ neaizpildīju, jo 3. jautājums ir pēc idejas absurds (es spēlēju datorspēles, taisu augstskolas darbus (Solidworks, Mathcad), izmantoju internetu un lietoju citas programmas - tad ko izvēlēties? :twisted: ).

Tāpat 4. Vai tu esi atkarīgs no datora? - jā, ibitīt matos, šodien visi mēs esam atkarīgi no datora - tāpat kā no elektrības, tu vari nelietot savu datoru, bet tas nemazina atkarību!!!

Link to comment
Share on other sites

vispār jau mēs by default visi esam atkarīgi no interneta un datoriem.. jo mūsdienās gandrīz nav nozares, kur nebūtu iesaistīts dators.. naudu arī bez datora palīdzības mēs ārā nevaram no konta dabūt, tie paši luksofori arī regulējās un vispār gandrīz visu pārvalda datori..

Link to comment
Share on other sites

Done!

 

cik atceros tad lasiiju grāmatiņu par datoratkarību un tur pārsvarā bija jautājumi vai tu izvēlies satikties ar draugiem, vai dodies labprātāk ar radiem kādā izbraucienā vai izvēlies sēdēt pie datora un geimot kaut ko :D Tapēc domāju ka reti kurš ir tāds kas nespēj nošķirt dzīvi ar un bez datora :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Datoratkarība - tas ir tad, kad lasot grāmatu vai žurnālu, meklē search, lai atrastu vajadzīgo vārdu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

kad esmu civilizācijā, tad pc un nets ir vajadzīgs kā ēst... bet kad dodos kkur atpūsties prom no visa, tad nejūtu nemazako vajadzību pēc tā visa.... tas nerada pat diskomfortu...

 

p.s. paceļ rokas tie, kas ir atkarīgi no mobīlā telefona! :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies par lielo atsaucību!

pilnīgi piekrītu visiem viedokļiem.

Pārsmējos par ADEX teikto :D

Link to comment
Share on other sites

Patiešām lai atzīstas cilvēki kas var iztikt bez mobilā telefona?? es vairs nevaru :D :D bez kompja un interneta varu bet bez telefona ne! :D

Link to comment
Share on other sites

bez mobiilaa ir patiesi tragiski! piem izej no mājām un mobīlis palicis uz galda vienk to laiku kameer esi kaut vai veikalā jūties itkā būtu pusi no sevis atstājisi uz galda :D

Link to comment
Share on other sites

Es principā varētu iztikt bez mobilā telefona. Piemēram, pulkstenis man ir uz rokas - ja izeju no mājas bez tā, drīzāk ir sajūta, ka esmu ko pazaudējis, nekā tad, ja izeju bez telefona. Vismaz manu paziņu lokā man telefons parādījās vienam no pēdējiem, un drīzāk tādēļ, ka apnika apkārtējo uzbraucieni, ka dārgi iznākot man uz stacionāro zvanīt, ne paša iniciatīvas dēļ.

Bez datora - hvz, tā īsti neesmu mēģinājis pārbaudīt. Katrā ziņā pēc dažu dienu netuvošanās PC (jo tuvumā tāda vienkārši nebija) nekādas lomkas vai garlaicība nemāca.

Bez interneta - tas gan grūtāk. Vispār liekas, ka lielāko daļu laika, kamēr man rokā (nevis kabatā vai kur citur nolikts) jau minētais telefons, es pārskatu internetu, nevis runāju, sūtu īsziņas vai spēlēju spēlītes.

Labots - Viescha
Link to comment
Share on other sites

Aizpildiju.

Pie datora pavadu >4h gan darba, gan izklaides nolūkiem no 9 gadu vecuma. Varu iedomāties dzīvi bez mobilā telefona, bez pildspalvas, bez kalkulatora, bez drukātās preses, lego konstruktoriem un televizora. Patiesībā šīs visas lietas pārsvarā aizvietoju ar datora+interneta palīdzību. Cerams, ka lieta netiks līdz dzimumdzīves aizstāšanai :D tad uz to jautājumu par atkarību zināšu ko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Pavedienu nelasiju taču uzkatu ka man ir ko teikt.

- Ej d***t. Man man nav nekādas atkarības. Ja tev tāda ir, iebāz to visu sev dziļāk vienā vietā un nespied citiem uz n rva.

Jauku vakaru, preicīgu rītu.

Gints.

Link to comment
Share on other sites

done

p.s. shodien mees daauuudzi vairaak vai mazaak esam atkariigi no datora ;)

darbs,izklaide,reekjinu apmaksa, informaacija ...

galu galaa tak 21 gs ko ? un alaas tak nedziivojam :p

p.p.s. kautkaa biski vairaak dereeja to jautaajumu un atbilzhu variantu

Link to comment
Share on other sites

Dators - darba un izklaides iespēju rīks. Pavadīts pie tā tiek milzīgs laiks, taču tas rodas lielākoties tāpēc, ka dators aizstāj tik daudzus citus aparātus, kā jau blck rakstija.

 

Bet ar mobīlajiem ir tā - darba dienā to mājās apzināti neatstātu, bet izdzīvot var. Vakar lieliski izdevās to pārbaudīt :D

Bet brīvdienās jau kādus 2 gadus pieturos pie apzinātas telefona 'nozaudēšanas'. Reizi-divas dienā paskatos, vai kāds nav izmisīgi mēģinājis mani sazvanīt, bet tas arī viss :)

Link to comment
Share on other sites

- Ej d***t. Man man nav nekādas atkarības. Ja tev tāda ir, iebāz to visu sev dziļāk vienā vietā un nespied citiem uz n rva.

 

Tā ir pazīme, ka atkarība tomēr ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par kādu atkarību ir runa.

Vai nu par atkarību līdzīgi kā no cigaretēm vai narkotikām, vai atkarību kā darbs, bankomāts, ātrāka informācijas iegūšana (internets), kases aparāti lielveikalos, vilcienu kustības organizēšana utt utjp.

 

Par kuru atkarību ir stāsts???

 

Atkārīgs, līdzīgi kā no cigarētēm, no datora neesmu.

Atkarīgs, lai pelnītu un iekļautos sabiedrībā, esmu.

 

a?

Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ka esmu dator-atkarīgs, bet uz pēdējo jautājumu tomēr nācās atbildēt ar jā - tā kā esmu programētājs, tad tiešām nevaru iedomāties ko darītu bez datora :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...