Jump to content

Debesu viesis


Pietuka Krustiņš
 Share

Recommended Posts

Kas tik grūti to miskasti notriekt??? Kur tad visas ūber amerikāņu tehnoloģijas? Varbūt šie ari grib lai viņš nokrīt... :)

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    3

  • Jan4iks

    5

  • Pietuka Krustiņš

    14

  • Prime

    6

Satelīts tiks notriekts virs Atlantijas okeāna un atlūzas sabirs Ziemeļ- un Baltijas jūrā pie Dānijas un Vācijas.

 

 

Neredzēt krieviem vairs šprotu konservus kā savas ausis 8-)

Link to comment
Share on other sites

A varbūt viņš nemaz tā netīšām nekrīt, bet visu laiku tiek detalizēta fotografēta zeme, jeb objekti uz tās?! Bildes no viņa tiek veiksmīgi pārsūtītas uz ASV, attiecīgo vadības centru, un īsi pirms nokrišanas viņu sašaus ar raķeti. :cool: ;-)

Bet ja nopietni, tad stulbi ir tas, ka viņā ir toksiska degviela un ka atlūzas nosēs diezgan lielu teritoriju.

Laikam būs jāpārvācas padzīvot pagrabā:/

Link to comment
Share on other sites

Kas tik grūti to miskasti notriekt??? Kur tad visas ūber amerikāņu tehnoloģijas? Varbūt šie ari grib lai viņš nokrīt... :)

Notriekt jau nenozīmē sadalīt molekulās. Diemžēl.

Tikai sašķaidīt jamo mazākos gabaliņos lai posts nav tik liels. Principā es mazliet nesaprotu - kā jau jebkuram militārajam lidaparātam, viņam bija jābūt apgādātam ar self-destruct, varēja jamo uzspert gaisā vēl orbītā esot, sīkie gabaliņi tad sadegtu atmosfērā un miers...

Link to comment
Share on other sites

da labi citejiet tos zinu tekstus cik gribat tapat neviens nezin un neuzinas kas tur ir patiesiba.

ja nu vienigi pec 100 gadiem ka tas notiek ar visiem sada veida su*iem kas pasaule notiek.

un ja patiesiba piekritu par to iznicinasanas pogu 100% ka tada tur ir bet gan jau ka amisiem pasiem sava dzila doma saja visa.

palubomu vis iet uz stāstiu un ilgi miera si psaule nesadzivos...

Link to comment
Share on other sites

Peec taas kartes izskataas ka vinsh lido arii virs Maskavas, respektiivi kremlja...

Tad nu... turam .

Link to comment
Share on other sites

pec tam amisi pateiks vai atvainojamies milie draugi krievi ka netisam izskaidijam jusu kremli.

un sakas vispasaules debilisms 3

Link to comment
Share on other sites

Ko juus ar tiem aarzemju varonjiem, mums tak ir Kalviitis un protams cuukmens (nez kapeec starp siem varonjiem gribaas vilkt paraleeles :D) Vinji muus izglaabs!!!

 

Nuu tas taa, ceriibas jau reaali man liekas mazas, ka mums buus tas prieks dabuut no sitaa kaadu atluuzu, es gan gibeetu :)

Link to comment
Share on other sites

Stresam nav iemeslu, stresam nav iemeslu, kāda procentuāli ir iespēja, ka šams no 36k km izvēlēsies tavu govi. Praktiski zero.

Un ko stresojat par N2H4, Tas sūds nav ne uz pusi tik indīgs, kā amonjaks.

Vienīgais satraukums ir par RTG, kurš arī ir baumu līmenī. BTW, šamās tika izmantotas vairākos kosmiskajos verķos. Es piemēram priecātos, ja man dārzā novaļītu no debesīm pāris tonnas krāsainā un bonusā vēl 238 plutonijs.

Vienīgais, kas mani izbrīna, kādēļ tas spiegu satalīts izdomājis nonākt lejā tikai pēc mazliet vairāk, kā gada darbības.

Edited: Dodo, es tak ironizēju. :)))

Labots - faq
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

"Maz lietots spiegu satelīts. Cena 10Ls.

Tā jau es viņu nepārdotu, bet palaidu jaunu un no šamā vairs nav jēgas.

Tiks akceptēts argumentēts tirdziņš

 

T2: 34322334

Vova"

Link to comment
Share on other sites

Pietuka Krustiņš

Sveicināti, Tautieši!

Atlūzu zvaigžņājs turpinot riņķot. Pats vēl neesmu redzēji - nemāku spriest. Gaidām plutonija klucīšus uz mājas jumta. Lai dzīvo debesu atkritumi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...