Jump to content

Linux Slackware Sendmail konfigurācija


Guest DmanX
 Share

Recommended Posts

Guest cekamens

da uzliec qmailu un viss buus kedaa man personiigi patiik labaak qmail kaa klientu vari izmantot squiremail, vai sqwebmail ir arii IMAP POP3 smtp utt utt

Link to comment
Share on other sites

Guest DmanX

Domāju par qmail, lasīju ka esot latvisks manuālis, tikai nevaru atrast. Esu tik iesācējs šajā jomā. Vienreiz to qmailu mēģināju uzlikt - nesanāca, kā parasti kaukas ar libiuem utt., slaku instalēju pilnīgi visu, lai nebūtu problkēmu, bet vienalga kaukas vienmēr kaukur pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Guest cekamens

bet tak kad instelee slacku var lasiit helpu par katru paku un uzlikt vajadziigaas

Link to comment
Share on other sites

Guest cekamens

a kam tev vajag pasta serveri par kauckaadu atlidzibu varu uzlikt vai arii izstaastiit kaa uzlikt

Link to comment
Share on other sites

Ar to, kas nāk līdzi Slackam vien, qmailam irad par maz. Tiesa gan, pašam uz 2 kastēm Slack + Qmail + spamassassin + calm. Tiesa gan laikam postfix uzlikt būtu vieglāk. Sendmail nelietoju jau sen un iesaku paprovēt ko citu arī tev.

 

Vai Tu vari paskaidrot ko domā ar vārdiem "sūtīt mailu uz jebkurieni"? Ja nemaldos, ar to tu domā relay. Pagooglē relay hosts + sendmail - moš palīdz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cekamens

o jaa pirmoreiz liku qmail riktiigi nedeelu noneemos kameer visu simap un cirus brinumus uzliku utt web interfeisus un web adminus utt tagad gan skiet ka nets pilns ar manualiem vajag tikai rakt ja negribas naudu pikot lai gan atrak buus sapikot kadam piem man :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DmanX

Par to sendmail - ir problēma replays, bet mēģināšu citus alternatīvus variantus. Paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest DmanX

Sanāca man to sendmail palaist, bet ir problēmas. Kā var sakonfigurēt sendmailu tā, lai var saņemt mailus no jebkurienes? Kas jādara, lai nebūtu tas gļuks ar Relays, visādi spameri iet caur manu serveri. Queuē krājās visādi neaizsūtīti maili, sanāk ka mans serveris ir kā relay, kā no tā var atkratīties?

Link to comment
Share on other sites

Guest kristovskis

lai atļautu relay tikai no noteiktām adresēm, ieliec /etc/mail/access IP adreses, no kurām atļaut pieņemt un pārsūtīt epastus, šādā formātā:

 

RELAY xx.xx.xx.xx # adrese, no kuras atļaut pieņemt un pārsūtīt epastus

 

pēc tam uztaisi hash'u

makemap hash /etc/mail/access </etc/mail/access

 

un visam vajdzētu strādāt.

 

Šis strādā pie nosacījuma, ka sendmail konfigurācijā ir iekļauts

'access_db' feature (FEATURE(`access_db'))

 

Un vispār sendmail.org ir pieejama tīri laba dokumentācija

Link to comment
Share on other sites

Guest DmanX

Tas nozīmē ka tajā failā man jāieraksta visas iespējamāš IP no kurām var saņemt mailus? Ir vēl fails Relay-Domains, kurā man stāv .lv .com .ee ..., ja izņemu piemēram .lv tad no visām adresēm kas beidzas ar .lv nevar saņemt mailu. Tas mailqueue briest lielumā, tur stāv visādas spam vēstules, kuras nevar aizsūtīties. Kaukāc bardaks laikam man te :/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...