Jump to content

LCD 37" vai 40"


Raicha
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Saprotu, ka neesmu ne pirmais un ne peedeejais ar shaadu topic. Neko veertiigu mekleetaajaa neatradu, jo TV tirguu shobriid diezgan strauji mainaas cenas un piedaavato modelju klaasts.

 

Tik cik review ir pieejami, tik esmu izlasiijis visu. No pirceeju review arii 90% slavee savu pirkumu un saka ka viss baigi forshi.

 

Man interesee vai ir kadam kas negatiivs sakaams par Samsung/Philips/Sony/LG razhojumiem.

 

Esmu nonaacis pie shiem modeliem -

 

Philips 37PFL9632D/10

Philips 37PFL9732D/10 (USB naak klaat, Ambilight advancētāks)

Sony KDL-40W3000

Samsung LE-40F86BD

LG 37LY95

 

Cenu starpiiba ir ~ 300 Ls. Leetaakie ir Samsung un LG, bet daargaakie - Philips 9732 un Sony

 

Lasot atsauksmes - Sony ir pashi bildes kvalitaates "griesti". Lasot par Philips - super TV un ambilight, pie kaa esmu pieradis.

 

Philips plazmu liidz shim lietoju ikdienaa un savas funckijas pildiija teicami. Sony esmu nedaudz lietojis, bet tikai piesleegtu pie sateliita un nav bijushas probleemas. Lai gan savaa vienkaarshotiibaa un menu - man labaak patiik Philips.

 

Shobriid sliecos vissvairaak par Sony modeli, kas arii ir vissdaargaakais, bet "iespeejams" viss labaakais. Ar LG un Samsung nav bijusi dariishana. Riit veel iemetiishu aci elkoraa kaadaa, lai noveerteetu bildi klaatienee, saliidzonot ja buus tas iespeejams.

 

p.s.

peec Tv iegaades topicu varees droshi dzeest aaraa ja nesaturees veertiigu info. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

pats skatos uz šo pašu TV komplektu lai atrastu "labāko"

 

Cena: sony 40w3000=42pfl9632D

Funkcijas: philips 37pfl9632 +200Ls = 37pfl9732 (papildus iegustam ambilight no augšas un slotu priekš atmiņas kartēm caur ko skatīties jpeg un klausīties mp3, USB slots ir abiem)

Link to comment
Share on other sites

+ par Philips ar ambilight

 

 

par miinusiem

 

Philips:

teshi blondiineem domaatais menu besii aaraa :)

softs ne 50% nepiedaavaa ko harware var sniegt(iexaa linux bet durtinju naf)

DVB-T nekjer kabelju diapazonu

 

 

Samsung:

iisti nezinu cik svaigs vinsh bija kur ciemojos, bet pabradaajot pa menjuchiem sapratu ka Philips tomeer rullee

skaljuma korekciju katram kanaalam neatradu

un veel kaudze siikumu uzkrita uz nerva

 

 

Sony

arii sanaaca paciemoties pie ieprieheejaa metiena Bravia-s

bilde kaka(peec Trinitron eras Sony man nipatiik)

rixtiigs glupums ir atsevishchs saraxc digitaalajiem un analogajiem kanaaliem

un menjuchus saliidzinot ar 10 gadus vecu Sony KV29c3d(ko pac lietoju) ir manaams rixtiigs downgrade

 

 

telefonos nu ir fiichu 5x vairaak nekaa daargumdaargaa teljukaa !?!?

kameer notiek siinja par pixelju daudzumu milisekundeem tikmeer razhotaaju ar fiichaam nesteidzas lutinaat

 

p.s.

kamdeelj taac pesimisms:

pirms gada nopirku 37PF9731 -> likaas sofc tac nepabeigc -> sabombiiju suportu ar veestuleem ->

vinji piedaavaaja atgriezt -> peec pusgada izraadaas ka Eiropai vairs nav neviena aparaata ar LAN

naakamo gribu obligaati ar LAN un video failu playback (tikai tapeec ka esmu vienreiz pameeginaajis)

Link to comment
Share on other sites

Pats ilgi svarstijos. ko nemt .izvele bija Samsung LE-40F86BDX vai Philips 42PFL9632D/10 kad dabuju tos telukus salikt kopa un paskatities parasto kabel antenas signalu .tad mana izvele krita uz Philips 42PFL9632D/10

+ par Philips ar ambilight

Labots - strjoms
Link to comment
Share on other sites

tad kāds ieteikums?

pagaidīt kādu pus gadu pēc jaunās paaudzes vai nē?

un vispār ja tikko visi uz ECS noprezentējušies, kad tad nākamās paaudzes modeļi gaidāmi?

 

atradu labu krievu forumu par ap 40" LCD un ētera signālu

 

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:12044

 

Ieteikums ir gaidiit 3 gadus OLED ekraanus.

Nee, veel labaak laazertv 5 gadus pagaidiit.

Da vispaar, peec 10 gadiem 3D kiino maajaas buus. Taa ka nepeerciet neko :mrgreen:

-----------------------------------------

Nenjemiet veeraa, garshiigs alus, bet domu cerams kaads saprata :D

 

P.S. Ambilight ir konkreets suuds (manaa izpratnee).

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

Protams ka netaisiiju topicu, lai gaidiitu 1/2 gadu vai gadu vai vairaak. :D

 

Pirkums ir vajadziigs sodien/sonedeel.

 

Par Samsung un LG vissmazaakaa skaidriiba. Neesmu no tiem, kas veikalaa speciaali noieet kaadam elektronikas stendam, lai paskatiitos kas tur jauns/interesants.

 

Gruuti spriest par ambilight. Man patiik un ir pierasts.

 

Aizlaidiishu shodien uz spices Elkor un ceru, ka vissmaz 2 no manis izveeletajiem modeliem buus. Kaa arii, ceru, ka elkor ciitiigajiem darbiniekiem nebuus slinkums man nodemonstreet 1 bildi uz 2 dazhaadiem TV. ;)

 

p.s.

Ja izveeleesos Sony, tad iespeejams vissmaz uz kaadu stundu buus iespeeja saliidzinaat bildi ar plazmas Philips. Par Philips nekaadu suudziibu nebija.

Link to comment
Share on other sites

Laikam nemshu Sony.

 

Diemzheel nevienaa no 3 veikaliem, kuros es shodien pabiju, nebija neviens no manis izveeletajiem Philips TV. :(

 

Apskatiiju veel Samsungu un LG. Samsungam lielaaks kontrasts, taada sajuuta ka tiek pastiprinaati uzspiestas kraasas. Nez...it kaa jau spilgtaaks, bet reaalajaa dziivee domaaju nebuus tas.

 

LG...nu nez, laikam jau tomeer nee, tikai tapeec ka LG.

 

Njemu Sony un ceru ka shogad arii iepirkshu PS3. :p

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu, ka Sony tikai X sērijai ir kustību izlīdzināšanas funkcija. Laimīgs tas, kuram šī funkcija neko neizsaka :) , jo tā dārgi maksā, it sevišķi Sony izpildījumā.

Link to comment
Share on other sites

Ar W3000 ieliidu zem 1200 Ls, kas domaaju ir baigi ok.

 

Prieksh X naudas nav un arii gaidiit negribu. Taa var kraat un gaidiit visu laiku, liidz kaut kas labaaks paraadaas. ;)

 

redzeeju saliidzinoshi bildi ar D un V seerijas TV, D bija loti atskiriiga, daudz shvakaaka bilde. V seerijai jau bij gandriiz liidziiga. Vissmaz man taa likaas.

Link to comment
Share on other sites

Ar W3000 ieliidu zem 1200 Ls, kas domaaju ir baigi ok.

 

Prieksh X naudas nav un arii gaidiit negribu. Taa var kraat un gaidiit visu laiku, liidz kaut kas labaaks paraadaas. ;)

 

redzeeju saliidzinoshi bildi ar D un V seerijas TV, D bija loti atskiriiga, daudz shvakaaka bilde. V seerijai jau bij gandriiz liidziiga. Vissmaz man taa likaas.

 

 

Droši pērc D :)

Par ietaupīto varēsi man pāris skvoša raketes nopirkt :)

Link to comment
Share on other sites

Tika nopirkts Sony.

 

Pirmais saliidzinaajums ar Philips plazmu - Philips lai arii tikai 2 collas lielaaks ekraans, tad tomer izmeeru zinaa ir aciimredzama starpiiba. Nerunaaju par bildi, bet par TV kopumaa.

 

Par bildi - kameer tiku galaa ar analogajiem/digitaalajiem kanaaliem - secinaaju ka Philipsam bilde izskatiijaas loti labi un iespeejams pat labaak kaa Sony. Sony sareguleejot nedaudz jau kkas sanaak, bet veel pachakareeshos.

 

ar DVD veel nav iemeeginaats un vairs nebuus iespeeja saliidzinaat.

 

p.s.

jonyb - pats kraaj savaam raketeem. Taa arii esi sabijies un neesam uzspeelejsushi. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...