Jump to content

Mūsdienu savienojumu un iekārtu ietekme uz cilvēku


Ziedonis
 Share

Recommended Posts

Kas te tik mūsdienās nav... televizors(i) un dekoderis blakus, pultis un mobiilais turpat pie gultas uz galdiņa, ieslēgts BT, vēl blakus māsa ar wifi seerfo netā...

Tad nu man šis viss liek aizdomāties par ietekmi uz mani, ja visa maaja ir paarklata ar dažnedažādiem signāliem + magnetiskajiem laukiem + vel sazin kas...

Kaada ir to pashju wifi un bluetooth ietekme uz cilveku? Vai crt/lct tv iepretim gultai ir kaitiigs? Kaa ar mobiilo uz naktsskapiiša, pie galvas? u.tml...

Varbūt ir vēlams (vērts) šo visu iespējamo vienkārši saspraust zem viena vada un vakarā nospiest slēdzīti uz "0"?

Padalamies zināšanās/pieredzē :-)

Labots - Ziedonis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Fuflo. Runājot par pulti - mana krāsns arī nevāju infrasarkano starojumu dod ārā.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Dzīvot vispār ir kaitīgi :)) Es kaut kā tam visam nepievēršu ne mazāko uzmanību, tā teikt ignorēju . Un nevaina, vesels kā rutks :))

Link to comment
Share on other sites

Nu jebkurā gadījumā labumā tas neiet! tas vai tu nodzīvosi tik ilgi lai reāli sajustu tā visa sekas ir cits jautājums!

 

skeptiķiem gan saku, ka kaut kādai saistībai ar sliktu garastāvokli no rīta un sīcošu televizora transformatoru gan jau ka ir...

 

kurš ir mēģinājis gulēt kaut kur pļavā pēc iespējas tālāk no elektriskām iekārtām sapratīs! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziivot ir kaitiigi, bet tik plaši nevajadzētu izplūst šajā diskusijā :)

Dziive ir dziive un atsevišķi cilvēki (piemēram es) nu cenšās to nodzīvot pēc iespējas labāk saglabājot labu veselību/pašsajutu, tamdēļ arī tāda tēma!

Labots - Ziedonis
Link to comment
Share on other sites

gribi dzīvot patiešām veselīgi?

 

pārvācies kaut kur uz zilupes rajonu, vēlams tādu sādžu, kur naf neviena traktora, vai vismaz tuvākais kaimiņš ar tehniku ir 5 km attālumā, bioloģiskā veidā audzē dārzenjus un dzīvo koka mājā ar zāles jumtu!

pilnai laimei varu ieteikt apģērbu sev darināt pašam, linu audums ir ļoti patīkams, elektrību protams, ka tajā kaktā tev arī gribot neredzēt - atliek tikai sveces no savas aitas taukiem + aizdedzināts skals lasīšanai.

 

zeme tur ir lēta, vietas daudz un tā tu atbalstīsi latvijas zemkopību un latgales ekonomiku!! :mrgreen:

 

Pietuka Krustiņš: "Sveicināti! Pļavā ir ērces un radons."

 

hmjā, un rīgas centrā to nav??

Labots - Michy
Link to comment
Share on other sites

- vienvakar ar zinātājiem kā reiz aprunājām to lietu, viena sakarīga ideja radās - vismaz to laiku ko pavadam guļot miegā, varētu izvairīties no starojumiem - paņem Al follijas segu, vai gultai baldahīnu no smalka sieta, ko pieslēdz zemējumam. tad varētu vismaz tās 8 miega stundas pavadīt ekranējumā, neuztverot gandrīz nekādu starojumu :)

 

ja nav ko darīt, to varētu tīri viegli un ātri uztaisīt. turklāt, zemējumam mūsdienās pieslēgties arīdzan nav probl - rozetēs tak ir 3šā dzīsla...

Link to comment
Share on other sites

Gaisā skābeklis, slāpeklis, oglekļa dioksīds un citas gāzes, kā zināms gaiss nesastāv tikai no skābekļa un visas šīs gāzes 100% tīras ir nāvējošas palasāmies http://en.wikipedia.org/wiki/Earth's_atmosphere Un gaisma ar ir kaitīga jo gaisma arī ir eletromagnētiskais starojums palasāmies http://en.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_spectrum

P.S Nedarbinam mikroviļņu krāsnis ar atvērtām durvīm un gan būs labi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Davai - pārvācamies dzīvot uz alām! Visi, nu jau gandrīz 7 miljardi. Nebūs ne piesārņojuma, ne kaitīgo starojumu. Cilvēki kādreiz tā dzīvoja. Tikai - kāds toreiz bija vidējais dzīves ilgums, a?

Link to comment
Share on other sites

Dzīvot vispār ir kaitīgi :)) Es kaut kā tam visam nepievēršu ne mazāko uzmanību, tā teikt ignorēju . Un nevaina, vesels kā rutks :))

Lūk! Man arī šķiet, ka viss sākas un beidzas galvā! Ja domāsi, ka sāp - sāpēs, ja šķitīs, ka lauž- lauzīs. Protams nav jau tā, ka, ja izliekas problēmu neredzam, tā izzudīs pati no sevis... Un tomēr! Kas mani nesabojā - padara mani stiprāku!!! :)

Neticu visiem tiem starojumiem un sazinkādiem līdzīgiem protoniskiem biedēkļiem.

Labots - Mõbijs
Link to comment
Share on other sites

Fignja Fignja Fignja!

taapati bezdeesjana par to, ko eeda muusu sencji, kaitiigumu - blj_d_! Jevrozjop_s direktiivas par to, kaa un kas man buutu jaaeed, ir vienkaarsji degjeneratiivas! Cuuku pagalmaa neljaus bezmaz nokaut, laukos maajaas kuupinaataa galjinja esot kancerogeena... Vecu baabu pasakas... tas pats attiecas uz visiem bezvadu briinumiem, jo pat radiaacija mums ikdienaa ir visapkaart, un neviens nestaigaa svina puskazjocinjaa ar dozimetriem apkraavies...

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Ietekme var būt letāla.

Atslēdziet uz 10 dienām lielpilsētā elektrību un paskatīsimies cik cilvēku izdzīvos.

Link to comment
Share on other sites

To e=d

A es gribeetu pameeginaat, butu jautri!!! apmēram kā filmā "I am Legend", kur pie tuneļa ārprētīgākā mašinu rinda, a cilvēka neviena... hmm, skaisti! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Bija taču 2-3 dienas bez elektrības lielākajā daļā LV, citur pat ilgāk. Pēc trakās janvāra vētras pāris gadus atpakaļ, un nekas :))

Link to comment
Share on other sites

Nomirt veselam buutu vistizlaak..

 

Varbūt tev derētu ielūkoties kādā kardioloģijas nodaļā... Vai, piemēram, kur guļ vēža slimnieki...

 

Tfu-tfu-tfu...

Link to comment
Share on other sites

Nomirt veselam buutu vistizlaak..

Organisms mirst dēļ vecuma... un tas savukārt ir tas pats kas veselība - veca sirds, aknas un t.t.

Tā kā šis teiciens pilnīgs absurds. (akmentiņš dzērāju un smēķētāju lauciņā ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Dadzz

man ar kaut kā liekas, ka zilo zobu u.c. bezvadu viļņu iedarbība neko daudz neatšķiras no radio iedarbības, pie kuras cilvēki since 1925 jau tā kā varētu būt pieraduši.

Un mācību iestādē ar stradā tādi clvēciņi, kas gadus 25, ja ne visus 40 ap šīm mantiņām krāmējas, un visai žiperīgi.

Nu jā, X-rays ir tādi kancerogēni un DNS raustoši, bet augšminētajiem viļņiem līdz šiem vēl oi oi oi ku jāaug.

 

ja nu riktīgi gribas uztraukties, labāk par mugurkaulu, ko var samocīt, pie pc esot >8h . bet par ēteriskām lietām vēl zinātnieki strīdas.

 

Un tie globālie strīdi jā/nē civilizācijai...visi noved, kur Michy teica. Incanti, ka Kirils ar kādreiz baigi gribēja uz mežu pārvākties, kamēr neatģida, ka paika ar kkur būs jāatron.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...