Jump to content

Sli


Marelz2
 Share

Recommended Posts

Jaabuut abaam videokarteem identiskaam

modelim, atminjas ietilpiibai, Razhotaajam ...

+ veel ir jaanjem veeraa energjijas pateerinjsh un to vai maatesplate, videokartes atbalsta SLI rezhiimu

Link to comment
Share on other sites

vai vispār pastāv iespēja, ka var neatbalstīt SLI? :)

 

Kaa piemeeram ar Crossfire ? viss ir atkariigs no chipseta kaads ir maatenee to vai atbalsta crossfire, sli, vai neko. Kaa jau te teica ieprieksh vieglaakais veids kaa to uzzinaat ir ielaist vannaa siltu uudeni un pazust tajaa uz kaadaam 2h un izlasiit manuaali no vaaka liidz vaakam. Parasti peec taadas darbiibas shaadi jautaajumi nerodas.

Link to comment
Share on other sites

stulbs arguments :) SLI - nVidia brīnums, Crossfire - ATI. raksta autors interesējas par nVidia. Aizej vien pats paguli vannā, vai kautkur citur ;-)

Link to comment
Share on other sites

stulbs arguments :)

 

Neizpluudiishu triisstaaviigos apvainojumos par tavas galvas izmeeriem un veel citas galvas nespeejas ... bet tas nebija arguments bet gan jautaajums. Ja nepamaniiji tur bija jautaajuma ziime galaa. naakamajaa teikumaa es pastaastiiju kapeec ir varianti kur var buut SLI, CrossFire vai nekas !!!

Ja tu nevari panjemt acis pirkstos un izlasiit "viss ir atkariigs no chipseta" tad sorry.

Link to comment
Share on other sites

ja tu nevari izlasīt, ko rakstīja raksta autors, ko tad vāries? :) tev prasa par krānu, tu raksti par pirkstu, apmēram tā :D lai tev jauka diena Einštein, ak varenais galvas apkārtmēr ;)

Link to comment
Share on other sites

es noteikti nevaaros ... kad rakstiiju to postu tad manaa sejaa bija smaids. Ja nevari ieraudziit liidziibu starp abu gigantu multiGPU interfeisiem tad man nav vairs ko teikt. Have a nice day :)

Link to comment
Share on other sites

kam interesē CrossFire, ja skaidri un gaiši pat nosaukumā ir uzrakstīts nVidia, tobiš SLI? retorisks jautājums, vari vairāk nevārīties :)

Labots - DOPE
Link to comment
Share on other sites

kursh te vaaraas ? tas bija tikai piemeers, lai veicinaatu peleekaas smadzenju masas darbiibu. End of the story Bye, Bye!

Link to comment
Share on other sites

a nafig SLI sleegt??? labaak panjemam un noupgradeejam dzelzi uz kaadu 8800GT/GS/GTS .. mazaak straavas teerees, vairaak jaudas un budzeta zinjaa maksaa ~ tikpat cik 2x8600gts :D

Link to comment
Share on other sites

Nafig man tagad jaunu 8800 pirkt pa 200ls ja varu pa tiem pashiem 120 nopirkt veelvienu 8600... nopirkšu normālu māteni ar 680i sli chipsetu un sli geimi lidos...

 

Ja pirkšu 8800 tad man vecā jānopardo un kurš man tagad pirks pa kaadiem 100Ls manu veco, kurš ir tik bagats?

Labots - Marelz2
Link to comment
Share on other sites

lasu un brinos.. par ko jau pashi varat saprast.

 

pirmkart, 8800GT var atrast pa 140LS. otrkart, prieksh SLI vajag divas videokartes ar vienaadu kodolu. dlja osobenno tupix tas nozimee, ka ir pilnigi pie kaajas kadas tev taas 8600GTS ir un ar kaadu atminjas daudzumu un tipu. un 8600GTS var kombineet ar 8600GT kopaa.

 

anyway, peerc 8800GT.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz viens jēdzīgs koments! Paldies! Bet nezinu vai var ticeet shitiem briinumiem....

Nekas pohuj taa nauda pirkshu otru 8600 Gts tieshi taadu pashu.... + maatene jaapeerk

8800 pa 140 jau nekas jaudiigs nebuus....

 

Btw - 8800GT smagi saliek 8600GTS SLi.

 

Jaa bet uz sli geimiem divas 8600 gts ir gandriiz tik pat jaudiigas! Jau testus esmu peetijis!

 

Bet katrā gadījumā ja ir kāds kurs grib pirkt NX8600GTS-T2D256E-OC tad dod zinju lai varu piemes un pirk 8800!

Link to comment
Share on other sites

8800 pa 140 buus TIESHI tada pati kaa pa kaut vai 200. viss atkarigs no veikala filozofijas...

secinajums - tu esi auns. otrs secinajums - tu vienkarshi gribi garaku kraanu, jo izdosi lielakus lidzekus par mazaku efektu. treshais secinajums - tu pareizi pateici, ka speles kuras maak izmantot SLI, ir vienadi rezultaati, a bet ir daaafigaa spelju, kas neizmanto SLI.

Link to comment
Share on other sites

8800 pa 140 buus TIESHI tada pati kaa pa kaut vai 200. viss atkarigs no veikala filozofijas...

secinajums - tu esi auns. otrs secinajums - tu vienkarshi gribi garaku kraanu, jo izdosi lielakus lidzekus par mazaku efektu. treshais secinajums - tu pareizi pateici, ka speles kuras maak izmantot SLI, ir vienadi rezultaati, a bet ir daaafigaa spelju, kas neizmanto SLI.

Nu davaij tad lielais kraan perc no manis to 8600 GTS un nopirkšu 8800!

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Sava laika man bij 7900 GT saslēgtas sli....

Mani pozitīvie secinājumi:

1. Krāns palika garāks un jutos kruti jo man ir SLI sistēma 8-)

2. Veikt speja bija apmierinosa un praktiski visas popularākās speles atbalsta SLI un veiktspējas pieaugums bij 70-90%.

:!:

 

Negativas puses -

1. Nauda ,ja tu sodien noperc divas kartes, tad pec gada tev pa stipri lētāku naudu tās jāpārdod uz upgrade.....

2. Elektribas patēriņš PC stipri palielinās..;(

3. Papildus jāliek vel Ventilators jo default dzese nevelk, vai velk vāji, dēļ tā ka kartes stipri karst un ir cieši viena otrai blakus.- Tobiš troksnis palielinās.;(

 

 

Iespējas kopa ar otro karti naksies nopirkt ari nopietnāku barokli, ne tikai mates plati...

ja perc Mammu ieteiktu skatities uz 780i čipu....

 

mans viedoklis - Japerk midle-end kartiņa - var izvilkt divas paaudzes bez upgrade..respektīvi. ja tagad perc 8800Gt, tad nakoso pirksi nevis 9xxx bet 10xxx ja Nvidia numeraacija nemainiisies...

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

8600 GTS pa 100 Ls domaajams ka nepaardosi ja jau daudz jaudiigaaka 8800 GT maksaa ~150 Ls.

Tas tachu nav logiski :) tavai vecajai kartei jau cena sen ir nokritusi un peec gada vinju vispaar par velti vareesi ziedot skolam ;)

 

Ja, taisiisi SLI (kaut tieshaam neiesaku) tad arii barokli sakariigu neaizmirsti panjemt lai pietiek straavas to briinumu pabarot ;)

 

VArbuut padomaa par SLI ar divaam 8800 GT ja tieshaam gribi SLI lai buutu ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Nu pohuj nonācu pie secinājuma ka pirkšu 8800 GTS un tas būs tik pat dargi kā pirk jaunu māteni un vēlvinu tādu pašu 8600to.... Tikai pa cik es varetu nopārdot tagadējo?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...