Jump to content

Meklēju 1Ls monētu ar skudras attēlu


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Latvijas banka reizi vai divas gadā ierobežotā skaitā izlaiž 1Ls monētas ar nestandarta bildītēm (t.i. ne ar parasto lasīti). Šīs nav nekādas jubilejas monētas vai kas tamlīdzīgs - tās ir parastas ikdienas 1Ls monētas, tikai ar citu attēlu.

 

Daži cilvēki (kā, piemēram, mans sievastēvs) tās kolekcionē, un tad sāk parādīties interese pēc konkrētām monētām. Šobrīd tieši ir vēlme dabūt monētu ar skudras attēlu. Vai šeit nav kāds, kas būtu ar mieru no tādas šķirties (par zināmu atlīdzību, protams)? :)

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Pats esmu kolekcionārs, un ap 100 man šādas ir :). Eby'aa var baigi uz jamām uzvārīties, varētu kādu noziedot pret 2 aliem.

Link to comment
Share on other sites

Trenz - Tev ir tieši skudras 100 gab? :shock: Dabūsi arī visus 3 alus no manis (kāda zorte?), ja varēsi iedot pretī skudru! :p

Link to comment
Share on other sites

Tur neesot. Viņiem esot tikai pēdējais laidiens, un arī tas var izbeigties, jo monētu skaits ir ierobežots.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vienu tādu (ar skudru) dabūju stacijā, bet gandrīz uzreiz arī iztērēju kioskā uz perona. Vari mēģināt tur izkaulēt :happy:

Link to comment
Share on other sites

  1. Man vēl būs jāatrod pareizais kiosks;
  2. Pieņemot, ka šī monēta nav atdota kādam citam atlikumā;
  3. 99% tirdzniecības iestādījumu vakaros tiek "noņemta kase", drastiski samazinot iespējamību, ka tur vēl šī monēta ir palikusi.

:p

Link to comment
Share on other sites

mnja... būtu zinājis, ka uz šāda var uzvārīt kādu bezmaksas alu... rimītī pārdevēja izbolīja acis un vaicāja: "Vai jūs ar šo maksāsiet?!" ...pirmajā mirklī padomāju, ka manam latam kas kaiš... :D

 

paziņa strādā bankā, teicās, ka lati ar stārķi esot deficīts pat bankā :)

Link to comment
Share on other sites

Crap! Tas ir tieši blakus manam darbam! :D Skaistāk būt nevarēja! :D

 

OK, tad rīt neaizmirsti paņemt! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Latgalītē ir viens vecis kurš tirgo visas šitās monētas par Ls 1,50 gab.

Pats tur iepirku tās kuras man trūka :-P

Link to comment
Share on other sites

Nu, ko - mani meklējumi vainagojušies panākumiem! :) Liels paldies biedram MarcisB, monēta nu ir man makā! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...