Jump to content

sirius, hotbird un astra


jankais
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Man te uzradaas taada kjibele, ka nekaadi nevaru sadabuut astru. lieta sekojosha, salasoties te pat foruma infu. Uz taada izliekta pusaplja kronshteina saliku taas galvas, taalaak pa taisno bez DISEQ piesleedzu tikai videejo galvu un atradu horbird signala stirpums ap 70 kvalitaate ap 80. tad pie diswq piliku arii paareejaas abas un kjibinoties samekleeju arii sirius /skatoties no bljodas aizmugures pa kreis no hotbird/, signaala stiprums ap 54, kvalitaate ap 94, tiesa nokrita hotbirdam i stiprums i kvalitaate abi uz 50, bet astru taa arii nevaru sakjert, kas pa lietam? nekaadi nesanaak sakjert astras signaalu.

 

p.s. protamsm ka man ir leetais visast komplekts, bet lai cik liels s... buutu tak signaalam vajadzeeja paraadiities! ir kaadi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

tad skatoties tāpatās astras galvai japūt labajā pusē blakus centrālai galvai. problēmas varētu būt pašā galvā, savienojumā, deisikā. a pirms meklēji astru tunerī norādiji deisiku un vietu(A,B,C,D vai 1,2,3,4) kur pieskrūvēta astra?

Link to comment
Share on other sites

jap! uz diseq attieciigi 1, 2 un 3 saliku sirius, hotbird un astra, un leetajaa tunerii ar noraadiju LNB indeksus attieciigi ka apie diseq piesleedzu. NU es arii liku astru pa labi, bet slidinot to galvinju turp atpakalj pa to pusaplja kronshteinu taa arii signaalu neatrada..

Link to comment
Share on other sites

Nu to apmeeram var izreekinaat: ja sirius ir 5, hotbird 13 un astra 19 tad starppba sirius - 8 - hotbird - 6 - astra. Meegini arii pashu blodu uzgriezt taa lai taa buutu +/- pa vidu.

Mosh pameegini uz kaadu konreetu frekvenci paskaneet, varbuut viasat boxim defaultaas astras frekvences vairs novecojushas un uz taas vairs neko neraida.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi sāki tā arī turpini.Vispirms katru galvu noregulē atsevišķi pie daiseka paspēsi pieslēgt.Bet jāraksta konkrētāk kāds komplekts.Viasata kompl ir tieksme uzkārties ik pēc brīža vajag atslēgt no strāvas un tad bakstīties tālāk.Astras galvai jābūt nedaudz zemāk par HB galvu.Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

PACE uztveereejs, karaas vish nenormaali, nepaies ne paaris nedeeljas un iegaadaashos ko cit! :D Vienkaarsh no saakuma bija tik tas plikais viasat, bet draudzenei vajag vaacu kanaalus nu i saakaas prieki un laime :), kaut pasham eurosport ar vajadzeetu..

Link to comment
Share on other sites

varbūt toč pamaini tās frekvences paprovē . man uz astru pie uzstādījumiem(flexboxim) ir.

0/12V: izslēgts

LNBP: ieslēgts

LNB typ: unversal

LNBfreq: 10600/9750

22KHz: auto

11875 27500 3/4

Link to comment
Share on other sites

Te forumā pa šo tēmu jau bija rakstīts.

Siriuss bija nedaudz jāpaliec uz augšu, bet astra- nedaudz uz leju- 0,5-1 cm. Pēc šīm instrukcijām man Viasata komlekts ar TOMSONU aizgāja uz sitiena. Starp Hotbirdu un Astru attālums ir apmēram par pusi mazāks kā starp Siriusu un Hotbirdu.

Link to comment
Share on other sites

man bez visas locīšanas ar PACE viss aizgāja,tie stieņi jau skrūvējas viens uz otra,tā ka uz leju lokāmo skrūvē apakša,un uz augšu lokāmo augšā,tad vajadzētu iet :)

Link to comment
Share on other sites

Nu dariiju visu tieshi kaa saciits, pat attalumus te pat forumaa ieksh vienas bildes atradu, viss kaa naakas, pat saaku lociit visu to uzparikti bet kaa nav taa nav, un vados vai galvaa ar probza diezvai ir jo mainiiju glavas vietaam un vadus ar un siriusam vai hotbird signaals vislaik ir, es pat uzstaadot astru vienu pashu uz videejo mekleeju un neatradu, vienkaarshi nav lemts laikam :) nu nekas riit jauna diena kaapsh uz jumt un ciiniis taalaak! :) Paldies par ieteikumiem, skaidrs viens - visam jaabuut, jo daru visu pareizi tagad tik jaaciinas! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja esi uzregulejis HOTBIRDU centra,tad regulejot malejas galvas blodu vairak nekustini.Skaties vai nav koka galotne no centralas galvas pa kreisi.Uzlieci uz rupn iestatijumiem.Izvelies valodu,instalacija-manuali,lnb skaits-4,lnb indekss 1-sirius,lnb indekss 2-hotbird,lnb indekss 3-astra,lnb indekss 4-thor.Noskene pirmo sirius(ja skivis ir noregulets),pec tam MENY,SIGNALA UZST,PILNA AUTOM,izvelies HOTBIRD un noskene.Pec tam ASTRU.

Kautka divaini mans pace bez karti rada tv3,3+baltics,3+baltics e.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums ir to PEISU nokrāsot zaļu un izmest.Viņam ir maza atmiņa un visu iekšā nesaliksi.Un jo vairāk programmu,jo biežāk kārsies.Ik pa laikam pazudīs visi kanāli un nāksies visu sākt no jauna.Labāk nopērc 800 Openbox un problēmas nezināsi.Turklāt var visu smuki sakārtot,lieko izmest un redzēsi to,ko bērniem līdz 16 aizliegts.

Link to comment
Share on other sites

Vajag palīdzību astras medībās, esmu mocījies jau labu laiku, tomēr nekādi nevaru panākt lai šis pavadonis man strādātu korekti.

Ir 80cm bļoda (varbūt par maz?)

3 LNB

hotbirds centrā un viss strādā korekti, sirius +/- strādā (vēl japieregulē), bet astru nu nekādīgi nevaru piespiest strādāt uz visiem 100%. Jocīgākais ir tas ka neķer tikai tie transponderi kas ir ar SR 22000, ķer tikai 27500.

Varbūt LNB aizgājis pie dieviem? Šķīvim un galvām nu jau ir >2 gadi.

Šķīvim itkā nekādi šķēršļi nav priekšā.

Ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

man tāda pati problēma tikai ar DREAMBOX 500(astrai 39%un viss)pieliekot SAMSUNG 9500 viss bumbās.Sirius un hotbird abiem tuneriem vienādi labi :evil: un vēl (drims ar šāri)uzslēdzot LTV1 vai arī pārslēdzoties uz citu kan.melns ekrāns,uztaisot restart aiziet :evil: :evil: :evil: PALDIES!!!

Link to comment
Share on other sites

Es ar panjeemu leeto ,pa 59 ls komplektu ar openboxu 800 komplektaa,iisteniibaa vajadzeeja tikai deelj antenas ar 3 galvinjaam,noreguleeju baigi viegli,tik piezvaniiju vienam sat specam lai pasaka kuraa pusee garaako kronsteinu skruuveet un kuraa iiso,mozh kaadam vajag jaunu openboxi 800,atdoshu pa 30 ls.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt,kā teica guntis5.Iespējams kāds draņķis pirekša.

Nupat uzzvanīju vienam keksam,kuram vēl saglabājies PACE.Astra rādās.

Link to comment
Share on other sites

Es ar panjeemu leeto ,pa 59 ls komplektu ar openboxu 800 komplektaa,iisteniibaa vajadzeeja tikai deelj antenas ar 3 galvinjaam,noreguleeju baigi viegli,tik piezvaniiju vienam sat specam lai pasaka kuraa pusee garaako kronsteinu skruuveet un kuraa iiso,mozh kaadam vajag jaunu openboxi 800,atdoshu pa 30 ls.

He nazis :mrgreen: 3 galviņas 15Ls, šķīvis 13, kopā 28 priekškam 59Ls maksāji par komplektu. Aparāts baigi labais. varbūt vērts paturēt pašam.Kādam verķim pieslēdzi to šķīvi?

Link to comment
Share on other sites

MarcisB - beirubit'am ir CAMD 3.... share...Ko vari ieteikt pamainit?

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

man tāda pati problēma tikai ar DREAMBOX 500(astrai 39%un viss)pieliekot SAMSUNG 9500 viss bumbās.Sirius un hotbird abiem tuneriem vienādi labi :evil: un vēl (drims ar šāri)uzslēdzot LTV1 vai arī pārslēdzoties uz citu kan.melns ekrāns,uztaisot restart aiziet :evil: :evil: :evil: PALDIES!!!

Paekperimente ar disequ,uzlieci citas firmas razojumu,varbut palidzes.

 

drimam ir viens gluks ar vienu frekvenci 11958 H tv3,lnt ltv1.Itka saraksta vina ir bet nerada,nav signala,ieejot kanalu meklesana,tur paradas pavisam cita frekvence.Varianti ir -ierakstit pareizo frekvenci un parskenet,vai uztaisit vel vienu satelitu piem.eurobird , ierakstit tv3 frekvenci un noskenet.

Link to comment
Share on other sites

Dreambox prasa precīzus iestādījumus zem Satellite Confuguration...Problēmu gadījumā vislabāk ņemt "non-standart user defined configuration..."un parezi iestādīt uztveramo galvu parametrus. Dažādām galvām tie mēdz būt atšķirīgi... Piemēram, LNB->LOF/H -10600 vai cits. Un tad skanēt kanālus. Ja LOF/H parametrs būs nekorekts, tad sagaidāms liels "gemorojs", ieskaitot 'melno ekrānu" un "uzkāršanos".. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Precizēšu probl. Uzejot no cita kanāla uz LTV1 melns ekrāns,nenoejot no kanāla pārstartēju viss bumbās :( ...Skenējot ASTRU neko neatrod,arSAMSUNG 9500 neko nedarot tikai pārspraužot bilde ideāla visiem kanāliem :shock: to,ka līkas .....pats zinu,bet tomēr :oops: ā un vēl noejot no tā LTV1 atkal melnais,pārstartēju viss OK (nedod dievs uziet uz LTV1 :evil: )

Labots - beirubit
Link to comment
Share on other sites

Turpinu ar savu problēmu, ņēmu šodien regulēt atkal, astru uzgāju kad pagriežu šķīvi pa labi no hotbirda. Signāls vājš un trausls, mazākā kustība un astra nozūd, visus 3 kopā salasīt šķiet neiespējami.

Šī nevarētu būt bļodas izmēra vaina?

Link to comment
Share on other sites

brr.

Pa labi no hotbird nav astra.Varētu sakris frekvences ar kādu citu pavadoni.

Negrozi to bļodu tak ja tev virsū trīs galvas.Dabū maksimāli labu signālu uz hot bird.Tad meklē to astru.

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

man ir 80cm bļoda.

un līdzko atradu signālu uzreiz noskenēju kanālus, rezultātā bija visi premjeri, RTL N'shit

liekot hotu vidū un regulējot astras galvu nekādu pozitīvu rezultātu nevaru iegūt.

Link to comment
Share on other sites

Uzfočēt tās savas galviņas nevari?Ja astrai nav nekādu šķēršļu,tad tur visam ir jaiet.

Galviņu atālums ir atkarīgs no šķīvja diametra.Man ar 80 cm bļodu atālums starp hot bird un astras galvām ir~2cm.

Link to comment
Share on other sites

No priekšas tas brīnums izskatās tāds (sirius un hotbird ir lock), kopskats izskatās bēdīgs, bet ja jau vienreiz astra ir uzķerta tad galīgs bezcers jau nav.

Un tā pa labi griešana bija mana kļūda jo biju pirms tam daisekam portus mainījis.

post-58003-1202929110_thumb.jpg

post-58003-1202929123_thumb.jpg

Labots - emalja
Link to comment
Share on other sites

Nu saprast grūti.Kat Tev notiek ar hot bird,kad pamaina šķīvja augstumu vertikāli?Mēģini pagriezt astras galvu uz šķīvja centru....

 

Man pašam bardaks,bet viss notiek.

post-64241-1202929684_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A kā ir ar pašas galviņas grozīšanu? tas maina ko? kaut kādas iedaļas ir uzzīmetas uz pašām galvām.

Ja kustina šķīvi vertikāli tas signāls krītās.

Labots - emalja
Link to comment
Share on other sites

A kā ir ar pašas galviņas grozīšanu? tas maina ko? kaut kādas iedaļas ir uzzīmetas uz pašām galvām.

Of course dude...

Link to comment
Share on other sites

Ir nozīme no galviņu grozīšanas.Bet sākumā Tev vajadzētu dabū vismaz kādu signālu no astras.

Kas Tev tur notiek,ja pievieno tikai vienu vidējo galvu?Un tad ar to mēģina dabūt to sasodīto astru?

Link to comment
Share on other sites

Jap, tajā brīdī, kad tev bija tas damn signāls no Astras, mēģini viņu sākt grozīt, hmm, tūlīt sameklēšu savu bildi:

No labās malas ASTRA -- HOTBIRD -- SIRIUS (1.bilde, otrajā bildē - otrādāk) ;) - 90cm bļoda

post-67561-1202930904_thumb.jpg

post-67561-1202930954_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu tad mēģini uzlikt astru daisikam uz D portu.Vai varbūt tā esi jau darījis?

Nu jabūt signālam,jabūt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...