Jump to content

Areja videokarte


ChA0stIc
 Share

Recommended Posts

Interesee taads jautaajums. Nesen pa murgiem neskaidris atcereejos, ka kkur lasiiju par aareejaam videokarteem. Varbuut kaads var apskaidrot, taadas ir, kur dabuut, kaada cena, kaa savienojas ar PC? Jo ja taadas pastaav, tad itkaa buutu vajadziiba peec vienas taadas.

 

P.S. ja kaadam ir un veelas tik valja, tad vareetu man padot zinju!

Link to comment
Share on other sites

a kāda tieši no šitām video kartēm ārējām ir labums? :roll: Laptopam moš kaut kā der, bet ko šis dod lielam kompim, lieka ķēpa kaut kur kaut ko novietot vēl + vēl ka summas baigi astranomiskās cenas ziņā.

Link to comment
Share on other sites

nu man jau doma portatiivajam piejuugt, pa cik jauns veel nav ieplaanots.. Vajadzeetu kko neiipashi zveeriigu, Crysis un taadas nespeeleeshu, bet lai otrais makreis ietu un veel paaris vecas games!

Link to comment
Share on other sites

700 zaljie - un uz priekshu. Tikai viss tavs laptops diez vai vairaak maksaas. Turklaat pati videokarte nav iekljauta komplektaa.

Link to comment
Share on other sites

Ta jau labāk nopērk pa tiem 700 jaunu Laptopu + normāls tur sanāk jau nevis kaut kāds. Tur jau paceļās jautājums uzreiz, kādēļ tad ražot tik nekanomisku preci, jebšu tas ir domāts kādai tieši specifiskai pieejai?

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

ASUS XG Station

un vēl

 

Tik nez vai var jau nopirkt, un vai vispār varēs :) Jo kautkur lasīju ka šo tirgos tikai OEM pircējiem, respektīvi lielajām laptopu kompānijām. Bet ideja laba, ja pa dienu vajadzīgs vienkārši laptops, bet vakarā mājās gribas kādu spēlīti uzraut, un negribās turēt mājās 2 datorus.

Link to comment
Share on other sites

asaris555

2. makrejs man uz 2. peņķika iet!

Kāds tev dators?

Labots - Krixs
Link to comment
Share on other sites

Man ir Athlon Mobile 1600XP, 256 SDRAM un videoadapteris man ir SiS 630/730. Daudz jau no vinja netiek prasiits, tikai lai kojaas shad tad vareetu McRae 2 un CS 1.6 palaist. Kaads gadiijumaa nezin, makrejs izmanto OpenGL? Jo kontru arii varu palaist tikai Software rezjiimaa, tapeec ka uz OpenGL iz nepilniiga grafika, bet makreju vispaar nevar palaist, uzreiz izmet erroru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...