Jump to content

Uzņēmumi, kas nodarbojas ar metālapstrādi


monitors
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ir nepieciešamiba pēc vienas precīzas tērauda detaļas. Vai kādam ir zināms kāds tiešām sakarīgs kantoris Rīgā (pēc personīgās pieredzes), kas oficiali nodarbojas ar nelieliem pasūtījumiem un darbu veic kvalitatīvi un precīzi?

Tiešām vēlētos dzirdēt domas no cilvēkiem, kas praksē saskārušies ar šo, jo atverot katalogu un zvanot visiem pēc kārtas atbilde visbiežāk ir- jā protams varam! (nopietnie kantori atsakās ņemties mazā skaita dēļ)

 

Nepieciešamā precizitāte ir 0,05-0,1 mm, līdz šim domāju (ļoti iespējams, ka kļūdos, jo dziļas saprašanas par tādām lietām nav), ka speciālistiem tas nekas sarežģīts nav, bet līdzšinējā pieredze mani pārliecināja par pretējo...

 

 

Būšu ļoti pateicigs par jebkāda veida kontaktiem- mailiem, tel. numuriem, adresēm, linkiem.

Labots - monitors
Link to comment
Share on other sites

Griezies pie Jetija, bet nezinu, cik viņš officiāli strādā, bet nu dzirdēts ka diezgan precīzi un šiki ar savu frēzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Ja ļoti vajag, tad vari kratīties uz Tukumu. Pirms tam iesniedzot man rasējumu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Es šinī gadījumā nevaru palīdzēt, ar tēraudu nestrādāju - tikai ar mīkstajiem metāliem (varu, misiņu, alumīniju), plastmasām un kokiem.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt der Tehmet Cēsu ielā. Viņu lielākais trūkums, lēnums, bet taisa kā nākas. Nu , to ,ko tēvocis Vasja izvirpotu dienas laikā, šie nedēļu , bet... , ja tā būs ass ar zobratu, tad būs gan pareiza izmēra, gan pareizi, termiski, apstrādāta. Dažas detaļas , ko šie ir gatavojuši priekš specifiskiem agregātiem, kalpo ilgāk nekā orģinālās http://metalapstrade.times.lv/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...