Jump to content

Tele2 modema izmēģināšana


kappa
 Share

Recommended Posts

Par USB modemu testa akciju un jauniem datu plānu nosaukumiem

 

No 2008.gada 11. februāra klientam, slēdzot līgumu ar USB modemu E220, ir iespēja pirmo 4 nedēļu laikā no līguma slēgšanas brīža izmēģināt mobilo internetu un modemu bezmaksas. Četru nedēļu laikā klients var pārtraukt līgumu, atgriežot modemu, bez līgumsoda sankcijām. Ja klients neatgriež modemu pirmo 4 nedēļu laikā, tad līgums ir stājies spēkā uz kopējo laika periodu 24 mēneši.

 

Slēdzot līgumu ar testa modemu, jauniem klientiem līdz 21 gada vecumam tiek pieprasīts garantijas depozīts 59.00 LVL apmērā. Jauniem klientiem, kas vecāki par 21 gadu un esošiem klientiem līdz 1 gadam ir jāiemaksā garantijas depozīts 29.00 LVL. Garantijas depozīts tiek atdots klientam uzreiz atgriežot testa modemu vai, ja turpina līgumu, pēc 3 mēnešiem. Esoši klienti, kas ir vecāki par 1 gadu (Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna klienti) tiek dota iespēja testēt modemu bez depozīta iemaksas.

 

No 2008. gada 11. februāra noteikt šādus datu plānu nosaukumus un cenas:

 

Datu plāna nosaukums Bezmaksas MB Maksa par pārsniegto MB apjomu Ls Abonēšanas maksa menesī Ls

Datu plāns 1 7 MB 0,15 0,99

Datu plāns “Minimālais” 50 MB 0,105 5,00

Datu plāns “Ekonomiskais” 400 MB 0,045 10,00

Datu plāns “Klasiskais” 3000 MB 0,00 19,00

 

No 2008. gada 11. februāra noteikt USB modemam, kas tiek pārdots komplektā ar Tele2 pastāvīgo pieslēgumu un datu plānu, noteikt sekojošu cenu (tai skaitā pieslēguma maksa, SIM kartes cena, PVN):

 

Datu plāna nosaukums Modelis Pirmā iemaksa Līguma termiņš Ikmeneša maksājums Nomaksas maksājums

Datu plāns “Minimālais” 0.00 LVL 24 meneši 5.00LVL 3.00 LVL (24 mēneši)

Datu plāns “Ekonomiskais” 0,00 LVL 24 mēneši 10.00 LVL -

Datu plāns “Klasiskais” 0,00 LVL 24 mēneši 20.00 LVL -

 

Ikmēneša maksājums tiek aktivizēts ar pirmo pilno mēnesi.

Visas summas uzrādītas PVN 18% ieskaitot.

Ar rīkojumu jāiepazīstas Tele2 departamentu direktoriem un struktūrvienību vadītājiem.

 

P. Kirdeika

Tele2 valdes priekšsēdētājs

 

Cik zinu, līdz šim tikai Triatel bija iespēja izmēģināt modemu, tagad arī "govs" piedāvā šādu iespēju :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Par USB modemu testa akciju un jauniem datu plānu nosaukumiem

 

a kur tad datu plāns 25 cenā par 15 Ls?

Saprata, ka vairs nav vērts par tādu naudu noslogot tīklu?

Link to comment
Share on other sites

a kur tad datu plāns 25 cenā par 15 Ls?

Saprata, ka vairs nav vērts par tādu naudu noslogot tīklu?

 

A tā akcija laikam arī bija tikai līdz 10.februārim, sākumā līdz 15.janvārim, tad pagarināja.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labi ka tomēr pieslēdzu to pa 15 Ls - nav vismaz jāsatraucas par limita pārsniegšanu.

Tele2 gan īsti nesaprot, ka esmu pieslēdzis Datu plānu 25 - sūta man rēķinus ap 110 ls, bet nu neko pasūdzējos un paprasīju kompensāciju - šie atvainojās un kompensēs 5 Ls :D

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labi ka tomēr pieslēdzu to pa 15 Ls - nav vismaz jāsatraucas par limita pārsniegšanu.

Tele2 gan īsti nesaprot, ka esmu pieslēdzis Datu plānu 25 - sūta man rēķinus ap 110 ls, bet nu neko pasūdzējos un paprasīju kompensāciju - šie atvainojās un kompensēs 5 Ls :D

 

a to 110Ls nevajadzēs maksāt? vai 105Ls būs jāmaksā? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jamaksa tikai marta rēķins. šie jau esot izsūtījuši rēķinu (abnormālo arī pa februāri), bet paši pēc tam zvana, lai to neņem vērā un maksā tikai marta rēķinu.

Link to comment
Share on other sites

Jamaksa tikai marta rēķins. šie jau esot izsūtījuši rēķinu (abnormālo arī pa februāri), bet paši pēc tam zvana, lai to neņem vērā un maksā tikai marta rēķinu.

 

tad jau labi, ka neliek maksāt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marchux

lauku maja paneemu to tele 2 modeimu bet interneta atrums teksu ka ir nenormali lens 56kB arpus 3G tikla un no tiem labi ja 10 reali darbojās. lidz 14 janvarim bija akcija kad pastavigie klijenti vareja modejmus ieguut bez maksas un 3 menesus lietot par briivu. izveleejos datu planu 3000Mb menesi un par to man bus jamaksa 15ls men. un ligums jasleedz uz 24men.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ar to ātrumu ir švaki, es arī testēju kādus pāris mēnešus šo pakalpojumu, diezgan draņķīgs, raustās tas savienojums, reizēm tik 20min notur un atkal spraudelē USB iekšā ārā, līdz atpazīst nemet logu, ka nav ieslēgts modems! tagad tikšu pie Trieatel neta, tad jau redzēs kā šiem veiksies manās rokās :D

Link to comment
Share on other sites

reizēm tik 20min notur un atkal spraudelē USB iekšā ārā, līdz atpazīst nemet logu, ka nav ieslēgts modems!

 

tas driizaak izkalausaas peec probleemaam ar pc ;)

Link to comment
Share on other sites

tas driizaak izkalausaas peec probleemaam ar pc ;)

 

aaa, tagad tas tā saucas- es mēģināju uz trim vai pat četriem datoriem, visiem bija ļoti līdzīgi! a tam nelaimīgajam eksemplāram ar Vistu vispār vāks- vairāk nestrādāja kā strādāja ! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...