Jump to content

Viela pardomam ko taisit nakoso!


Guest
 Share

Recommended Posts

Hemm.. interesanti protams...

 

Pārdomas izraisa tikai viens: Pentium4 2.8Ghz, ar standarta Box cooleri: idle t: ~33-35 grādi, pie rūpīgākām noslodzēm ~45-48 grādi.

 

/me dodas Jēgas meklējumos, kādu laiku atpakaļ negaidiet! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Besī ar ārā tādi, kam ir brīvi pieejama smagā tehnika, alumīnija graizīšanai... Dziļi šaubos, ka man ar parasto rokas urbi tā sanāks! Njā, nu vecais neizskatījās, ka tu būtu diži daudz ietaupījis, kā nekā tev puse jau bija...

Link to comment
Share on other sites

Tas tev uudens ir tik dzeltens icon_question.gif :!: icon_question.gificon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Besī ar ārā tādi' date=' kam ir brīvi pieejama smagā tehnika, alumīnija graizīšanai... Dziļi šaubos, ka man ar parasto rokas urbi tā sanāks! Njā, nu vecais neizskatījās, ka tu būtu diži daudz ietaupījis, kā nekā tev puse jau bija...[/quote']

skauž?

Link to comment
Share on other sites

2Hindu: Jega??? Man ir 1) klusums to vienkarsi nedzird! 2)kruti 3) tomer labak dzese:)

2hero: Labs jautajums

2KEPKE: Viss urbts ar parasto urbi. Nja riga varbut ari to visu nevar izdarit:P Ietaupiju??? Un ka vel:) MAX vel 10ls par skriemeli un radiatoru grin.gif

Link to comment
Share on other sites

2Hindu: Jega??? Man ir 1) klusums to vienkarsi nedzird! 2)kruti 3) tomer labak dzese:)

+ Man procis ir uz 0.18nm taka noteikti karst vairak ka ja butu uz 0,13nm ka tev taka reala dzive mans CPU karst tikpat daudz ka tavs to jau apliecina Aero7 Lite sniegums @ 3700rpm ka nemaz tik daudz nevar nomest C sim CPU pie tam skanja! Cik tev tam P4 VCore 1,65 vai 1,55???

Link to comment
Share on other sites

Viss urbts ar parasto urbi. Nja riga varbut ari to visu nevar izdarit:P

 

ahaaa puis te tu iekriti icon_smile.gif

 

buusi laikam izmantojis Priekulu sovhoztehnikuma (sore nezinu kaa tagad to iestaadi sauc) darbniicas ....

Na ni! Starp citu Priekulu lauksaimniecibas tehnikums. Man bija tikai parastie krievu urbji un krievu bormasina! Darbnicas neizmantoju! Protams viss notika laukos jo dzivokli tikai dazus caurumus varu atlauties izurbt!

Link to comment
Share on other sites

Aluminijs jau nav nekads Pobedits! Pat ar rokas nu to tur skruvgreizi kas lidzinas borim tikai plastamasas un lenaks urbu dazus caurumus! Jasaka ka standarta urbji kas nava lidzi nebija tik izturigi ka krievinieki! 2 attinu valja bridi kad nospruda!

Link to comment
Share on other sites

par to ūdens dzesēšanu varbūt padomāšu. Mani besī tas ka pats dators jūtami trokšņo. Tikai laikam ar procesora coolera nahrenizēšanu vien būs par maz, vajadzētu arī videokartei un chipsetam uzmeistarot līdzīgus radiatoriņus un savienot tos virknē. varbūt vēl varētu kādu lielu plakanu ūdens radiatoru piespiest pie HDD.

P.S. bet, pa manam tas tavs finiera keiss gan ir garām...

Link to comment
Share on other sites

uudens dzeseeshanas sisteema ir laba un interesanta. tikai vajag shamo kaukaa izskaistinaat. bet par to ka keiss ir garaam piekriitu. nokraaso vinu un kaukaa citaadi uztuunee citaadi izskataas shausmiigi.

Un par to radiatoru virkni - tu iedomaajies kaads suuknis tev buus vajadziiga lai visus shitos radiatorus ar pietiekamu kvalitaati "apskalotu"? tur vajadzees jaudiigu suukni un labas, platas trubas.

Link to comment
Share on other sites

Trubas ir pirtiekami platas 19mm! Paslaik 300l/h aizpilda tikai kadu 5 dalju no iespejamas struklas! Senak kad 100l/h tad vispar maz! Keiss pec rezgu uzliksanas smukaks! Netaisos nekadas ledas un hvz ko likt! Tas tikai trauces nakti gulet! Praktiski man HDD ka redzat ir ljoti vess! Tatad vel tikai Video vajag piedzit udeni un nedomaju ka suknis bus par svaku! Vienigais kas man personigi tagad nepatik ir kniedes:P Starp citu malas pret gaismu ir ka spogulis. Spoguljoties var. Zel ka diena kad fokeju nebija saules butu nodemonstrejis spozumu. Aizmugure nevienam nav jaskatas! Butiba viss keiss spoguljojas tikai vel ar 2000 smilspapiru janopule un janoziedo vel 4,70 lai butu perfekts spozums:D Bildes bija Demo versija!

Link to comment
Share on other sites

Ja kads grib piekasities par keisa skibumu tad saku: starpiba ~ 2mm un ari tad tikai 1 sturim! Bildes tadas skibas tapec varetu likties ka 2cm bet nu realitate taisns grin.gif

Link to comment
Share on other sites

bet kā tas keiss no iekšpuses izskatās? Nav ar drātiņām viss piesiets? un ja vajadzība spiedīs nomainīt vai pielikt klāt vēl kādu devaisu, vai tad nebūs jāziedo diena keisa demontāžai, caurumu griezšanai un atkal kopā salikšanai?

Link to comment
Share on other sites

bet kā tas keiss no iekšpuses izskatās? Nav ar drātiņām viss piesiets? un ja vajadzība spiedīs nomainīt vai pielikt klāt vēl kādu devaisu' date=' vai tad nebūs jāziedo diena keisa demontāžai, caurumu griezšanai un atkal kopā salikšanai?[/quote']

Kas tur jademonte??? Sanu paneli ka parastam keisam velkam uz atpakalju un nost! Radiators sakuma bija ar vadu pie tumbam piesiets lai nekrit tagad ta nav! Ta apaksa ir iespiesta starp 2 stienjiem! Gribu iznjemt video: atskruveju 1 skruvi (ka visiem iznjemot tiem ar klipsiem) nonjemu piespeideju un viss gatavs! 1 PCI iekartai ir vieta jo 3. LAN man nevajag! No sakuma domaju visiem PCI izzaget coberus bet tad izdomaju ka drizak nopirksu jaunu mateni ar integretu so to neka pirksu pa nezcik tur laiem (FireWire piemeram man jau ir integrets! Ko vel vajag nomainit??? HDD??? Atskruveju 4 skruves un gatavs CD 1 skruve un pa prieksu izvelkam baroklis 4 skruves RAM:P FDD 2 skruves! Kas tur gruts tapat ka parasta keisa! Besi man tie kas neko nemak uztaisit un tik di.s par to ka tas un tas nav labi! Neredzu ka kautkur butu 1 dienu jajauc jazage un hvz ko jadara! Protams ja man butu doma baigi papildinat savu PC ar hlamiem tad butu izgriezis tos coberus PCI! Mateni ar nav problemu iznjemt! Neredzu ka kautkas butu savadak, tb sarezgitak ka citiem keisiem! Ar dratinjam nekas nav piesiets!

Link to comment
Share on other sites

Viss ir domats lai butu daudz vietas kur darboties un piemerots man un tikai man!!! Butiba ljoti vienkars case bet nu ja dazs labs ieraugot 1 drati doma ka viss no dratim - nu sory IQ limenis tam ir...

Link to comment
Share on other sites

Guest koolers

Kaa tev izdevaas piedabuut klaat to skriemela ripu pie procha?

Kaut kaadas skruuves es redzu, bet pastaasti plz siikaak par to.

Link to comment
Share on other sites

ziniet kaa es biju domaajis taisiit water cooler???

dabuut apmeeram 30cm garu radiatoru kuram cauri pluust uudens un kaut kur blakus ir uudens tilpne.

tas lielais radiators atrastos uz kompja kastes.

tas vis buutu bez suuknja jo siltais uudens celsies augsaa un aukstai tecees lejaa pa trubinju, bet siltais tajaa lielajaa radiatoraa atdziest un atkal tek lejaa grin.gifgrin.gifgrin.gif

 

ceru ka kaads saprata manu skaidrojumu grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaa tev izdevaas piedabuut klaat to skriemela ripu pie procha?

Kaut kaadas skruuves es redzu, bet pastaasti plz siikaak par to.

Vienkarsi 4 garas skruves MB aizmugure nelielas gumijas blivites tad pa caurumiem blakus Socketam cauri (ne visam platem ir!!!) un cauri CPU uzlikai tad ar skruvem pieskruveju! Problema tada ka jabut ljoti precizi uzliktam uz CPU lai nav ka tikai sturitus CPU skaras klat! Man askuma bija skibi un nebija sakeres ar CPU tad redzeju lidz pat 93C un tad izsledwu elektribu jo biju neuzlicis izslegsanas iespeju!!! Pinkeriga lieta ar to precizo uzliksanu bet ka redzi man izdevas! Izmeri uzlikai 8x7x3cm!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Skrūves izskatās tādas palielas. Tu netaisīji lielākus caurumus mātenei?

Ne. Butiba vel par vieta palika pari caurumos icon_smile.gif Bikinj!!! Nu jau nakosajam exemplaram bus cits vieglak nonjemams un sakeri nodrosinoss saslegums. (nedaudz lidzigs parastajam coolerim tikai spriegosana ar skruvi un kjepu tiesi virs kristala:)

Link to comment
Share on other sites

Guest PlMrLex

Izskatās ka posta autoram rokas no dibena aug!!!!!!

Ar tavām rokām tikai kūtī sūdus lasīt!!!

Es pats izmantoju WC kuru arī pats taisiju, pirku tikai sūkni un izskatās DAUDZ labāk. Bus man nedaudz laika es fočenes iemetīšu.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka posta autoram rokas no dibena aug!!!!!!

Ar tavām rokām tikai kūtī sūdus lasīt!!!

Es pats izmantoju WC kuru arī pats taisiju, pirku tikai sūkni un izskatās DAUDZ labāk. Bus man nedaudz laika es fočenes iemetīšu.

Oi oi oi oi o oi!!! Taisnibu sakot sis exemlars tika veidots balstoties uz domu ka moz nesanaks un labak tapec mazak izteret naudu un experimentalu verki izveidot. Tjipa neveiksmes gadjuma nebus ko nozelot. Ka redzi izdevas un nu ir iemesls to uzlabot un piestradat pie smukuma!!! To protams ari sobrid daru:) Bez tam keisa tapat neviens neskatas. Ja kadam ir interese paradu bet ta stav neredzams. Bez tam vai nav vienalga ka izskatas, ka tik dzese icon_smile.gif Ka jau redzeji pirmssakumos visas trubas bija par garu un pumpis staveja maisinja (gadijuma ja burkai kautkas notiek. Ari tas jau ir izlabots bez tam sobrid jamais devies pelnita atputa!!!

Link to comment
Share on other sites

baigi labi! - tagad esi ieguvi daudz brīvas vietas, keisā, kur izvērsties ar jauniem risinājumiem un eksperimentiem:)

 

--es jau arī pmanu, sākot te ņemties ar klusuma modifikācijām - ka oriģinālais keiss ir baisi kompakts, turklāt tie visi stiprinājumi - cdromiem un hdd ir pārāk lieli, - salīdzinot ar tiem selfmade kas Jav korpusā - kuri neaizņem nekādu lieku vietu.

 

trubās varbūt pamēģini ieliet destilētu ūdeni? - un ka stev atrodas tajā burkā - ūdenssūknis?

 

jo par keisu - viss oki:) - tā arī tam jā'but - milzīga finiera kaste, - uzreiz izskatās pēc riktīga datorkombaina:) - savējai kastei iedomājos noņemt grīdu un griestus, lai izveidojas konvekcijas tipa kaste, kas pati sevi var labi atdzesēt, bez ventilātoriem.

Link to comment
Share on other sites

baigi labi! - tagad esi ieguvi daudz brīvas vietas, keisā, kur izvērsties ar jauniem risinājumiem un eksperimentiem:)

 

--es jau arī pmanu, sākot te ņemties ar klusuma modifikācijām - ka oriģinālais keiss ir baisi kompakts, turklāt tie visi stiprinājumi - cdromiem un hdd ir pārāk lieli, - salīdzinot ar tiem selfmade kas Jav korpusā - kuri neaizņem nekādu lieku vietu.

 

trubās varbūt pamēģini ieliet destilētu ūdeni? - un ka stev atrodas tajā burkā - ūdenssūknis?

 

jo par keisu - viss oki:) - tā arī tam jā'but - milzīga finiera kaste, - uzreiz izskatās pēc riktīga datorkombaina:) - savējai kastei iedomājos noņemt grīdu un griestus, lai izveidojas konvekcijas tipa kaste, kas pati sevi var labi atdzesēt, bez ventilātoriem.

Pakonsultejos ar zinatajiem un tocc konvekcija laba lieta icon_smile.gif w/c ar pasplusmu tiri iespejams. Apaksa 3l burka augsa kadi 3 radiatori un tadas paresnas trubas. H2O plust tapat ka dazas vecakas krievu majas sildisana ar udenui pasplusma savukart radiatoros sakarsusais gaiss ietu augsup un dzesetos viss iznjemot PSU icon_sad.gif Ta ir liela problema jo tam nepietiek ar tavu ideju tacu risinajums varetu but w/c ari tam + may be wara siltuma novadosie stienji icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

helo!!! - baigi forši, ja arī ūdensdzesi varētu pašplūsmā dabūt gatavu:) - visādā ziņā - tākā tev tur ir visi daikti, trubas, burkas radiātori - būtu bezgala interesanti, ja kādā brīvā brīdī varētu izmēģināt, vai tas spēj dzesēt, jo protams, arī man mājā centrālapkure uz pašteci darbojas, un silda ļoti labi:) - tas ir īstais variants - ja pašplūsmā spēj dzesēties - tad man ar būs jātaisa ūdensdzese - vismaz - vēl kāds procents pie klusuma:)

 

par barokli - tieši tik vienkārši, ar viņu arī ir, - tur nevajg neko sarežģīt.

---6 gab tranzistori - kuri karst - tos iznes ar pagarinātāj vadiem ārā - un pieskrūvē pie tērauda vai kupruma plāksnītēm.

---1gab - indukcijas spole - tā ir drusku tizlāka - jo nav paredzēta skrūvēties pie radiātora, - to pagaidām dzesēju ar gaisa pievadu no proča dzeses - tur ir 120mm vents, kurš pūš galvenokārt uz proci, bet vēl ar 2 sīkiem gaisa vadiem - 1 uz mātesplates čipu, 2. uz augšu - 5cm - uz barokļa indukcijas spoli.

 

un so - vairāk tur nekas nekarst , tai baroklī. - vēl ir variants - uztaisīt tipa eļļas radiatoru - un tur samērkt iekšā visu barokļa saturu, taču - vienīgais ko tā būtu vērts dzesēt ir tā spole. - katrā ziņā - darbojas - jau 4.to dienu:) - plāksnītes silst, kānu kura, spole dzesējas, viss ripo:) - satraukumam nav pamata:)

 

 

----tikko pabeidzu taisīt kārbiņu cietajam diskam - iekšā cietais disks - iekārts gumijās, kuras stiprinās metāla rāmī, - tad apakšā ventilātors uz 5v (80mm) un augšā un apakšā starpsienas, skaņas salaušanai, visa iekšpuse iztapsēta ar mīkstu materiālu, sienas un griesti/grīdas - no flīzēm (smagums kopā ar mīkstumu vislabāk slāpē skaņu:)

----un - tā parikte protams neiet iekšā keisā:) - ganjau ar laiku būs jātaisa kaste, kukas līdzīgs tavai:) - tad vismaz ir iespājams sglabāt kādu nebūt mobilitāti:) - šitā, kad visapkārt entās kārbas un dzesētāji - baigais krāmu skats:) - savukārt - kaste noder, jo tur izrādās - kad visu tā noklusina - ir vēl visādas dīvainas skaņas :) - sazin no kurienes radušās:)

tāpēc, ska;nizolējošs korpuss derētu labi, kā punkts uz i, tai visai ķēpai:)

 

oki doki, shēmu nauspēka vairs zīmēt:) - ar laiku, sarūpēsu:)

Link to comment
Share on other sites

---6 gab tranzistori - kuri karst - tos iznes ar pagarinātāj vadiem ārā - un pieskrūvē pie tērauda vai kupruma plāksnītēm.

Vai ar pirkstiem var parbaudit kuri karst??? Man ir 2 ljoti lieli 3 krietni mazaki un vel paris pavisam siki vienam vecam 250W baroklm vispirms japaexperimente ar to...

Link to comment
Share on other sites

Un pa tiem itka radiatoriem ari gadijuma neplust strava??? Tur ta jocigi vis saskruvets itka plastmasas taja pasa laika var pieskarties paslucot zemak radiatoram skruve un pa vitni taisni man nagos icon_sad.gif Ta var notikt???

Link to comment
Share on other sites

:))) - skat modinga sadaļā manu mod keisu:) - tranzistorus - pēc karšanas neizvēlējos (turklāt tagad kauko būšu šķībi salaidis:) - karst tikai viens:) - bet viss darbojas:)))

 

baroklī bija 2 gab - alu radiatori, pie katra - 3 gab tranzistori piesķrūvēti - ar plānām gumijas plēksnītēm starpā, lai noizolētos. (pirms tam - eksperimenālajā'stadijā man pāris vai vairāki saskārās - kompis momentā izrubījās, tikko iesl:) - bet tagd sataisīts korekti - ja arī elektr tiek uz metāla plāksnītes - at savā starpā tie vairs nevar saskarties:) -

 

bet - tā kā tie visi bij pie radiātoriem - loģiski - tatād tie ir tie galvenir karsēji - tātad ar tiem arī krāmējos:) - nu oki -

---pēctam arī taustīju - 10minūtes - padarbinot bez ventilatora - pēctam atslēgt un taustīt - viss oki - + vēl tā dumjā indukcijas spole - tā bij traki uzkarsusi - (skumji:) - tātad spēj tik sagudrot - kā viņu nodzesēt:) - nu man te pagaidu risinājums -ar gaisa plūsmas pievadu - no proča dzeses - tam pietiek atliektiem galiem - ar to 120mm ventu:). (2,4 Cel)

 

šķiet šis bij īstais links :) -

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=2214

 

lai veicas, galnais - drosmīgi:) - ja nebūs tev lemti 300ls zaudējumi, tad arī nebūs, un velti cerēt, ka kaukas tā neplānoti nosvils:))))!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...