Jump to content

Okarte - 3 jauni pieslēguma veidi


RobD
 Share

Recommended Posts

šitais labs gājiens, biju jau sācis apsvērt iespēju pāriet uz citu operātoru, jo šausmīgi dārgas sarunas uz citiem tīkliem

Link to comment
Share on other sites

Baigaa taa Okarte info tik ielika 1.Februaarii plkst. 8:30 aptuveni, bet tas taa, briinos kaapeec Amigo tagad tarifi augstaaki par Okarti uz citiem tīkliem, gaidu, ko pirmdien teiks ZZ un Toxic.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tādēļ pārcēlu savu otro primāro karti no reņģes uz OKarti... ;)

Trešdien man atvedīs jauno karti! ;)

Link to comment
Share on other sites

gribētos LMT pieslēgumam tagad zemākus tarifus. Manuprāt pieslēgums priekš LMT ir vērtīgāks un tāpēc ceru sagaidīt pazeminātus tarifus arī pieslēgumam.

Link to comment
Share on other sites

Šie jau ir pretīgi tarifi, tāpat turpināšu dzīvoties ar esošo O-kartes tarifu un krāt telefonā kredītu. Varbūt kādreiz LMT aizdomāsies un izveidos iespēju izmaksāt O-kartē sakrāto naudu. Sešu gadu laikā laikam tikai 5x esmu iztērējis O-kartes kredītu līdz nullei. Un tagad, kopš samazinās tarifi, to ir daudz grūtāk izdarīt, ja ne pat nereāli.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka, Okarte sodien saglabaja klientu, ja nebutu sada sola no vinju puses, butu izmantojis jauno iespeju, kas no sodienas, speka attieciba uz prieksapmaksas karsu mainu.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Iegaumēsim, ja nu nākotnē savajadzēsies biežāk zvanīties un būšu gatavs pāriet uz patstāvīgo. ;-)

Link to comment
Share on other sites

okarte man liekas ka ir visneizdevīgākā par tiem 3 atšķirīgajiem tarifu plāniem kāds ir sāņēmis SMS jo savādāk nemaz nezināju ka taādi pastāv

Link to comment
Share on other sites

Amigo man atsūtīja SMS jau aizvakar par jaunajiem tarifiem, par OKarti neko nevaru pašlaik vēl saņemt, jauno SIM saņemšu tikai 3dien. Lai nu kā, labāk dārgāka OKarte un kvalitatīvs pakalpojums ne "renģe" kurai GPRS man vairāk neiet nekā iet + citi gļuki!

Link to comment
Share on other sites

Sarunu tarifi jau labi, bet GPRS vienkārši gāž no kājām. Kas tad būsdienās ir tas 1Mb!!!!!!!!!! un pie tam par tādu cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Trīs reizes atverot inbox.lv 1Mb jau vairs nav!!!!!! Tā ir tautas kāšana, un vēl reklamē ka pa lēto. Starp citu, pārējiem operatoriem īpaši neatšķirās, nu ir tur kaut kādas abonēšanas maksas kurās jau ir iekļauts noteikts Mb skaits (Mb nevis Gb!!!!!), bet pārtērējot ...

Un tas viss pie mūsdienu krutajiem tel. aparātiem, kur viens otrs ir laptopa cienīgs, nemaz nerunājot par interneta lietošanu no kompja vietās kur klientam ir tikai pieejams mobīlais internets. Parēķiniet cik izmaksātu Windows update pilnā paka (30, 40, 50 varbūt 100Ls atkarībā no tarifa) un cik dienās to varētu novilkt.

Un vēl tāds sīkums kā ieslēgti automātiskie apdeiti bez paziņojuma. Tas tā par tiem kuri ar kompi ir uz JŪS.

Es te tā, ir vairāki paziņas kam pagaidām iespējams tikai mobilais internets, protams ka DC++ un tādas lietas gribēsies lietot līdz ar to secinām paši kas par izmaksām.

 

Varbūt es kaut kur kļudos, ja ir risinājumi, iesakiet.

Normāli būtu abonēšanas maksa mēn. un kačā cik uziet.

Link to comment
Share on other sites

Sarunu tarifi jau labi, bet GPRS vienkārši gāž no kājām. Kas tad būsdienās ir tas 1Mb!!!!!!!!!! un pie tam par tādu cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Trīs reizes atverot inbox.lv 1Mb jau vairs nav!!!!!! Tā ir tautas kāšana, un vēl reklamē ka pa lēto. Starp citu, pārējiem operatoriem īpaši neatšķirās, nu ir tur kaut kādas abonēšanas maksas kurās jau ir iekļauts noteikts Mb skaits (Mb nevis Gb!!!!!), bet pārtērējot ...

Un tas viss pie mūsdienu krutajiem tel. aparātiem, kur viens otrs ir laptopa cienīgs, nemaz nerunājot par interneta lietošanu no kompja vietās kur klientam ir tikai pieejams mobīlais internets. Parēķiniet cik izmaksātu Windows update pilnā paka (30, 40, 50 varbūt 100Ls atkarībā no tarifa) un cik dienās to varētu novilkt.

Un vēl tāds sīkums kā ieslēgti automātiskie apdeiti bez paziņojuma. Tas tā par tiem kuri ar kompi ir uz JŪS.

Es te tā, ir vairāki paziņas kam pagaidām iespējams tikai mobilais internets, protams ka DC++ un tādas lietas gribēsies lietot līdz ar to secinām paši kas par izmaksām.

 

Varbūt es kaut kur kļudos, ja ir risinājumi, iesakiet.

Normāli būtu abonēšanas maksa mēn. un kačā cik uziet.

iBirojs tad jāņem, noteikta abonēšanas maksa, noteikts sākuma datu apjoms, ja nemaldos, pa naktīm var kačāt cik uziet, taču, iespējams kļūdos...

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005003012

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3001024 - japz, ar iBirojs 19 pa naktīm varam kačāt pa' velti...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

nu nakts tarifs vēl kaut kā velk, bet tas tomēr ir naktī, jo pārsvarā pa naktīm tikai retais sēž. Nu biežāk sastopami tie kuri pirmās 2 h un tad iet tomēr slīpi.

Link to comment
Share on other sites

Biti tad vari paskatīties (ja protams ir zona tajā pusē)...

Ir paziņas, kas lieto, jāuzprasa, kā tad ir ar tiem izdevumiem viņiem, bet gan jau, ka nelietotu ja tie būtu astronomiski!

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

zvana minūte LMT drauga tālrunim ar Okarti Labais 4.līmeni 1.88 sant, bet pieslēgumam ar 4.līmeni 3.5 sant, kur tā jēga?? Kāpēc man būt kā klientam ar pieslēgumu, ja okartei ir lētāki tarifi???

Šeit varbūt ir kāds no LMT un var pačukstēt, ka pieslēgumam arī samazinās tarifus, citādi es jau apdomāju pāriet no dārgā LMT pieslēguma uz lēto Okarti.

Link to comment
Share on other sites

Sarunu tarifi jau labi, bet GPRS vienkārši gāž no kājām. Kas tad būsdienās ir tas 1Mb!!!!!!!!!! un pie tam par tādu cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Trīs reizes atverot inbox.lv 1Mb jau vairs nav!!!!!! Tā ir tautas kāšana, un vēl reklamē ka pa lēto. Starp citu, pārējiem operatoriem īpaši neatšķirās, nu ir tur kaut kādas abonēšanas maksas kurās jau ir iekļauts noteikts Mb skaits (Mb nevis Gb!!!!!), bet pārtērējot ...

Un tas viss pie mūsdienu krutajiem tel. aparātiem, kur viens otrs ir laptopa cienīgs, nemaz nerunājot par interneta lietošanu no kompja vietās kur klientam ir tikai pieejams mobīlais internets. Parēķiniet cik izmaksātu Windows update pilnā paka (30, 40, 50 varbūt 100Ls atkarībā no tarifa) un cik dienās to varētu novilkt.

Un vēl tāds sīkums kā ieslēgti automātiskie apdeiti bez paziņojuma. Tas tā par tiem kuri ar kompi ir uz JŪS.

Es te tā, ir vairāki paziņas kam pagaidām iespējams tikai mobilais internets, protams ka DC++ un tādas lietas gribēsies lietot līdz ar to secinām paši kas par izmaksām.

 

Varbūt es kaut kur kļudos, ja ir risinājumi, iesakiet.

Normāli būtu abonēšanas maksa mēn. un kačā cik uziet.

 

Man liekas, ka (vismaz priekšapmaksas kartēm) flatrate GPRS neeksistē. Esošie tarifi taču ir mazāki kā bija agrāk (agrāk GPRS bija 0,94 (laikm +-2)Ls/MB, tagad ir 0,2x -0,4x Ls/MB (atkarībā no tā tarifu plāna). Ideja izmantot mobilo internetu p2p vajadzībām, vismaz Latvijā, nav lietojama.

Link to comment
Share on other sites

?

Niecīgo?

Visai paliels skaits ar OKartēm manuprāt...

 

OKartei ir 12% tirgus, nu, aptuveni 1/10 lietotāju izmanto OKarti. Kas tas ir, salīzinājumā ar 37% ZZ lietotāju 8)

Link to comment
Share on other sites

Šodien zvanu LMT un prasu vai pārejot no LMT pieslēguma ar 4.atlaižu līmeni uz okarti, vai man saglabāsies atlaižu līmenis, atbildēja, ka nē, viss sāksies no nulles. Nu rupuči, okarte uz pusi lētāka nekā pieslēgums un vēl liek visādus šķēršļus lai pieslēgums nepārietu uz okarti. Liekas, ka priekš LMT patstāvīgie klienti ar pieslēgumu ir pēdējā vietā. :x

Link to comment
Share on other sites

OKartei ir 12% tirgus, nu, aptuveni 1/10 lietotāju izmanto OKarti. Kas tas ir, salīzinājumā ar 37% ZZ lietotāju 8)

To reņģi nemaz nepiemini - puse no tām kartēm nav aktīvas...

Link to comment
Share on other sites

To reņģi nemaz nepiemini - puse no tām kartēm nav aktīvas...

 

Šī statistika tieši arī ir par aktīvajām SIM kartēm :wink:

Link to comment
Share on other sites

OKartei ir 12% tirgus, nu, aptuveni 1/10 lietotāju izmanto OKarti. Kas tas ir, salīzinājumā ar 37% ZZ lietotāju 8)

No kurienes šāda infa?

Link to comment
Share on other sites

nu okartei ir tagad ļoti labi tarifi cerams ka tādi tarifi ir uz palikšanu. Okarte ir gandrīz vienīgā nopietnā priekšatmaksas karte, strādā pāradresācija, šūnas info, zvanītāja numura nerādīšana (man liekas ka šī fīča nav nevienai kartei Latvijā) u.c vēl vajadzētu ieviest zvanus uz internetu kā bitei.

Bet zelta zivs iet pa burbuli šitei gļuki popularitāti palielinās jaunatnes vidū kas gaidīs nākamo nahaļavu. Pārējie centīsies tikt no zivs un tele2 prom. Domāju ka daudzus pie tele2 notur līgumsaistības par mazcenas mobīlo.

 

Valkā Bitei vienkārši perfekta sakaru kvalitāte uzdrošinos teikt ka labāka par LMT kad bite būs sabūvējis savu tīklu tad būs liels konkurents LMT

Zona tāpat kā LMT pilna.

Link to comment
Share on other sites

Nu visu cienju Okartei, tagad taa ir pati kvalitatīvākā un izdevīgākā sarunu karte, bet tas, ka vinji nogrieza papildinaashanas bonusus nu nekam neder.

Tagad vienalga vai papildinu par 1Ls vai 40Ls kontaa attieciigi buus 1Ls un 40Ls, nav vairs jeegas papildinaat par lielaaku summu, ja nu vieniigi kaadam nepatiik papildinaashans process.

Link to comment
Share on other sites

Buļļa ka - ka... Paraugoties uz to visu racionāli, nemaz tik izdevīgi nav... BTW - pieslēgums vismaz man ir izdevīgāks risinājums...

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to Touareg

nu pag, bet sarunu izmaksas tagad ir krietni leetaakas, vai ne? takaa tie bosnusa 30sant. pie 3lati nav nekas ;)

 

es uzreiz paargaaju uz SMUKAIS , tagad 2x leetaak pa dienu pa LMT, Okarti un Amigo, kas gan veel vajadziigs ?, par cik man ne vairaak kaa Ls5 meenesii iznaak tad shis ir ljoti labs pasaakums :)

P.S. un veel man tak 4.liimenja atlaides. tas ir veel uz 25% leetaak , he he, es vienkaarshi staraa par 2 sant. minuutee :D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Nu visu cienju Okartei, tagad taa ir pati kvalitatīvākā un izdevīgākā sarunu karte, bet tas, ka vinji nogrieza papildinaashanas bonusus nu nekam neder.

Tagad vienalga vai papildinu par 1Ls vai 40Ls kontaa attieciigi buus 1Ls un 40Ls, nav vairs jeegas papildinaat par lielaaku summu, ja nu vieniigi kaadam nepatiik papildinaashans process.

 

Ir jēga papildināt par lielākām summām, lai sarunas nenotrūkst.

Apgalvojumu ilustrēšu ar piemēru - komentāru no vakardienas TVnet raksta.

 

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/degpunkta...b=news&no=1

 

Elba Vakar 10:04

 

Man tā gadījās divus gadus atpakaļ.Toreiz bija stiprs sals.Logi bija aizsaluši.Ieliku bērnu mašīnā,pati iesēdos,sāku darbināt mašīnu.Rezultātā mašīna no aukstuma"nepielec"...Izdomāju,ka braukšu ar trolejbusu,bet te konstatēju,ka durvis visas nobloķējušās.Ārā netieku,pasaukt kādu arī nevaru,jo nekā neredzu...Tuvojās panika...auksti,mazs bērns beņķītī...Nevienu no tuveniekiem nesazvanīt(kredīta nav).Domāju,ja zvanīšu 112 par mani pasmiesies...

Kad pacietība beidzās zvanīju 112.Tur man laipni paskaidroja,ja atbrauks glābēji bez žēlastības lidos stikli...un piedāvāja man atsūtīt no auto SOS biedrības, bet tas maksās ap 30 Ls.

Ticiet,vai nē,bet pēdējā mirklī,kad jau SOS darbinieks tuvojās manai mašīnai,es jau rāpos pa mašīnas logu laukā...

Pēc visa pārdzīvotā es nekad vairs lielā salā līdz galam netaisu durvis ciet.Bail,kad atkal tas var notikt...Labi,kad toreiz vismaz mobilais līdzi bija!

 

P.S. Vienīgi nesaprotu, kādēļ ļaudis pašu iemaksāto avansu dēvē par kredītu. Operators taču uz krīta pakalpojumu neuzsauc.

Link to comment
Share on other sites

No kurienes šāda infa?

 

To nu es nevaru teikt, no kurienes šāda informācija! Bet tā ir tieši par aktīvajām sim kartēm!

Link to comment
Share on other sites

Ar šādu atbildi Tu lieliski iederies mūsu valstsvīru aprindās - "ir vecis X, kas izdarās Y".

Kas X - neteikšu.

Kas Y - neminēšu.

 

Līdz ar to Taviem vārdiem svars ir grupā "viena tante teica".

Par šādas kategorijas apgalvojumiem OC sadaļā speciālisti Tevi vienkārši izsmietu, bet šeit mēs tikai pasmaidīsim. :D

Link to comment
Share on other sites

Ar šādu atbildi Tu lieliski iederies mūsu valstsvīru aprindās - "ir vecis X, kas izdarās Y".

Kas X - neteikšu.

Kas Y - neminēšu.

 

Līdz ar to Taviem vārdiem svars ir grupā "viena tante teica".

Par šādas kategorijas apgalvojumiem OC sadaļā speciālisti Tevi vienkārši izsmietu, bet šeit mēs tikai pasmaidīsim. :D

 

Kāpēc man tev būtu jāsaka statistika veidotāji? Bez tam, šī informācija man ir izprintēta, tā ka arī nosūtīt orģinālo, smuki noformēto lapu es tev arī nevarēšu! Manis pēc tu vari teikt par vienu tanti utt, bet reālos datus tu tāpēc neizmainīsi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Black Napalm

LMT kļuvuši jocīgi..

Pats tikko pārgāju uz Okarti, un mana māte, kurai bija 5. vai pat 6. atlaižu līmenis, arī pārgāja uz Okarti vasarā, jo viņa izrēķināja, ka viņai tas stipri lētāk iznāk..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...