Jump to content

Iesakiet kādu labu videokarti.


Ins1d3r
 Share

Recommended Posts

Evill_BettyLV

Autor beidz P**t pratu un Ja gribi spēlu PC, tad būs jāpērk jauns, vienīgais kas varētu palikt no vecā PC tas ir korpuss, DVD Rom, Floppy, Varbūt HDD un (RAM, es neieteiktu atstat, ja jau perk jaunu, tad jau perk) Pele, klava un Monis.... un tas arī viss.... Tev Vajag CPU, Mates plati, Video, PSU, RAM, tev tas viss prieks varētu vilkt:

CPU ~ 130 Ls.

Video ~ 130 Ls.

PSU ~40 Ls.

Ram ~ 40 Ls

Mates plate ~50 Ls.

Kopā: ~400Ls.

Ej uz veikalu ar detalizetu savu veco komponensu sarakstu un prasi pardevējam ko vares atstat ko ne... un Lieta darīta...

P.S> saki ka vēlies kvalitatīvu firmu komponentes nevis No Name...vai korejas Trust!! OK! Un nesac tur gudri spriedelet, tapat neko nesaproti...Es taču jau teicu Tev vajag PaLidzibu!!!!

Ja nevienam netici, tad noperc tadu sistemu kada ir mana paraksta un būs tev uber spēlu PC!!!!

Tikai Video iespraud Ge Force 8800GT 512 Mb un Crysis ies tev daudz maz ....;)

Mates plati - nforce 780i

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

nu peec taa kad man pateica ka jaamaina maatesplate es sapratu ka jaapeerk jauns PC :)

cik ram tad var nopirkt par 40 LS? :D

Labots - Ins1d3r
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

2 GB mierīgi sanak... tas arī būtu minimums....labāk ieteikt kopa 4 GB RAM

UN Operētajsistemu Vistu Home premium x64 bitu OEM pa 70 Ls. Uzintalet gan jau macesi..;)

Link to comment
Share on other sites

Uz vecā kompja vari ramu apgreidot līdz 2Gb vai vairāk un ielikt, laikam maksimums, tipa kādu Radeon1950 vai GF7950 vai tamlīdzīgu (par HD 2xxx seeriju nezinu vai jēga uz tāda CPU, varbūt ir!) un vēl kādu gadu palietosi jaunākās spēles directx 9 variantā. Ja vēlies normāli spēlēt directx 10, tad ieklausies Evill_BettyLV rakstā.

 

Paskaties manā parakstā, Crysis uz 1024 viss pa High izņemot textures - mid, bez antialising principā spēlējams. Viss pa max nav iespējams jo video neatbalsta dx10. Un vēl, ja textures ielieku High, tad spēle pilnībā apstājas, labi ja 1 kadrs sekundē tiek uzzīmēts (800x600 tas pats).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...