Jump to content

Ruteris bremze internetu


Mefistofels
 Share

Recommended Posts

Jau paris gadus lietoju Ruteri Linksys WRT54GC lidz sim nekadu problemu nebija.

Tagad ir sacies viens nepatikams gljuks, isti nevaru saprast, kas pie vainas.

 

Periodiski (dazas dienas ja, dazas ne) internets klust loti lens un gljukains, uzpingojot viss vienos timing outos un response time milziigs, internets praktiski nav lietojams.

Ja iesledz pa taisno bez rutera, tad viss ir normali - timing outu nav un response time loti normals.

 

Problema ir gan ar wlan, gan ar vadu piesledzoties pie rutera.

 

+ vel ja ruteris ir pieslegts pie interneta, tad tikai pec vairakiem meginajumiem izdodas pieslegties pie rutera administracijas panela caur 192.168.1.1. Ja izrauj interneta vadu, tad pieslegties ruterim var momentaa bez nekadas aizkersanaas. Tadat taja interneta signalaa ruterim kautkas nepatiik.

 

Izdariju jau sekojoso:

- Noreseteju ruteri - nepalidzeja.

- parsuvu firmwari - nepalidzeja.

 

Varbut taa nemaz nav rutera vaina, bet interneta signals kautkads gljukains un kar nost ruteri? Taa var buut ? Tada doma tapec, ka dazas dienas viss ir normali, bet dazas taads gljuks.

 

Ir kaads viedoklis, kas varetu but pie vainas un ko dariit ?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Nav kāds lieks switch, kuru iespraust pirms rūtera, varbūt palīdz.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Lieka gan nav, bet ja ir reals pamats domat, ka tas varetu palidzet, tad varetu nopirkt kadu vienkarsu pa padsmit Ls.

 

Kapec Tu doma, ka Switch varetu palidzet nevis vel vairak visu sagljuciit ? Tip pie vainas varetu but kautkads gljukains interneta signals ?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Cik skatijos firmware sitam modelim laikam der tikai originalaa. Staav pati jaunakaa v1.01.0

 

Vadi visi ir normali, jau parbaudiju.

 

Indikatorus paverosu, bet gruti pateikt, kad atkal viss ies normali :) Sobrid gljuks turpinas jau kadas 4 dienas no vietas. Ir bijis 1 - 2 dienas.

 

Tracertu vakaraaa palureesu.

Link to comment
Share on other sites

Man kautkas uz to pusi, karoch, bija EDIMAX BR-6104K ruuters, liidz taga paraadijaas nepiecishamiiba peec WiFi. pirms tam bija ~26-28mbps pa LV, reaali vilka ~2.9MB/sec. Nu par leenu nebija, bet taga uzliekot jauno ruuteri LV torrenti naak ar 9-11MB/sec :shock:, kas laikam ir pie 80mbps. Attieciigi sanaak, ka vecais ruuters nevilka vairaak par tiem 30mbps?!

Ja skaties uz jauna ruutera iegaadi, varu piedaavaat savu EDIMAX BR-6104K pa 10ls, ar 3 dienu moneyback, ja nu gadienaa tas neatrisina tavas probleemas.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini nomainīt frekvences, manējais ar šat tad gļukoja un es nomainīju uz citu frekvenci un viss ok. vairs negļuko.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Aiznemoos uz vienu dienu labu switchu, piespraudu pirms ruutera.

Pagaidaam izskatas, ka palidz :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Ar līdzīgiem simptomiem nomira viens netgear router, pie kam nebūt ne pats lētākais. Mistiskā veidā pakāpeniski pazuda it kā jutība uz wan porta. Negaisa un statiskās elektrības iespēju varētu izslēgt. Slinkums bija rakt dziļāk un pētīt, bet varētu būt, ka tīkla kontroliera čipam šotki tranzistoru emiteri sāka klāties.

Šajā gadījumā tu switch izmanto kā repīteru/signāla pastiprinātāju.

Prognozēju, ka kā rūters tā iekārta ir metama, bet kā switch tu viņu noteikti vari izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Vairaak switshs arii nepaliidz :(

 

Uztaisiiju pathpingu caur ruteri, uzradaas 75% zudumi praktiski visos posmos izņemot pirmo.

 

Atklaju vel sekojosas lietas:

Viss darbojas ideaali arii ar ruteri, tad, kad tiklaa internets pa taisno ir ideaali stabils - tip zudumi konstanti 0 un response time konstanti viens cipars.

 

Laikaa, kad tiikls nedauz gljuko (ko pa taisno ar vadu lietojot nemaz nevar just) - tipa ja uztaisu pingu -t un pus minutes laikaa izmet kadu kautvai 1 timing outu un response time mainaas - sajaa situcaajiaa caur ruuteri ir jau 75% zudumi un nekas vairs neiet.

 

 

+ Tagad jau gljuku laikaa vairs 100% nav iespejams pieslegties rutera administracijas panelim, ja ir iesprausts inretneta vads. Kaa izrauj vadu, taa momentaa var pieslegties - sito es nekadiigi nevaru saprast, paarraku visaadus linksys forumus, viskautko atradu, bet tikai neko saadu.....

 

Nez tas ruuteris ir beigts ? Vai sis modelis nepanes ne minimalaakaas tiikla nestabilitaates paziimes ???

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Nav Tev iekšējā tīklā parādījies P2P klients?

Visiem Linksys'iem ir zobs uz P2P... To var ārstēt pareizi nokonfigurējot rūtera iestatījumus.

 

Vienu, šito ar šādiem pašiem simptomiem "izārstēju" pārkniebjot konektorus... bet vispār šitie ir sliktākie Linksys modeļi.. :(

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Es panemu pilnigi jaunu, loti labu kabeli ar rupnieciski uzkniebtiem galiem, prieks rozetes un rutera savienojuma, vakardien nomainiju, neko nepalidzeja.

 

ko Tu domaa ar ''paradijies p2p klients"? Vai es lietoju ? Lietoju, bet gljuko arii tad, kad nav ieslegts.

 

Mans dziivoklja tiikls ir taads: Rozete > Ruuteris > wlan ar portatiivo un vienaa ligzdaa vads galada kompim....

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Gļuko arī tad, ja esi pārstartējis rūteri un neesi ieslēdzis P2P?

varbūt Tev ir vēl kāds softs, kas izmanto vairākas (daudzas) konekcijas vienlaicīgi?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Jaa - tad kad tiikls pa taisno ir kaut nedaudz, nedaudz nestabils, tad ruuteris gljuko nonstopaa, gan peec restarta, gan firmwares parssssanas, gan no wlan, gan ar kabeli.

p2p lietoju diezgan reti un startupaa vins neatrodas.

Nav nekaadu vairaaku konekciju reizee arii.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Negribaas ieberzties. Sito jau lietoju 2 gadus, nekad nekaadu probleemu liidz sim nebija.

 

Izdomaaju, sovakar aiznemsos vienu tiesi taadu pasu kaa man un pameeginaasu kaads buus rezulataats :)

Tad redzees vai ruuters ir beigts vai konkreetais modelis nepanes konkreeto interneta piesleegumu.

 

WRT54GL nav kur aiznemties, lai izmeeginaatu....

Link to comment
Share on other sites

Paarbauadi savus abus kompjus. Viens no tiem taisa mega daudz konekciju, routeris spraagst nost. Viirusinsh aktivizeejas. Buutu tev WRT54GL, tad vareetu statistikaa paskatiities. Kad saakas mezhoniigi daudz konekciju, ruuterii iekshaa tikt var teikt netiksi.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Esmu meeginaajis vienu kompi atvienot, neliidz.

Esmu 100% parliecinats, ka tas nav nekaads viirus.

Kaa jau teciu iemeslu konstateeju un tas ir pilniigi aciimredzams - kad ir ideaali stabils tiiks nav pilniigi nekaadu probleemu.

Nekas neiet caur ruteri, tad, kad paradaas kautk vai nenozimiigi, minimalaakie stabilitaates trauceejumi ienaakosajaa signalaa.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mefistofels

 

Bridī, kad iestājas bremze, ko dara WAN indikators? Un vispār, ko dara citi portu indikatori? Pamēģini pavērot brīžos, kad iet normāli un kad normāli neiet.

 

Gljuks kaadu laiku bija pazudis atkal saakaas.

Nupat paskatiijos, tajaa laikaa, kad caur ruuteri internets velkaas, tad nenormaali aatri mirgo indikators "internet". Ko tas var nozimeet ?

Iesptauzot vadu bez ruutera viss lido.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaads DoS attacko Tavu tiiklu?

Vispaar man ir viens briivs WRT54GL ar DD-WRT virsuu, varu aizdot uz laicinu.

 

ddff

Link to comment
Share on other sites

man bremzēšanās pazuda, kad nomainīju kodēšanu no sarežģītās uz vienkāršāku....pirms tam pat viens dators negribēja konektēties - tip a konekcija ir - bet nav datu plūsma....

Link to comment
Share on other sites

NU Linksysiem ir jaapaarshuj firmware, bet ne gan origjinaalaa. Boldriks te vienu mineeja.

Origjinaaliem softiem taa ir noveerots, ka gadu divus shis straadaa labi, peec tam saak kaarties.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kautkaadi smiekliigi unmjiki mani par neko nobanoja :mrgreen:

Bet ir jaunumi par ruuteru nedienaam, tapeec naacaas uztasiiit jaunu usernami :mrgreen:

 

Pirms pirkt citu ruuteri izleemu paarliecinaties vai vaina ir ruuterii. Aizneemos, gan tiesi taadu pasu WRT54GC, bet iipasniekam tas stradaa bez nekadaam probleemaam.

 

Tas pats - kaa vakars klaat, taa caur ruuteri internets knaaaapi, knaapi kustaas - iesprauzu vadu pa taisno bez ruureta viss lido.

Taatad ruuters nav vainiigs, bet kautkas pie konkretaa piesleeguma nelauj stradaat ruuteriem. wtf???? kas tas var buut ?

Cik skatos ruureta logu tur ar nekaada aarpraata nav, so, to firewalls noblokee, bet nekaa daudz, katraa gadienaa, kad viss saak bremzeet logos nekas netiek noveertos.

 

Vairs nekaadu ideju, kas vainiigs....

Labots - Borats
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...