Jump to content

Video nolādēšana no neta


eko
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati GURU,

 

Situaacija sekojosha, baaigi intereseeja tikt pie video no neta, konkreeti no maajaslapas http://sports.yahoo.com/nhl/video;_ylt=Ahf...lrGP1zEXYR7vLYF vai nhl.com, kur vinjiem ir video, bet liidz shim ar nevienu programmu, ne real player, ne WM 11 nav tas izdevies, buutu gatavs, pat ko samaksaat (nu ne jau miljonus) cilveekam kas varees ieteikt un paliidzeet

Link to comment
Share on other sites

Nu veci nevar, jo es personiigi nespeeju izdabuut no taas vietas video preciizu linku, tur var visas youtubes un citas taadas iestaades nolaadeet, bet ne manas vajadzibas

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, novilku to papildinaajumu, ieksh sports.yahoo.com dabuuju shaadu skatu, kaa pievienotajaa bildee

 

 

Taa kaa tur ir rtmp protokols, Novilku Replay Media Cather, bet tur baigais aakjis, laadeejot ar sho man kvalitaate automaatiski nokriitaas liidz kritiskai

 

kaa es vareetu tos linkus izmantot??? hmmm

 

 

 

Jee kas meklee tas atrod, izraadaas ar Replay media cather viss sanaak, vienkaarshi jaaspiezj uz video triis reizes, lai nepaspeej paarlaadeeties sliktaakajaa kvalitaateee

 

 

Paldies, iedevi iespeeju, bet ar tavu tuuli nesanaak man

post-66327-1201106864_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nezinu, kaa ir ar flasju nolaadeesjanu, bet lejuplaadei es lietoju FLV video downloader par 15 dolaariem....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...