Jump to content

.NET: bibliotēku atrašana pēc klases nosaukuma


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešams šo to pieprogrammēt masīvai programmai. Bet man negribās visu iegāzt datorā un aizsist resursus. Ideja vienkārša - nokopēju vajadzīgās bibliotēkas, piereģistrēju un talāk VS2005 ar referencēm pievienoju klāt un darbojos vienā mierā, pēcāk jau gatavu kodu pielieku lielajai progai klāt.

 

Tikai jautājums, kā pēc iespējas ātrāk atrast nepieciešamās bibliotēkas teiksim serverī, kur tā proga mētājās. Rokoties pa reģistru, mošk ar kaut kādiem tūļiem?

Link to comment
Share on other sites

.NET references meklē pie palaižamās EXE (ieskaitot dažus apakšfolderus) un GAC (c:\windows\assembly). Nekur citur tas neko nemeklēs (ja pareizi atceros), ja vienīgi nav speciāli norādīts ceļš no kura ielādēt.

 

okz, jautājums bija par citu lietu. Droši vien vajadzēs kaut vai Reflector izmantot. citādi nezinu. jo nekur netiek glabāts kopējais saraksts ar klasēm, globālā līmenī klases nosaukums, kas nav assembly qualified, neko nedod.

Labots - Knagis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pag, bet a es uztaisu bibliotēku superduper.dll, ar regsrv32 piereģistrēju. Vai tad tai listē viš neparādīsies?

 

Vienkārši atceros kā ir VS98.

Ar .NET vēl esmu jauns un zaļš.

Link to comment
Share on other sites

regsvr32, ja atmiņa neviļ, attiecās uz COM objektiem. .NET klases arī var būt COM objekti, bet lielākā daļa tomēr nav. Bez COM reģistra .NET ir arī savs .NET bibliotēku reģistrs - GAC (Global Assembly Cache). GACu Tu vari rediģēt caur Control Panel pieejamo utili, kā arī ar komandrindas gacutil.exe.

 

Taču, ja godīgi, es joprojām neizpratu problēmu. Kam Tev ir source, un kam nav; kā to saprast "visu ielādēt"? Utml. Nevari vēlreiz smalki izstāstīt?

Link to comment
Share on other sites

.NET'a bibliotēkas nav ne ar kādu regsvr32 jāreģistrē (ja nemaldos, tad ar to bija jāreģistrē COM bibliotēkas).

.NET'a biblioteka ir parasts .net'a DLL fails.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Teiksim ir proga, kas sver daudzus megabaitus, vēl viņa aizņem web resursus ar visu DB bonusā. Bet vajag izmantojot programmas klases šo to pieprogrammēt. Uz servera VS2005 nevaru instalēt un attālināti kaut ko ņemties.

 

Ar txt redaktoru vienreiz ilgi čakarējos, jo tik labi .NET gramatiku nepārzinu, lai uz sitiena izceptu pareizu kodu. Tapēc gribu procesu paātrināt.

 

Mošk ir citi varianti.

 

 

Tātad runājot par šo tēmu, man rodas jautājums.

 

Kā .NET izmantot COM+ komponentes? Vai kaut kā īpaši jādeklarē?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...