Jump to content

Vajadzīgs padoms projektora iegādei


jurgis_L
 Share

Recommended Posts

Tātad nepieciešams projektors ar ko 6x gadā semināra laikā uz ekrāna PowerPoint Prezentaciju parādīt un ik pa laikam vakarā kādu filmu noskatīties.

Nav obligāti jabūt vieglam un pārnēsājamam....

 

It kā pagaidām skatos uz šādu:

Acer P5260E

 

Itkā normāls gaišums un kontrasts. Lampas mūžs arī tīri OK izskatās....

 

Gaidu idejas un ieteikumus... Varbūt kādam ir kāds cits piedāvājams?

Link to comment
Share on other sites

tā kā norādītais modelis ir DLP tipa, tad es ieteiktu autoram pašam atrast, kur dzīvē apskatīt kā rāda dlp tipa projektors. ja patīk, tad gan jau arī šis modelis derēs.

es vienreiz skatījos prezentāciju uz dlp un man nepatika dlp raksturīgais "varavīksenes efekts". ja būtu ilgstoši jāskatās, laikam vēmiens uznāktu. dārgajiem dlp, kam ir 3 matricas, tāda efekta itkā neesot. bet tas ir dārgajiem ...

es priekš kino izvēlētos lcd tipa projektoru ar kontrastu sākot no 600, taču tad atkal varētu pietrūkt sopžuma priekš prezentācijām (atkarīgs no telpu apgaismojuma, kurās jāprezentējas). ar vienu vārdu sakot, ir grūti apvienot prezentācijai nepiciešamo lielo spožumu, ko vislētāk var panākt ar dlp, ar labu kvalitāti kino vajadzībām. vēlams pašam paskatīties, kā kas rāda, lai saprastu kura tehnoloģija vislabāk derēs.

Link to comment
Share on other sites

ar vienu vārdu sakot, ir grūti apvienot prezentācijai nepiciešamo lielo spožumu, ko vislētāk var panākt ar dlp, ar labu kvalitāti kino vajadzībām. vēlams pašam paskatīties, kā kas rāda, lai saprastu kura tehnoloģija vislabāk derēs.

 

Filmu skatiishanas ir otraja plaanaa.

Primaarais ir prezentaacijas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...