Jump to content

eBay piedāvājuma kritika


mamuts
 Share

Recommended Posts

tas kad pirmajam linkam nav mineeta ne plate nekas

respektiivi viss ir salikts pats leetaakais

tikko speciaali atveeru superveikalu m79 un saliku identisku konfiguraaciju

man kakto nereekjinot santiimus sanaaca

217ls = apmeeram 310euro un tam buus garantija latvijaa

un kur tev tur ir super puper leeti ?

Drusku zemaak: -> INTEL Sockel 775 Marken-Mainboard - nujaa, maz informaacijas.

217??? man lētākais šitam Intelam līdzīgais kompis sanāk 357... tur tač 2 Gb RAM. Tiesa, INTEL ražotu mātesplati gan m79 netirgo...

A kāpēc m79 Tu sauc par superveikalu?

 

Es varbūt esmu dumjš bet tas pārdevējs laikam uzskata ka Core2Duo frekvence ir jāreizina ar 2:

Prozessorgeschwindigkeit: 4.4 GHz

 

Dīvaini ka pirmajam ir lielāks HDD un Intel CPU, bet jams ir lētāks...

Man ar' tas liekas savādi. Otrā firma vismaz sīkāk apraksta būtiskākās detaļas...

Labots - mamuts
Link to comment
Share on other sites

muusdienaas 2gb ddr2 rams maksaa kapeikas

neticu kad tur buus intel plate

driizaak kautkaada plate ar intelja 775 soketu

a par m79 nedomaaju sliktaa noziimee

-

edit:

tas kad frekvenci reizina ar divi ir biezhi sastopams ebayaa

vienkaarshi kjer mulkus taapat kaa uz pastiprinaataajiem noraadot max p.m.p.o jaudu utt

Labots - Vaivars
Link to comment
Share on other sites

neticu kad tur buus intel plate

 

wowo, tas ir ticamāk. skaidrs... a ko Tu domā par to AMD, kas otrajā linkā?

Link to comment
Share on other sites

nekas iipash

nu nesanaaks ebayaa nopirkt leetaak

Ko Tu iesaki, kuram kantorim var uzticēties?

Link to comment
Share on other sites

piedavaaju vienkaarshu risinaajumu: salikshu tev tepat Latvijaa uz vietas datoru,ar komponenteem,kuraam ir vismaz 2 gadu garantija.Izmaksas:komponentes + man par darbu un konsulteeshanu.Bus labaakais variants par budzhetu un nebuus probleemu ar garantiju.Sakruveeshana: 1 dienas jautaajums,pat ar visu installaciju.

Interesee?

p.s. rekomendaacijas forumaa.

Link to comment
Share on other sites

piedavaaju vienkaarshu risinaajumu: salikshu tev tepat Latvijaa uz vietas datoru,ar komponenteem,kuraam ir vismaz 2 gadu garantija.Izmaksas:komponentes + man par darbu un konsulteeshanu.Bus labaakais variants par budzhetu un nebuus probleemu ar garantiju.Sakruveeshana: 1 dienas jautaajums,pat ar visu installaciju.

Interesee?

p.s. rekomendaacijas forumaa.

Un kuru kantori Tu pārstāvi? Lielu vai mazu? :D

Ja nopietni, kaadas konfiguracijas dzelzi Tu vareetu salikt, iekljaujoties 250 Ls robezhaas par visu? peerkot no ebay ar piegaadi, man sanaak shis http://cgi.ebay.de/PC-AMD-Athlon64-5200-X2...oQQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

es parstaavu pats sevi... garantijas dokumenti gan buus.

prasiibas noformee ludzu mazliet konkretaak.

Link to comment
Share on other sites

es parstaavu pats sevi... garantijas dokumenti gan buus.

prasiibas noformee ludzu mazliet konkretaak.

Da nekaadas iipashaas - XP (Vista neder, neviena speele neiet), OpenOffice, Internet lai iet nebremzeejot un nekaroties, kaa pashlaik. Photoshop 7.0, IrfanWiew, Skype. Siikais gribees Doom3 da kveiku, man pasham atslodzes briizhos vajag veco labo Starcraft vai HoMM IV, protams, arii filmas tiks spertas pa DC++ un skatiitas arii datoraa.

Varbuut ir kaada iespeeja kaut vai abus vecos HDD SATA ielikt jaunajaa verkjii un videokarte man arii ir, Radeon x800 - 256MB, 256MBit.

Es to visu varu arii ar veco Athlon 2800+ (tam RAM jau ir 1 GB) izdariit, bet briizhiem kaitina taa leenaa darboshanaas. Taapeec domaaju, ka man dereetu kaads divkodolu procis, veelams, kur katrs kodols straadaatu vismaz ar 2,4 GHz, lai nav atkal ik pa paaris gadiem viss jaamaina. Vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Varbuut, bet es to jau esmu veicis vairaakkaart un domaaju, ka, lai tur kaut ko juutamu izdariitu, vajadziiga shajaa jomaa gudraaka cilveeka paliidziiba. Un, bez tam - taa kaa taa vecais kompis buus reiz jaamaina... ;)

Labots - mamuts
Link to comment
Share on other sites

varu ieteikt kā es darīju:

- atver iekš tomshardware.com cpu charts - kur ir liste ar procesoriem, var salīdzināt to jaudu. un atver kādu interneta veikalu meklētāju lai salīdzinātu cenas. tur varēs novērot tādu lietu, ka augšējā galā - jaudas starpība būs salīdzinoši neliela, cenas starpība - aizvien lielāka. no tā var saprast, ka izdevīgāk ir ņemt vidēji jaudīgu procesoru, ja grib price/performance sabalansēt makam draudzīgu. cita lieta - ja renderē video vai 3d - tad uz 10 stundu ilgu renderēšanu arī 1-2 stundu liela starpība būs teju 2x dārgāka procesora vērta.

 

es izvēlējos kautkādu AMD x2, jo pie līdzīgas jaudas maksāja krietni lētāk kā intel cpu. tad priekš tā cpu vajg sameklēt mātenes plāteni, atkarībā no vajadzībām - ar iebūv video vai bez utml. un arī ne vislētāko, bet kautko pa vidu, vai to ko iesaka uzticams speciālists (ja tāds atrodas) (te jau ieteica uzticamos ražotājus). tad ja vien negribi overklokot, klāt paķer parastu RAM kas tai mātenei der, (ja interesē tad var meklēt arī ram apskatus un salīdzinājumus)

vēl vajg barokli, vēlams klusu, tur arī var izpētīt atsauksmes, un neņemot no vislētākā gala paņemt tīri uzticamu verķi. jauda - 350-400W jābūt pietiekamai. vislētākajiem parasti jaudas cipars neatbilst spējām.

 

Par Latviju - 3. šās pasaules valsts. tādi hlami kā šeit tiek tirgoti par normālu mantu cenām, normālos un pat prestižos veikalos - civilizētās valstīs (Vācijā) nav pat turku lētveikalos atrodami. datortehnika gandrīz vienīgā joma (laikam dēļ milzīgās konkurences) kur ir jēdzīgs piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

mamuts!!!!!!!!!

Godīgi teikšu:ar sūdiem nav aršana.

100% taisnība! tikai, edz, man nepietiek ar tādu paziņojumu, es gribu zināt, kāpēc Tu tā domā.

 

varu ieteikt kā es darīju:

- atver iekš tomshardware.com cpu charts - kur ir liste ar procesoriem, var salīdzināt to jaudu. un atver kādu interneta veikalu meklētāju lai salīdzinātu cenas. tur varēs novērot tādu lietu, ka augšējā galā - jaudas starpība būs salīdzinoši neliela, cenas starpība - aizvien lielāka. no tā var saprast, ka izdevīgāk ir ņemt vidēji jaudīgu procesoru, ja grib price/performance sabalansēt makam draudzīgu. cita lieta - ja renderē video vai 3d - tad uz 10 stundu ilgu renderēšanu arī 1-2 stundu liela starpība būs teju 2x dārgāka procesora vērta.

 

es izvēlējos kautkādu AMD x2, jo pie līdzīgas jaudas maksāja krietni lētāk kā intel cpu. tad priekš tā cpu vajg sameklēt mātenes plāteni, atkarībā no vajadzībām - ar iebūv video vai bez utml. un arī ne vislētāko, bet kautko pa vidu, vai to ko iesaka uzticams speciālists (ja tāds atrodas) (te jau ieteica uzticamos ražotājus). tad ja vien negribi overklokot, klāt paķer parastu RAM kas tai mātenei der, (ja interesē tad var meklēt arī ram apskatus un salīdzinājumus)

vēl vajg barokli, vēlams klusu, tur arī var izpētīt atsauksmes, un neņemot no vislētākā gala paņemt tīri uzticamu verķi. jauda - 350-400W jābūt pietiekamai. vislētākajiem parasti jaudas cipars neatbilst spējām.

 

Par Latviju - 3. šās pasaules valsts. tādi hlami kā šeit tiek tirgoti par normālu mantu cenām, normālos un pat prestižos veikalos - civilizētās valstīs (Vācijā) nav pat turku lētveikalos atrodami. datortehnika gandrīz vienīgā joma (laikam dēļ milzīgās konkurences) kur ir jēdzīgs piedāvājums.

 

O! paldies par linku, noteikti izmēģināšu! Man arī AMD proči patīk labāk. Jauku Tev vakaru!

Link to comment
Share on other sites

mhh... cietņus paturēt var,video arī,ja nav prasības īpašas nekādas... ja to paturot budžets paliek tie 250ls,tad var tīri nesliktu mantu salikt.

Link to comment
Share on other sites

Patiesi? nē, nu videokartes ir sūdīgas, bet mūsu pašmāju tūdaliņi prasa tik šaušalīgas cenas, ka atbildēt viņiem bez necenzētu izteicienu pielietošanas ir pagrūti. Jebšu tomērt ir kāds puslīdz ciešams kantoris?

Tai pašā ebay var atrast zelta gabaliņus.Es nopirku video XFX GT6800 par

70 Ls ar piegādi.

Arctic Culing NR 5 video kartei par 17Ls arpiegādi .

Un tā daudz ko citu.Bet viens liels mīnus-ilgi jāmeklē un

jāgaida.Bet var dabūt visu ko sirds kāro,tikai vajag pacietību.

Link to comment
Share on other sites

mhh... cietņus paturēt var,video arī,ja nav prasības īpašas nekādas... ja to paturot budžets paliek tie 250ls,tad var tīri nesliktu mantu salikt.

Ja? Kādu, piemēram?

 

Tai pašā ebay var atrast zelta gabaliņus.Es nopirku video XFX GT6800 par

70 Ls ar piegādi.

Arctic Culing NR 5 video kartei par 17Ls arpiegādi .

Un tā daudz ko citu.Bet viens liels mīnus-ilgi jāmeklē un

jāgaida.Bet var dabūt visu ko sirds kāro,tikai vajag pacietību.

Pacietību un zināšanas, kas ir kas - un šāda veida zināšanu man nav. :(

 

Biostar dēļi.

Pfff

 

Tai pat laikā Kasparz šajā forumā 2007.gada 30.decembrī atbildēja uz martini jautājumu "a ar ko biostar labāks par gigabyte?" ar "Biostar platei ir labākas OC iespējas kā arī zemāka cena."

Cik cilvēku, tik viedokļu...

Link to comment
Share on other sites

Redzi, sisadminiem ir savs viedoklis par visu. Plus krietni lielāka statistika par to kādi dēļi biežāk mirst. Nomiris biznesa dators=ķēpa+pazaudēta nauda.

Ofisos jau parasti OC ir nesvarīgs, svarīga ir stabilitāte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tai pat laikā Kasparz šajā forumā 2007.gada 30.decembrī atbildēja uz martini jautājumu "a ar ko biostar labāks par gigabyte?" ar "Biostar platei ir labākas OC iespējas kā arī zemāka cena."

Cik cilvēku, tik viedokļu...

Sisadminam NAV informācijas par RMA %. Tu pašlaik kardināli jauc divas lietas. Kā jau teicu, Biostar par savu cenu ir ļoti zolīdas plates, ar salīdzinoši mazu RMA %.

Link to comment
Share on other sites

Sisadminam NAV informācijas par RMA %. Tu pašlaik kardināli jauc divas lietas. Kā jau teicu, Biostar par savu cenu ir ļoti zolīdas plates, ar salīdzinoši mazu RMA %.

N-jāāāā, es pašlaik kaut ko pamatīgi jaucu... :D

Klau, nu kā Tev liekas - pašlaik no visiem piedāvājumiem man pieņemamākais šķiet šis: http://cgi.ebay.de/PC-AMD-X2-XOS-5000-2-GB...1QQcmdZViewItem - tas mūsu naudā būtu Ls 250 ar visu piegādi. Jāņem ciet vai labāk ne (Tu neuzņemies nekādu atbildību, man ko iesakot vai norādot uz piedāvājuma trūkumiem, jo galu galā izlemšu taču es!) ;)?

Link to comment
Share on other sites

nē,šeit pat PM... ja neesi bloķējis pop-up uz šo lapu,tad toch pamanīsi.Ja nē,tad skaties labajā augšējā stūrī,tur uzrādīsies.

Link to comment
Share on other sites

nē,šeit pat PM... ja neesi bloķējis pop-up uz šo lapu,tad toch pamanīsi.Ja nē,tad skaties labajā augšējā stūrī,tur uzrādīsies.

Nekā nav... :roll:

Link to comment
Share on other sites

ebajaa var uzrakstiit paardeveejam jautaajumu par preci - tas jautajums paraadiisies pie paardoshanas sarakstes visiem reddzams - tamdeelj parasti vinji atbild

 

taa arii uzprasi - maates deelja modelis?

Link to comment
Share on other sites

būs... es arī nedrukāju 1000 zīmes minūtē.

Link to comment
Share on other sites

ebajaa var uzrakstiit paardeveejam jautaajumu par preci - tas jautajums paraadiisies pie paardoshanas sarakstes visiem reddzams - tamdeelj parasti vinji atbild

 

taa arii uzprasi - maates deelja modelis?

Viņi jau to ir norādījuši - Asus M2A-VM (man tā liekas, ka tā ir mātene... :D)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

N-jāāāā, es pašlaik kaut ko pamatīgi jaucu... :D

Klau, nu kā Tev liekas - pašlaik no visiem piedāvājumiem man pieņemamākais šķiet šis: http://cgi.ebay.de/PC-AMD-X2-XOS-5000-2-GB...1QQcmdZViewItem - tas mūsu naudā būtu Ls 250 ar visu piegādi. Jāņem ciet vai labāk ne (Tu neuzņemies nekādu atbildību, man ko iesakot vai norādot uz piedāvājuma trūkumiem, jo galu galā izlemšu taču es!) ;)?

Šādu datoru, bez peles un tastatūras var savākt par 198Ls, Latvijā, jaunu, ar visām garantijām. Par 250Ls var salikt kudi labāku kasti, ar kuru jau varēsi uzraut arī kādu spēli normāli.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Šādu datoru, bez peles un tastatūras var savākt par 198Ls, Latvijā, jaunu, ar visām garantijām. Par 250Ls var salikt kudi labāku kasti, ar kuru jau varēsi uzraut arī kādu spēli normāli.

KO?! kurā bodē?!

Link to comment
Share on other sites

da faktiski jebkurā...

Nu, paskatīsimies... ja viss izdosies, esmu gatavs boot.lv forumā paziņot, ka arī Latvijā ir sastopami cilvēki ar zelta rokām. :D

Link to comment
Share on other sites

mhm... korpuss varētu būt cits,dvd arī (modeļi ta nav norādīti),bet man sanāca 200ls

Link to comment
Share on other sites

versatile
Kurzbeschreibung:

 

• AMD X2 4000+@5000+ 64 Bit

• 2048 MB DDR2-800 Ram

• 160 GB Festplatte SATA II

• 20 x DVD Dual Brenner

• 256MB ATI ® Radeon™X1250

• Asus Mainboard M2A-VM

• Tastatur, Mouse optical

 

kur nu par 200... 20x DVD DL raksteklji vien maksaa 2x vairak...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

mhm....

nez kapēc man šķiet,ka tu maldies... tas pats newegg izmet kādus 20 tādus aparātus par demokrātiskām cenām. Aber 20x matricas gan es redzējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...