Jump to content

Problēma ar skaņās kartes draiveri


eLL
 Share

Recommended Posts

lieta sekojoša - pārinstalēju pc itka visi draiveri bija bet nevarēj atrast draiveri prieksh skaņas kartes (intel 82801eb ich5 - ac'97 audio controller [a-2/a-3]) disks ir pazudis :( , izmeklējos google, caur everstu meklēju tāpat nekā, tagad esu jau 3 dienu bez skaņas

 

ja kads var palīdzēt ar to kur var lejuplādēt būtu dikti pateicīgs ;)

Link to comment
Share on other sites

Parasto ceļu nemēģināji? Proti meklēt mātesplates ražotāja mājas lapā - tur nav?

 

tur jau tā lieta ka meklēju... kaut ko jau atradu, taču neko tādu kas man būtu paveicis brīnumu un būtu skaņa :( un dumais intels kā skaņas kartes ražotājs neko leitderīgu arī neiedeva... respekīvi uzrāda ka vinam šāds draivers nav pieejams vai ir izņemts no apgrozības :(

Link to comment
Share on other sites

paldies marci

 

p.s. ar superīgo mdsl 30 min jāgaida :( nekas pagaidīšu, gaudu jau trešo dienas skaņu...

Link to comment
Share on other sites

paldies marcim par palīdzīu vis strāda

 

un muca tavi posti bija tikai lai izceltos ar to ko tu māki (+10 cm), ja nevari neko lietderīgu par tēmu dod tad jēga tev vispār kko rakstīt! es prasu lai man palīdz jo nevaru pats atrst nevis ej meklē tur un sur!

Link to comment
Share on other sites

Ņem par labu.

eLL - bez uzbraucieniem, bet ... ierakstot mātesplates modeli guglē, es momentāni ieguvu atbildi.

Tā kā nezinu ko un kā tu esi meklējis...

Link to comment
Share on other sites

atvainojos par uzbraucienu :roll:

 

nezinu kas man tur bija vai nesanāca vai vienkaarši ne to sāku spiest tajās lapās... bet paldies par palīdzību ;)

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, ja ir zināms mātersplates modelis (un ja tas nav kaut kas megaarhaisks 10-15 gadus vecs dēlis, kura ražotājs jau aizsaulē ar visu mājaslapu - sk. A-Trend) ražotāja mājaslapa ir 1. pieturvieta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...