Jump to content

Ienākošo zvanu selektīva bloķēšana, zvanu filtrs


Recommended Posts

Guest dakuss

Man zvana ar slēptu, privāts zvans funkciju , nezinu kā ar to tikt skaidrībā.Nevēlos lai mans telefons uz tiem reaģētu!

Link to comment
Share on other sites

konkreetu numuru operators neblokjees (vieniigais ja esi miljonaars) :)

sleeptaa numura pakalpojumu var apiet ar sleeptaa numura raadiishana pakalpojumu, tikai es nezinu vai parastajiem mirstiigajiem ir taads pieejams.

Ja kaads piikstinaas, tad driizaak paliidzees fraaze- ja tebja naidu, ubljudok

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Man zvana ar slēptu, privāts zvans funkciju , nezinu kā ar to tikt skaidrībā.Nevēlos lai mans telefons uz tiem reaģētu!

Operatora liimenii nedomaaju, ka kautko izdariisi. Ja zvaniitu no konkreeta nr., tad vareetu telefonam uz konkreeto nr., uzlikt zvana signaalu "klusums". No skaipa zvanot uz tel., (padaargs maksas pasaakums) nez vai vareesi telefonu pierunaat ignoreet.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu uz shito teemu runaajot atausa atminjaa paaris atgadiijieni ar samsung markas telefoniem, zvanu sanjemshas blokjeeshanu uz numuru uzlikt var, bet nonjemt bez servisa darbinieku paliidziibas nu nekaadi, opcijaas vienkaarshi nav paredzeets no melnaa saraksta numuru iznjemt, kursh ir tur nokljuvis <nejaushi>

Link to comment
Share on other sites

Man ir Tele2 patstāvīgais pieslēgums. Zvanīju uz Tele2, tie saka, ka uzliek zvana filtru vienam konkrētam numuram nevar.

 

Vai kādam ir Tele2 uzlicis zvana filtru konkrētam numuram? Vai man vienkārši jābūt uzstājīgākam?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest trifele

Vai kāds no telefonu modeļiem piedāvā funkciju nobloķēt kādu noteiktu numuru? Ir zvanīts operatoriem un jautāts, vai viņi nodrošina šo funkciju, atbilde bija noraidoša. Kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Savulaik man dažas šmaras pīkstinājās. Tad nu papīkstinājos visām un periodiski pāadresēju uz kādu no viņām. Tad bij miers uz ilgu laiku :)

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

kas mēģinās tevi sazvanīt tai pašā laikā, dzirdēs signālu "aizņemts".

 

 

Liidzsavienojums ir aizmirsta fiicha ? man patiik :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...