Jump to content

domēna maiņa


ssaa
 Share

Recommended Posts

Par cik forums tev kā sapratu ir uz forumotion.com serveriem, tad pastudē iekš viņu faq šito un šito nodaļas.

Labots - Zachary
Link to comment
Share on other sites

Par cik forums tev kā sapratu ir uz forumotion.com serveriem, tad pastudē iekš viņu faq šito un šito nodaļas.

Jā saprati pareizi! :)

Tātad sanāk tā es nopērku domēnu www.****.lv un tad es viniem samaksāju par servera izmantšanu uz gadu lai varetu viņu domēnu pret savējo! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Forums būs domāts Opel Astra īpašnieku komunicēšanai?

Itkā :)

 

 

 

Bet tad man vajag pirk to domēnu piem. no nic.lv vai nē? :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vari nepirkt. Vari paņemt bez maksas opel-astra.id.lv Vai kādu citu subdomēnu no kāda, kas to bez maksas piedāvā.

Vajag vai nevajag - tas Tev pašam jāizlemj.

Link to comment
Share on other sites

Dod ziņu kad forums aizies, kā nekā arī man ir Opel Astra :)

ok!

 

Kur es varu sakontktēties/piereģistrēties lai iegūtu domēmu ***.id.lv

Labots - ssaa
Link to comment
Share on other sites

nedomaju ka tev ir jega pirkt domenu labak dabu hostingu normalu un uzliec to forumu savadk tas forums pirkart stav arzemes otrkart tur pilns ar ads ... Forumu uzlikt ir paris sekundes ...

Link to comment
Share on other sites

ja pērc nicā tad reģistrējot domēnu norādi sava hostinga ns serverus, ja domēns būs brīvs par to var pārliecināties iekš nic.lv meklētāja un uzņēmumu reģistra meklētāja www.ur.gov.lv , kad to izdarīsi un domēns būs veiksmīgi pieregistrēts (atnāks mails) , tad nosūti vēstuli savam hostinga devējam lai arī savā galā piešauj šo domēnu uz viņu ns serveriem, ja tev ir savs administrācijas panelis tad tu to arī pats vari izdarīt ierakstot info pie domēniem un aliesiem

Link to comment
Share on other sites

nedomaju ka tev ir jega pirkt domenu labak dabu hostingu normalu un uzliec to forumu savadk tas forums pirkart stav arzemes otrkart tur pilns ar ads ... Forumu uzlikt ir paris sekundes ...

tad man jautājums kā to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Armand - gandrīz taisnība, bet nu situācija iz dzīves - pāris dienu atpakaļ paņēmu domēnu, kura nosaukums sakrīt ar vienu palielu loģistikas kantori Latvijā. Un nekādu problēmu.. ;) Tas tā - ja palaimējas.

Link to comment
Share on other sites

To kas atrodas uz viņu serveriem tu nekādi nedabūsi uz Latvijas serveriem. Bet vari pats uz kāda Latvijas servera uzinstalēt pie viņiem pielietotā foruma skriptu.

Link to comment
Share on other sites

To kas atrodas uz viņu serveriem tu nekādi nedabūsi uz Latvijas serveriem. Bet vari pats uz kāda Latvijas servera uzinstalēt pie viņiem pielietotā foruma skriptu.

Man jāpaņem piemēram tas Latest phpBB2 release => download legacy relese :?:

Labots - ssaa
Link to comment
Share on other sites

NC , pagaidām neesmu domājis par to, ka var domēnus pievākt sev kādas jaunizceptais uzņēmums , kādā veidā es varu šos domēnus piešķirt sev tā, lai nevar viņus noņemt? - dibināt uzņēmumu - padārgs prieks + tas nav vajadzīgs, likt autortiesības uz domēnu>? paskaidro, ko var darīt lietas labā, lai šo domēnu nesavāktu..

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu būtu Web lapu taisījis uz sava datora un tad ar FTP pārsūtījis uz attiecīgo serveri, problēmas nebūtu. Cik saprotu lapa ir taisīta nenopietni un visi html faili glabājas citur, nevis uz Tava datora.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu būtu Web lapu taisījis uz sava datora un tad ar FTP pārsūtījis uz attiecīgo serveri, problēmas nebūtu. Cik saprotu lapa ir taisīta nenopietni un visi html faili glabājas citur, nevis uz Tava datora.

Ar ko jāsāk lai uztaisītu normāli uz sava datora?

Labots - ssaa
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...