Jump to content

parbaudiit izglitiibu?


Guest amen
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir jautaajums vai ir iespeejams peec vaarda uzvaarda personas koda kautkaadaa veidaa paarbaudiit vai attieciigajai personai ir izgliitiiba un ja ir kaada, ja nav uz vietas apliecinosh dokuments?

Link to comment
Share on other sites

Prātīgāk darīt otrādāk ! Konkrētajā izglītības iestādē pieprasijumu par to, vai tāds un tāds tur ir mācijies?!

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

baigais chakars bet tomeer... es uzrakstu iesniegumu un iesniedzu kaadaa vadiibaa vinji man maz vispaar atbildees? un kaads taa ir dariijis cik ilgaa laikaa var sagaidiit atbildi?

Link to comment
Share on other sites

amen, nubet katrā iestādē strādā citi cilvēki.

Kas tie par jautājumiem? Ja vajag tev uzzināt, tad ieteiktu iesniegt. Varbūt pat ātrāk būs nekā uzzināt vai ir pieejama tāda sistēma.

 

Un ja ir, tad nezinvai parastiem cilvēkiem būs pieeja tādai. Bet visādi var jau gadīties.

Link to comment
Share on other sites

Ata ielā ir Valsts personāla dokumentu arhīvs (tur glābājas arī papīri par iegūto izglītību).. Tur gan ir ierobežota pieeja dokumentiem - tas nozīmē, ka tev ir jābūt pamatojumam piekļuvei konkrētās personas dokumentācijai..

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks Tev saka ka viņam ir tāda un tāda izglītība tad toč griežoties tai iestādē kur jamais ir mācījies, var paprasīt apstiprināt vai noliegt šo infu. Mācību iestādei parasti nav problēmu apliecināt vai tāds un tāds ir tur mācījies vai nē. Vispār jau izglītības dokumentiem ir oriģināli...

Link to comment
Share on other sites

Jā ir iespējams, bet nu tas ir atkarīgs no darba vietas specifikas utt., ja iesi strādāt par grāvju racēju vai gateršņiku kādā vietējā Peķas fabrikā, tad protams tas nebūs īpaši svarīgs, bet ja nopietnā firmā utt., tad tu tur neko neapšmauksi, bet no darba devēja puses būs pirmais jautājums pēc izglītības un dokumenta, kas to var apliecināt, bet ja tāda nav tad staigā tālāk, jo darba devējam neintresē, ka tu zini varbūt vairāk par viņu, ja nav zināšanu apliecinoša dokumenta pretī, tad nu tās ir tavas problēmas. Ej mācies vai kā savādāk ziepējies.

Link to comment
Share on other sites

He, interesanti, bet programmētāja profesijā es pagaidām esmu saskāries (un arī citi, kuriem esmu jautājis) tikai ar pretējo - nevienam neinteresē Tavi izglītības dokumenti, bet gan tas, ko Tu reāli proti. :p

Link to comment
Share on other sites

Vilx- Bet cik ilgi??? Pienāks tāds brīdis, ka tā nevarēs darīt, bet nu tas jau ir atkarīgs no katra priekšnieka sirds apziņas un uzticēšanās konkrētai personai...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A priekš kam tad ir darba intervijas, tāpat pasēdēšana pie kafijas/šņabja? Ja priekšnieks ir auns, tad arī pieņems darbinieku aunu. Tapēc jau dzenās pēc papīriem, ka nejēdz paprasīt vajadzīgos jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

Nju cik man zināms no nākamā gada tiks visās latvijas skolās ieviesta e-klase, viss tiks centralizēts! taja glabāsies visi absolventu u.tt dati! Nebus vairs nekādi papiru dokumenti! Ja tas tiks realizets tad jatiek klat 6aj datubāzei un sastādi sev izglitibas vēsturi un noperc diplomu! :-D

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Alone, a kāda jēga no labs cilvēka, kam papīru pilna p.. ir pat pieredze, prot pat darba inetrvijā pārliecināt, ka viss būs ok, bet beigās izrādās slinķis ar lielām ambīcijām, kuras pratis sākumā noslēpt. Vispār tādu labs cilvēku parādās aizvien vairāk.

Link to comment
Share on other sites

www.lu.lv lapā ir forums.

Tur atbild operatīvi LU cilvēki.

Uzdod šo jautājumu tur, gan jau zinās arī par citām augstskolām.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja tev nav nekur pieeja, tad nekur. Tie ir privāti dati un plašai masai gar to nav nekādas daļas.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Visi muld sviestu.

E-klase nav gluži tas. Bet tāda sistēma ir. Ja jūs aizejat uz nacionālo bibliotēku un parādat studenta apliecību viņa atrod reģistrā, ka tā ir īsta iespējams jāzin ir matrikulas numurs. Un domāju, ka tur itr dati tikai dati par tiem kas ir šinī gadsimtā iestājušies universitātē. Bet protams parasite mirstīgie nevar piekļūt visām DB kurām vēlas. Varbūt ir variants sabīdīt kaut ko ar to čiksu, kas bibliotēkā sēž tajā reģistratūrā.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

He, interesanti, bet programmētāja profesijā es pagaidām esmu saskāries (un arī citi, kuriem esmu jautājis) tikai ar pretējo - nevienam neinteresē Tavi izglītības dokumenti, bet gan tas, ko Tu reāli proti. :p

Nu tad pasaki, kā pareizi jāaprēķina alga? Vispirms ņem pēc kvalifikācijas :) Tas ir jo augstāka kvalifikācija jo vairāk jāmaksā :) Un tad vēl piemet par spējām. Tā ir noteikts likumdošanā :)

Link to comment
Share on other sites

Kvalifikācijai ir dažādi sertifikāti (Microsoft, Sun, Oracle, HP, u.t.t.). Un, protams, sēdēšana pie kafijas. Nē, nu, tas jau skaidrs, ka šī lieta ir pilnībā atkarīga no darba devēja. Vienkārši es saku, ka tīri praktiski nekad neesmu dzirdējis, ka kādam prasītu augstākās izglītības papīru. :D Patiesībā, daudzi no spējīgākajiem cilvēkiem, ko pazīstu, ir bez augstākās izglītības.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

name='usins_pacina' date='Jan 11 2008, 15:44 PM' post='929781']

Nu tad pasaki, kā pareizi jāaprēķina alga? Vispirms ņem pēc kvalifikācijas :) Tas ir jo augstāka kvalifikācija jo vairāk jāmaksā :) Un tad vēl piemet par spējām. Tā ir noteikts likumdošanā :)

ko var d***t. tas attiecas vienīgi uz valsts iestādēm. savukārt privātie var maksāt kauč minimālo algu cilvēkiem ar doktora grādu. nav tādas likumdošanas, kas to aizliegtu.

Labots - vienais
Link to comment
Share on other sites

Tā ir daudzviet, ka bieži prasmīgākie cilvēkie attiecīgajā nozarē ar vid. izglītību, ir spējīgāki nekā ar augstāko izglītību. Pašam ir tikai Vid. izglītība + nepabeigta augstskola, strādāju pie privātā, un viņam ir vienalga kāda man ir izglītība galvenais lia prot ļurkstēt angliski, ir sabiedrisks, un tas ari ir viss. Protams, es strādāju nozarē, kur ir vajadzīgi atsevišķi sertifikāti ( ūdensceļu loģistika). Bet esmu pilnībā apmierināts ar to ko daru, un to ko saņemu, Kā sakās, maizi nopelnīt var, un sviestu un kādu desas luņķi ko uzlikt virsū arī nopelnīt var. I nah*j ne man darbadevējs vaicāja pēc ausgt. izglītības, un tāda man nav vajadzīga. Jo šajā nozarē pietiek ar vid izgl. bet šeit vajag funktieri, un galvu uz pleciem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...