Jump to content

3.5mm stereo pāreja uz 2.5mm


edw
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Paskaties tā kārtīgi. Tev tak ir 2.5mm lizgda un 3.5mm ausis, vai tad ne?

Link to comment
Share on other sites

ne, man ir 3.5 ligzda, un 2.5 ausis.

masa nopirkusi savam mp3 kam ir 3.5 ligzda, 2.5 ausis. tagad vajag parveidotaju, lai nauda nav veja!

Link to comment
Share on other sites

Pārdod tās 2.5 mm ausis un nopērc 3.5 mm ausis.

Domāju izdevumi būs +/- tādi paši kā pērkot pārveidotāju.

Link to comment
Share on other sites

vispirms atrast pameegjini - nav pats vieglaakais uzdevums :) cieto jaa to var atrast bet savaadaaki parasti ausiim tik liidzi naak zna4it no rokaam tik jaameklee!

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nopērc štekerus, vadus un salodē! ;) Ja rokas nav pavisam līkas, būs ok. Un arī lētāk! :)

Link to comment
Share on other sites

veelu veixmi lodeeshanaa - nav vairs tie laiki kad panjem paargriez vadus pietin shtekeri un aizgaajis :)

Link to comment
Share on other sites

Pamekle www.argus.lv

www.lukares.lv

www.salvats.lv

www.tevalo.lv

 

tur nu noteikti atradisi ko velies

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

veelu veixmi lodeeshanaa - nav vairs tie laiki kad panjem paargriez vadus pietin shtekeri un aizgaajis :)

 

Tad jau nu gan. Trīs dzīslas pielodēt attiecīgā vietā - nevajag ņirgāties, tas nav grūtāk nekā tas bija pirms gadiem desmit. :) Cita lieta, ja kāds ar mikrotranzistoriem un lodāmuru sāktu krāmēties... ;)

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku ka to nevar izdariit es tiiri pieklaajiigi noveeleeju veixmi... :) vienk 2.5 mm noziimee vadus tievus kaa diegus baigais chakars :) es izveeleetos labaak nopirkt normaals 3.5 mm dzeka austinjas un taas iemest atvilknee mosh kaadreiz noderees veel :) vai tad tik daargas bij ka zheel pirkt citas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ē lodāmurus atmetam, tak neviens sievišķis/meitietis nestaigās ap pleieri, kuram vads ar zilo izoleni notīts.

Link to comment
Share on other sites

veelu veixmi lodeeshanaa - nav vairs tie laiki kad panjem paargriez vadus pietin shtekeri un aizgaajis :)

 

gan jau tiks gala.

 

pilns elkors ir taam paarejaam

 

he, elkoram vispar pa purnu sadot, jautaju pec parveidotaja, sie saka d***t virsu, ka man esot kkads suda kiniesu pleijeris, kaut vini nemaz to neredzeja. Attieksme vienkārši mani sokeja tur!

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...