Jump to content

Upgrade AMD AthlonXP 1700+ Cooler Titan up to 2GHz


SS15th.div.legionary
 Share

Recommended Posts

SS15th.div.legionary

Ir doma uztaisīt upgreidu uz kādiem 150Ls, kādi būtu ieteikumi? Konkrēti runājot par VGA ir doma paņemt kaut ko uz ATI čipseta. Jau iepriekš pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Ir doma uztaisīt upgreidu uz kādiem 150Ls' date=' kādi būtu ieteikumi? Konkrēti runājot par VGA ir doma paņemt kaut ko uz ATI čipseta. Jau iepriekš pateicos.[/quote']

 

Tu vari mieriigi uzoverclockot savu procesoru uz 2.2 Ghz, 400 FSB ar 1,7 Vcore. Nomaini tikai savu Titan up to 2 ghz un Thermaltake volcano 12 (20Ls), nomaini savu 256 atminjas moduli uz 512 400 Mhz. Paareejo ieinvestee video nomainjaa.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
Ir doma uztaisīt upgreidu uz kādiem 150Ls' date=' kādi būtu ieteikumi? Konkrēti runājot par VGA ir doma paņemt kaut ko uz ATI čipseta. Jau iepriekš pateicos.[/quote']

 

Tu vari mieriigi uzoverclockot savu procesoru uz 2.2 Ghz, 400 FSB ar 1,7 Vcore. Nomaini tikai savu Titan up to 2 ghz un Thermaltake volcano 12 (20Ls), nomaini savu 256 atminjas moduli uz 512 400 Mhz. Paareejo ieinvestee video nomainjaa.

 

Paldies par padomu. Neesmu īpaši aizrāvies ar overclocku un neko daudz no tā nesaprotu, taču esmu dzirdējis, ka manu procesoru ir uzclockojuši uz 2GHz, bet vai 2.2 ir reāli? Starp citu pamēģināju pamainīt Vcore uz 1.7 un FSB frequency uz 166(tas laikam cik es saprotu būtu 333, jo mans RAM ir333), CPU rāda 1833MHz un paspēlejot 45min Call of Duty temperatūra uzkāpa līdz 60 grādiem. Cik liela būtu max temp.manam CPU?

Link to comment
Share on other sites

Nu es teikshu, ka tavs CPU ir lielisks overclockingam! Taa defaltaa frekvence ir ap 1,47 Ghz, bet ir vechi, kas ar slaapekli un sazin kaadaam super dzeseeshanaam ir sasniegushi paari par 3 Ghz ar sho procesoru, taa ir taisniiba! Ja uzliksi labu vara dzesekli, lielu un sameeraa klusu ventiili, vareesi sisteemu arii labi uzdziit, vieniigi jaskataas cik taalu ljaus tev iet pamatplate, dzeseeshana, RAMs, baroshanas bloks un arii citas paareejaas kompiisha koponentes!

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
Nu es teikshu' date=' ka tavs CPU ir lielisks overclockingam! Taa defaltaa frekvence ir ap 1,47 Ghz, bet ir vechi, kas ar slaapekli un sazin kaadaam super dzeseeshanaam ir sasniegushi paari par 3 Ghz ar sho procesoru, taa ir taisniiba! Ja uzliksi labu vara dzesekli, lielu un sameeraa klusu ventiili, vareesi sisteemu arii labi uzdziit, vieniigi jaskataas cik taalu ljaus tev iet pamatplate, dzeseeshana, RAMs, baroshanas bloks un arii citas paareejaas kompiisha koponentes![/quote']

 

Wow!! Es to proci gadu atpakaļ ņēmu, jo kaut kur lasīju, ka tas labi clockojas, bet 3GHz :!: , nekad nebūtu domājis. Būs jāclocko vien augšā, starp citu, kādu cooleri jūs vēl varētu ieteikt, un kas vēl būtu nepieciešams, jo, kad pirku māteni arī dzirdēju, ka tā ir laba priekš clockošanas.

Link to comment
Share on other sites

Nu es teikshu' date=' ka tavs CPU ir lielisks overclockingam! Taa defaltaa frekvence ir ap 1,47 Ghz, bet ir vechi, kas ar slaapekli un sazin kaadaam super dzeseeshanaam ir sasniegushi paari par 3 Ghz ar sho procesoru, taa ir taisniiba! Ja uzliksi labu vara dzesekli, lielu un sameeraa klusu ventiili, vareesi sisteemu arii labi uzdziit, vieniigi jaskataas cik taalu ljaus tev iet pamatplate, dzeseeshana, RAMs, baroshanas bloks un arii citas paareejaas kompiisha koponentes![/quote']

 

Wow!! Es to proci gadu atpakaļ ņēmu, jo kaut kur lasīju, ka tas labi clockojas, bet 3GHz :!: , nekad nebūtu domājis. Būs jāclocko vien augšā, starp citu, kādu cooleri jūs vēl varētu ieteikt, un kas vēl būtu nepieciešams, jo, kad pirku māteni arī dzirdēju, ka tā ir laba priekš clockošanas.

 

Thermaltake volcano 12. Zvērs! :D

20Ls

 

Vai protams water cooling >=100Ls

Link to comment
Share on other sites

Nu tos 1700+ @ 3 Ghz ekraanshaavinjus var redzeet http://www.vr-zone.com/guides/AMD/TBred/ Tikai pabrauc uz leju, tur, kur rakstiits 1700+! Vari redzeet paareejos dzelzjus un arii dzeseeshanas ieriici :D

 

XP1467@3114.jpg

 

Sho ir dabujis gatavs JCViggen From Belgium

* Athlon XP 1700+ (1.47Ghz) T'Bred "B"

* JIUHB0308XPMW

* ABIT NF7 2.0

* Prometeia Cooling

* Vcore 2.06V

* Win 2000 SP2

Link to comment
Share on other sites

Mans 1700+ ar maateni Epox 8RDA un Thermaltake volcano 12,un veel papildus cooleriem stabili straadaa uz 2.2 Ghz 400 FSB 1,7 Vcore. Temperatūra pie noslodzes max 45 C. Tagad uz doto briidi 35 C. Atkariigs arii no istabas temperatuuras :D

 

Ja tu liec uz FSB 333 tad Vcore vispaar nemaini, teoreetiski varbuut pietiktu arii ar tavu originaalo Titan ventilaatooru, tachu varbuut labaak tomeet panjem augstaakmineeto vulkaanu.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
Mans 1700+ ar maateni Epox 8RDA un Thermaltake volcano 12' date='un veel papildus cooleriem stabili straadaa uz 2.2 Ghz 400 FSB 1,7 Vcore. Temperatūra pie noslodzes max 45 C. Tagad uz doto briidi 35 C. Atkariigs arii no istabas temperatuuras :D

 

Ja tu liec uz FSB 333 tad Vcore vispaar nemaini, teoreetiski varbuut pietiktu arii ar tavu originaalo Titan ventilaatooru, tachu varbuut labaak tomeet panjem augstaakmineeto vulkaanu.[/quote']

 

Kā ir ar Zalaman kūleriem, es dzirdēju ka tie arī ir labi un piedevām arī klusāki nekā thermaltake

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
Ir doma uztaisīt upgreidu uz kādiem 150Ls' date=' kādi būtu ieteikumi? Konkrēti runājot par VGA ir doma paņemt kaut ko uz ATI čipseta. Jau iepriekš pateicos.[/quote']

 

Tu vari mieriigi uzoverclockot savu procesoru uz 2.2 Ghz, 400 FSB ar 1,7 Vcore. Nomaini tikai savu Titan up to 2 ghz un Thermaltake volcano 12 (20Ls), nomaini savu 256 atminjas moduli uz 512 400 Mhz. Paareejo ieinvestee video nomainjaa.

 

Vai vari ieteikt kaadu atminju tieshi njemt?

Link to comment
Share on other sites

Ir doma uztaisīt upgreidu uz kādiem 150Ls' date=' kādi būtu ieteikumi? Konkrēti runājot par VGA ir doma paņemt kaut ko uz ATI čipseta. Jau iepriekš pateicos.[/quote']

 

Tu vari mieriigi uzoverclockot savu procesoru uz 2.2 Ghz, 400 FSB ar 1,7 Vcore. Nomaini tikai savu Titan up to 2 ghz un Thermaltake volcano 12 (20Ls), nomaini savu 256 atminjas moduli uz 512 400 Mhz. Paareejo ieinvestee video nomainjaa.

 

Vai vari ieteikt kaadu atminju tieshi njemt?

 

Es it kā varētu piedāvāt 512MB Kingston. Stabili iet 400Mhz CL2.5, 450Mhz CL3.

Link to comment
Share on other sites

Mans 1700+ ar maateni Epox 8RDA un Thermaltake volcano 12' date='un veel papildus cooleriem stabili straadaa uz 2.2 Ghz 400 FSB 1,7 Vcore. Temperatūra pie noslodzes max 45 C. Tagad uz doto briidi 35 C. Atkariigs arii no istabas temperatuuras :D

 

Ja tu liec uz FSB 333 tad Vcore vispaar nemaini, teoreetiski varbuut pietiktu arii ar tavu originaalo Titan ventilaatooru, tachu varbuut labaak tomeet panjem augstaakmineeto vulkaanu.[/quote']

 

Kā ir ar Zalaman kūleriem, es dzirdēju ka tie arī ir labi un piedevām arī klusāki nekā thermaltake

 

Es vareetu piedaavaat ASETEK WaterChill Saakuma komplektu prieks CPU, Cena 75 Ls

Link to comment
Share on other sites

protams pozitiivi ir experimenteet, darboties un izgliitoties taadaa veidaa bet reaali: procis pa 70ls+coolers pa 30ls/extreme overclocking un rezultaats varbuut sliktaaks nekaa procis pa 90ls+coolers pa 10ls/optimal overclocking 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mans no 1700+ izspieda 2,2 ghz... tik tagad veel jaaiegaadaajas normaals cooleris a to karst baigi... briinums ka pc nesvilst veel nost... turaas shis uz ~60 graadiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...