Jump to content

atsauksmes par sho Radeon


Guest bundulis
 Share

Recommended Posts

Kādam mērķim? Pentixu pavilks arī iebūvētā!

Un kāds pārējais kompis?

Viss ar stangām jāvelk laukā...

Link to comment
Share on other sites

Spēlēm ? :mrgreen:

Kaut kāds CS jau ies...

Link to comment
Share on other sites

šitais laikam joku topiks :mrgreen:

 

 

Nosauc savu budžetu!

 

tur tak rakstīts 25 ls :wink:

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

spēles ir dārgs prieks. un ja budžets ir 30 Ls, ta jau spēli ar nevienu nevarēsi nopirkt, a bezmaksas pietiek ar iebūvēto.

Link to comment
Share on other sites

speles jau pavilks bet tas nebus spelejams...

jaunakas tikai uz MIN

paris gadus vecas uz MID dazas uz MAX (CS)

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, tā pati X1300 vien ir, līdz ar to entry-level videokarte. Kaut ko jau paspēlēsi, bet ne cmuki.

Link to comment
Share on other sites

Čalīt tev CPU ( Processors ) ir gana labs , bet ar tādu VGA ( Video Karti ) tev visas spēles būs "lagadroms" un tu viņas izbaudīt nevarēsi ;x

 

 

Nedzer pāris dienas un nopērc kautvai Šo

 

 

Un tur būs atšķirība ;] Tici man

Labots - ATZ
Link to comment
Share on other sites

Guest bundulis

a kas vaines šai video kartei x1550 vai ši video karte nav jaudigāka par 8400GS vai ka.

Link to comment
Share on other sites

varbuut ka arii ir jaudiigaaka - par mata tiesu :mrgreen:

tev ir pietiekoshi jaudiigs procesors un zinot cik labi tie vel padodas overkolokoshanai, no taa proca vel divtik jaudas var izspiest :twisted:, tev vajadzeetu vairaak skatiities uz hd2600 vai gf8600 videokarshu seriju.

Labots - Moon
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, viņam ir dual core, nevis core 2 duo :)

Well varbūt arī ir c2d, taču no autora tas nav īsti skaidrs...

 

Un autoram noteikti būtu jāpadalās kādas spēles tad īsti tu gribi spēlēt. Ja tev pietiek ar CS, tad tev tā videokarte, protams, pietiks. Ja vēlies spēlēt call of duty, tad būs par īsu.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Guest Šeihs Mušrifutdīns Saadī Š

3-d Tetris ar cs elementiem un soundtrek no WoW :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bundulis

man ir INTEL Pentium dual core E2160 1.8GHZ.

Es tikao noskaidroju viena datorveikala man pie mājas un tur teica ka 8400Gs ir sliktāka par x1550 un x1550 TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) 800 MHz

un TAKTS FREKVENCE (Dzinējs) 600 MHz un ar ir 128 bit. Sanāk ka ir labāka par 8400Gs un es skatijos ari system requiment lab vai ka vinu tur isi sauc un tur es redzeju ka spelem pietiek ši video karte x1550.Ka jus domājat?

Link to comment
Share on other sites

padomaa pats... 25 lati kas tur var buut? ja veelies speeleet jaunaas speeles reekjinies ka ir kaut kas jaaiegulda nevis pa kapiekaam nopeerc shtelli un briinies kaapeec viss uz Low settingiem iet... kaa jau te ieprieksh teica - ne mazaak par 2 seerijas redeoniem un 8 seerijas dzhiiforsiem (ne pasha leetaa gala)

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi pareizi - ja pērc, tad pērc, ja nē, tad nē.

Es paņēmu GE 8600 GTS un mazliet noželoju NFS Pro Street uz vidējiem uzstādījumiem jāspēlē. Medal Of Honor Airborned iet uz maksimāliem uzstādījumiem, bet toties pamaz kadru sekundē.

Link to comment
Share on other sites

Guest bundulis

nu es šitadu noskatijos HD 2400 PRO vai ar šadu video karti pietiek spelēm?

Link to comment
Share on other sites

nu es šitadu noskatijos HD 2400 PRO vai ar šadu video karti pietiek spelēm?

 

Ja gribi špēlēt uz min, tad varbūt arī peitiks, bet ar jaunākajām spēlēm būs švaki 64bitu maģistrāle. Ja gribi normāli spēlēt, tad kā jau te tika teikts, tad geimošana nav tas pats lētākais prieks. Tikai ņem vērā, ka visi dzelži fiksi noveco. Varu piebilst, ka skopais maksā dievreiz, bet muļķis vislaik. Padomā kārtīgi, ko tu īsti gribi. Nu nopirksi s.. uz kociņa un parādīsies sludinājumu daļā, ka pārdodas mazlietota videokarte un iesi uz veikalu pirkt labāku.

Link to comment
Share on other sites

Guest bundulis

a uz šis video kartes kā jus domajat ietu COD4 un NFSPS un ari splinter cell dauble agent

Link to comment
Share on other sites

Nēē, pat ja tu palaistu, spēles būs nebaudāmas...

Tu pa lēto galu rušinies un tik prasi vai spēles ies, nē mlje normāli neies..sakrāj un nopērc normālu karti..

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē iet? Iet ta ies :) ZAZ jau arī nestāv uz vietas, bet brauc. Iet jau ar viņš iet, bet diezko cilvēki to vāģi vairs nepērk, lai arī lēts...

Link to comment
Share on other sites

ja jau gribi pa leeto galu rushinaaties tad vismaz kaukaadu 8500GT njem tikpat pieliekot - diezgan leeti un speeles ar ies saliidzinoshi labi... es domaaju ~50 lati muusdienaas nav tas trakaakais ko maksaat lai kaut cik baudiitu speeleeshanu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu nez, man it kaa ati radeon 9250 videne, tomeer briivaa laikaa gan strongholdu 2 gan battlefield2 gan silenthunterIII uz max varu uzraut, un vai ta shii nav vaajaaka par x1550...?

Link to comment
Share on other sites

Guest RonisMC

Gont tikai nemuldi par to ka vari BF2 uz max laist ar Radeonu 9250, jo pat es ar savu GF 8500Gt nevaru uz max laist, jo pilnaa serverii kur ir apmeram 64 cilveeki nu vienkarshi drausmigi lago - 10-20 fps.

Protams es arii varu pateikt ka ar GF2 400 MX varu uzraut Crysis uz med. settings. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

labi, nepreciizi izteicos, ja veelas speeleet CS, vai ko taadu tad pilniibaa pietiek ar sho videni, protams, ja nav kur naudu likt un gribas visu maximaali, tad vien jaapeerk jaunaakaas paudzes videne un miers

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...