Jump to content

jvc gz mg575e problēmas


dreambox500
 Share

Recommended Posts

Pavisam nesen iegādājos videokameru http://www.jvc.com.lv/product.php?id=GZ-MG...mp;catid=100015

Manu izvēli par labu šai kamerai izšķīra cenas un tehnisko parametru attiecība. Manai videokameri ir 5 megapikseļi, kamēr, sony ar 4 mp maksā ap 200Ls dārgāk. Arī internetā par šo kameru publicētas ļoti labas atsauksmes. Diemžēl mani novērojumi ir pavisam pretēji. Uzņemtais video un foto attēls ir pilnīgs draņķis. No sākuma domāju, ka varbūt vaina uzstādījumos un sāku filmēt tikai visaugstākās kvalitātes režīmā (datu plūsmas atrums 9 mb/s) taču tik un tā attēla kvalitāte ir slikta. Nav dzidruma, pienācīga kontrasta un attēla tīrības. Arī uzņemtajām fotogrāfijām tumšajās vietās redzamas kaut kādas krāsu līnijas un pikseļu punkti. Iespaids tāds, ka ar mūsdienīgu telefonu varētu uzņemt krietni labākas filmas vai fotogrāfijas.

 

Varbūt kāds man var pateikt kādu gudru domu šajā sakarā?

Link to comment
Share on other sites

Pavisam nesen ixbt.com bija publicēta pamācība kā darboties ar majas kino uzņemšanu (kameras regulēšana, utml), izlasi, ja tevi interesē filmēšana, tad to vajadzēs apgūt, lai būtu normalas kvalitates video, personīgi man video tik ļoti neinteresē, lai to visu darītu, tāpec man nebija un nebūs video kameras, tikai normalas kvalitates zipenieks canon is100&motorola vxx mirkļu piefiksešanai un nelieliem video clips, kuriem minētās ierīces ir piemērotas.ts rupnīcā pieregulētas lai būtu normāla kvalitāte

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Pavisam nesen ixbt.com bija publicēta pamācība kā darboties ar majas kino uzņemšanu (kameras regulēšana, utml), izlasi, ja tevi interesē filmēšana, tad to vajadzēs apgūt, lai būtu normalas kvalitates video, personīgi man video tik ļoti neinteresē, lai to visu darītu, tāpec man nebija un nebūs video kameras, tikai normalas kvalitates zipenieks canon is100&motorola vxx mirkļu piefiksešanai un nelieliem video clips, kuriem minētās ierīces ir piemērotas.ts rupnīcā pieregulētas lai būtu normāla kvalitāte

man arī neinteresē regulēt kameru uzstādījumus. kamerām tāpat kā fotoaparātiem ir automātiskais režīms. gan jau jebkuram ziepju traukam var atrast kaut kādas pogas, kuras paregulēt. bet parasti visi izmanto automātisko režīmu. ar kamerām ir tā pat. ideālos apstākļos gan jau arī no manas kameras varētu izvilināt puslīdz ciešamu bildi. tāpat kā no mana telefona fotokameras.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nesen pafilmēju ar nedaudz vecāku JVC kameru ar HDD, kas pēc skata ir tāda paša.

 

Automātiskais režīms šai kamerai tāds pasūdīgs un uzliekot manuālo parādās diezgan daudz papildiespējas, kā attēlu koriģēt. Tur tieši arī opcijas par fokusiem un citiem velliem. Izpīpē katru opciju un tad radīsies apskaidrība.

 

 

P.S. Es par video runāju. Bildēšanai šitais verķis nav domāts un dižu kvalitāti nevar iegūt. Tas ka MPix ir daudz nenozīmē, ka tagad rokās ir ūberaparāts. Manam telefonam arī ir 2MPix.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko tad tu gribi? Ja reiz esi nopircis tādu kameru, tad meklē iespējas, kā dabūt no viņas maksimumu, neviens cits to labāk nezinās. Neesi arī pieminējis, kas tev skaitās kvalitāte. Ja tevi neinteresē sīkumi, tad kā taisies panākt kaut ko?

 

Tā kamera nav domāta, lai ar viņu pustumsā filmētu un iegūtu baigi labo video. Te iepirku vecu Sony kameru ar nakts filmēšanu un varēju sajust atšķirību starp filmētiem materiāliem tumšās vietās.

 

Kā arī fotogrāfēšana tumšās vietās ir galīgi garām, jo tās zibspuldzes (varbūt maldos) jauda nemaz neregulējas. Ar jebkuru mūsdienu ziepjutrauku var iegūt labāku attēlu.

 

Ja cerēji nopirkt 2 in 1, tad aizmirsti. Nav tādas videokameras, kas apvienotu sevī labu videokameru un labu fotoaparātu. Un otrādi. Katrai lietai ir savs pielietojums. Ja tici pasakām, lūdzu, uz priekšu.

 

Vispār varēji konkrētāk izteikties, ielikt piemēru - video, bildi, savādāk kristāla lode potenciālu izsmēlusi un kafijas biezumi sakaltuši.

 

Cik vēl ir turētas rokā un arī dzirdētas atsauksmes, tad Sony attiecībā uz video ir kvalitatīvākas par JVC. Vienīgais Sony ergonomika kaut kā pasūdīgāka.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

1) Šis aparāts ir izteikts amatieru verķis un ir paredzēts automātiskajam režīmam. Gandrīz viss, kas ir manuāli, regulējas čerez ž (menu). Drīzāk nojūgsies, nevis kaut ko lāga uzfilmēsi manuālajā režīmā. Reāli manuālajā režīmā tu ar viņu varēsi filmēt labi pārdomātus kadrus, kur pirms tam iestādīsi fragmu un/vai shuttera ātrumu un/vai gain un/vai fokusu un/vai baltuma balansu, tas nozīmē, ka, par cik tas viss notiek buroties caur menu vai ar kaut kādām podziņām kameras aizmugurē, 'notēmē un šauj'' nesanāks.

2) Par filmēšanu tumsā ar JVC aizmirsti. Visas - kā amatieru, tā pro JVC kameras krēslā/tumsā taisa baigo putru.

3) Tā ir videokamera, ne fotokamera - par bildi pēc fotorežīma nevar spriest.

4) Daļu attēla sajāj arī MPEG2 kompresija (video režīmā, I mean)

 

Palīdzēt tev var krāsu korekcija pie pēcapstrādes (lasi: montāžas), tikai viena liksta - MPEG2 pie tik zemiem bitreitiem (tiem 9Mbps) ne pārāk labi panes šādas izdarības. Var gadīties, ka līdīs ārā kompresijas nesmukumi.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Nav nemaz tik sūdīgas bildes priekš videokameras.

Bet tādas horizontālās strīpas esmu manījis tikai sūdīgiem skeneriem...

 

Āber ar Sony tev diez vai būtu šādas problēmas ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar pārāk objektīvi spriest par to video, jo jams jau ir pārkomresēts uz flash video.

Lai vai kā - es arī video neredzu nekādas baigās šaizes. Krāsas normās robežās. To, patiesībā, arī ir grūti spriest - nevar jau zināt, kā tas mežs izskatījās patiesībā.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Nu nevar pārāk objektīvi spriest par to video, jo jams jau ir pārkomresēts uz flash video.

Lai vai kā - es arī video neredzu nekādas baigās šaizes. Krāsas normās robežās. To, patiesībā, arī ir grūti spriest - nevar jau zināt, kā tas mežs izskatījās patiesībā.

 

Patiesībā bija parasta gaiša diena un parasts pierīgas mežs. Un tik pat miglaini un neksaidri kā tie koki izskatījās šajā video tie izskatījās arī uz TV kad es pieslēdzu kameru. Nekāda asuma, nekāda kontrasta.

 

Kameru nopirku īsi prims Ziemassvētkiem. Pa šo laiku pie manis ir viesojušies daudz draugu. Daudziem esmu arī rādījis safilmēto, bet vēl neviens nav izteicis kompimentu manas jaunās kameras kvalitātei. Vienīgā atsauksme ir bijusi no tuva radinieka, kurš teica, ka skatoties mani filmēto rodas asociācijas ar CNN tiešraidēm no Irākas pa satelītelefoniem.

Tas tā - lai jūs saprastu, ka ne man vienīgajam liekas ka kaut kas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...