Jump to content

Nokāvu Leoparda International settingus


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labsvakars biedriem!

 

Nu jau rakstu no sava MAC'a. :) Diemžēl problēma tāda, ka meklēju padomu, jo man 15 minūtēs savu līko roku dēļ izdevās nokaut International tab'u iekš Preferences.

 

Tātad - uzliku Apostrofu priekš Leoparda, iemēģināju, secināju ka viss bumbās, un ilgi nedomājot izdzēsu no Input Methods saraksta līdzšinējo defaulto English. Rezultātā - Preferences aizveras katru reizi, kad mēģinu atvērt Internacional tab'u.. :roll: Pagūglēju, un izskatās, ka vienkārši Leopardam kā primāro valodu obligāti jāatstāj angļu - arī daudziem citiem sākušas crash'ot aplikācijas, ja defaultā nav angļu mēle.. Bet viņi vismaz var ieiet un nomainīt atpakaļ, bet es nē. :(

 

Kā rīkoties, lai salabotu šo problēmu, un dabūtu atpakaļ oriģinālos iestatījumus un International settingus?

 

Jau iepriekš liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Maka lietotajam nav jazin tads vards "preferences", ak shie juuzeri.

Dari kaa visi makisti - parinstale, kad sak neiet!

Link to comment
Share on other sites

Mož aizej nošauties?.. Dažbrīd sāk besīt stulbeņi, kas cilvēkus iedala pēc tiem piederošajām mantām - tjipa ja brauc ar BMW tad noteikti urla, kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus, ja lieto MAC, tad atsaldēts labs cilvēks, kurš tālāk par savu smuko desktopu neskatās.. Mhhh. Gaidu normālu atbildi no kāda Ābolista puses.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mosj atsjaujies pats?

es tak tevi briidinaaju, mhhhhh

neviens macists tev sjaadaa lietaa nepaliidzees, un augstaakmineetais p[ar os paarinstaleesjanu ir veeraa njemams padoms

un njefig bija dzeest manu sentenci par to, ka MACOS ir nesagraujams!

Vecais taa visiem staasta!

es jamam ticu....

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

nigerskijs gangsterskijs, priekā!

2 mēneši forumā un jau pirmais brīdinājums. Spēks!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

TokRa, tas jau pasjai sisteemai...

es nez, ieksj bsd nebuutu iipasju probleemu atrast, kuru failu vajag piekorigjeet

bet nuu mac tak esot supports, mhhhh

raksti uz turieni...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

TokRa, nez vai, mhhhh

macos NAV opensource un liidz ar to nez vai buus tuulji ar ko lauzties sisteemaa :D

kaa teica Vecais - "makam ir jaaljauj straadaat", mhhhh

Link to comment
Share on other sites

[..] neviens macists tev sjaadaa lietaa nepaliidzees [..]
Patiesībā priecājos, ka šoreiz Tev nebija taisnība - man gan atnāca mails no Vecā, gan operatīvas atbildes mac.tunt'a forumā, un pat tikko arī atbilde no MAC supporta. :p Problēma atrsināta - izveidoju jaunu lietotāja profilu, un no turienes izmantoju Export Settings uz vecu profilu. Viss pilnīgākajā kārtībā. Un, kā smejies - tik tiešām šoreiz pilnīga taisnība bija frāzei "Let MAC work!" - nebūtu es sācis gramstīties gar labi strādājošu Language bar, nekas nebūtu uzkāries. :D

 

Paldies vēlreiz atsaucīgajiem Ābolistiem šeit un Tunt'ā! Tāpat paldies Tokrai un Alone, par vismaz mēģinājumu palīdzēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Palūdz kādam, uz kura datora arī ir uzinstalēts Leopard's, lai atsūta Tev tieši angļu valodas failu, no mapes /Library/Input Methods/ , kas atrodas uz Sistēmas Diska.

 

Nupat pamanīju, ka problēma jau atrisināta, bet kādam, iespējams, noderēs šis padoms.

Labots - melhiors
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...