Jump to content

Directx errors


Brand
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka man uz PC nebija Directx draivera, līdz ar to man negāda vairums spēlu (TF2, Rf-online). Novilku draiveri, kuru man bija iedevis dator specs, bet es nevaru ieinstalēt Directx 9 .. Pats viņš nezin, kas šī pa štelli ..

 

Attēlā redzams ir errors. Lūdzu palīdziet...

 

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=93219&ext=JPG

Labots - Brand
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

khmmmm

man kauns teikt....

 

ps - informaacija ir kritiski par maz!!!

ja nebuus vairaaak, tad tur arii ej!

Link to comment
Share on other sites

Nu pastāstīšu plašāk:

 

1. Novilku spēli. Ieejot spēlē, rādās tikai melns logs, bet skaņa ir.

2. Novilku tjip 10 directx, tas tjip rādija, ka ieinst., bet nekas nemainījās.

3. Novilku viti directx, šoreiz 9. Atkal rādija, ka instal. bija sekmīga, bet atkal nekas nemainījās.

4. Novilku jaunāko directx (directx_nov2007_redist), bet, kad atekstraktojās, uzspiežot uz faila DXSETUP man izmetās attēlā redzamais logs un inslatācija tika pārtraukta.

4. to iepriekšējo driectx 9, ko instalēju pirms šī, vispār vairs nevar pat atvērt.

 

Nu sviests pilnīgs te man ar to directx.

 

AK jā- novilku un ieinstalēju jaunāko savas video kartes draiveru, bet nekas nemainās..

 

 

EDIT: Borja man šitas jau ir..

Labots - Brand
Link to comment
Share on other sites

novilu no turienes jau. - Tas pats error.

 

Mēģināju no cd spēlē, kurai viņš nāca līdzi- parāda, ka instaaled and ready to use bet nekas nenotiek un nav ielādēts...

 

pizdjec... 1. reizi redzu ko šādu....

Link to comment
Share on other sites

Atinstalē visu, ko lidz šim biji instalējis(sakarā ar to savi DirectX) un sāc visu no jauna..Savādāk vispār būs pilnīgas auzas.

Ko dxdiag rāda/saka?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
2. Novilku tjip 10 directx, tas tjip rādija, ka ieinst., bet nekas nemainījās.

Ja nav Windows Vista un DX10 atbalstoša videokarte (laikam), tad te arī slēpjas tas sāls.

Risinājumam būtu jābūt pilnai DX pārinstalēšanai. Tiesa, es nezinu kur to meklēt. :)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Mēģināju vis

 

adu directx izdzēst, bet nekā... Lūdzu.. Varbūt kāds zin, vai varbūt kādam ir nācies ar šādu problēmu saskarties.

 

p.s. mēģināju vilnkt no microsoft arī, bet tur bij tas pats errors.......

 

01/04/08 01:44:41] module: DXWSetup(Oct 22 2007), file: psheets.cpp, line: 498, function: PreinstDlgProc

 

DownloadPlugIn() failed.

 

--------------------

[01/04/08 02:03:59] module: DXWSetup(Oct 22 2007), file: dxupdate.cpp, line: 180, function: DXCheckTrust

 

Failed API: WinVerifyTrust()

Error: (0x800b0111) - The certificate was explicitly marked as untrusted by the user.

 

 

 

C:\WINDOWS\system32\DirectX\WebSetup\dxupdate.cab is not trusted. The file may be damaged. Please check valid certificate is installed and Cryptographic Services are enabled.

 

--------------------

[01/04/08 02:03:59] module: DXWSetup(Oct 22 2007), file: psheets.cpp, line: 498, function: PreinstDlgProc

 

DownloadPlugIn() failed.

 

 

 

 

Sitas man no DXError faila

 

 

========================

 

Reku arī

 

01/04/08 02:20:03: DXWSetup: DXCheckTrust(): C:\WINDOWS\system32\DirectX\WebSetup\dxupdate.cab is not trusted. The file may be damaged. Please check valid certificate is installed and Cryptographic Services are enabled.

Labots - Brand
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Andron Mc

Ir vajadziigs DX uninstals kas vinju novaac pavisam un tad jaauzliek pa jaunu. Nevajag aakstiities ar 117 versijaam viena un taa pasha DXa, ta nebuus shitaads probzs.

Kaadreiz DX uninstalu uztaisija kaukaadi kadri kad iznaaca gljukanais 9.0b vai 9.0a ka peec tam netika atpakalj uz 8.1. Tachu esmu manijis ka peec tiem arii ir jaunaakas DX uninstaller versijas radiitas, taka meklee. izkjeernaasi paaris stundas mekleejot - padomaasi pirms naakamreiz savus windus bojaasi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...