Jump to content

HP dv6000 QuickPlay


rooz
 Share

Recommended Posts

Nesen pargaju no Vista uz XP, visus draiverus uzliku, bet ar QuickPlay sanak kkadas problemas. Kad ieinstaleju draiveri tas uzinstalejas un liek uzstadit to pie system components un tur nekas tads neparaadaas. Ja megjina caur HP recovery tad izlec pazinojums: "WARNING: recovery partition could not be located"

 

Ceru uz saturiigaam atbildeem :D

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Man vēl trakāk... Tieši uz tāda paša dv6000 ierakstu XP un draiveri negrib iet... ;( nopietni... piemēram, video draivera rakstīšanas laikā saka ka nav piemērota hardvera :(

nez ko daru nepareizi :p

 

mjā par HP recovery neko neteikšu :D ar tas pats

 

pats ar pārāk šķībs neesmu :)

Link to comment
Share on other sites

viss parejais itka man ir ok, panjeemu tiiru XP instalaciju, no hp.com novilku pec modelja visus draiverus. viss normaali uzinstaleejaas vieniigais kad instaleeja skanju tur tas draiveris UAB pirmais jaauzliek un tad parastais skanjas draiveris un viss ied ideaali, tik tas cakars ar QuickPlay :(

 

galnais pec HP lapas vadiities un problemeu nebuus :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar nesapratu. Pats esmu pārinstalējis windu HP portablim, QuickPlay softu atpakaļ nevar dabūt, var tikai nokačāt draiverus, lai darbojas tās QuickPlay pogas. Tālvadības pulti gan neizdevās dabūt pie dzīvības - nav draiveru. Velns parāvis to HP.

Link to comment
Share on other sites

HP ir mēsls atbilde īsa un konkrēta, sorry bet itsevišķi dv 6000 sērijas aparāti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...