Jump to content

problēma ar antivīrusu avira


Alexejs
 Share

Recommended Posts

Sāksim ar to,ka šodien ieslēdzu datoru un neparādās pie systray antivīruss (man stāv avira PE classic) bet vēl vakar viss strādāja,iedarbināt antivīrusu var tikaj caur desktopa ikonu.Ko man iesākt?Bildīte zemāk.

post-67984-1198920428_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

1. Iztīri desktopu

2. Sāc baidīties no BSA

3. Uzspied to simbolu "<", kas ir iekš aplīša uz system tray un redzēsi visu...

Link to comment
Share on other sites

1. Desktops man ir tīrs

2. Kas ir BSA? :???:

3. Biju spiedis bet tur nebija lietussarga

Link to comment
Share on other sites

labs tew desktops, sen nebiju redzeejis tik daudz icon uz deska,laiks tiiriibai./

 

 

Uzspied to simbolu "<", kas ir iekš aplīša uz system tray un redzēsi visu.

 

 

 

P.s. yugio kaartis speeks :D:D:D:D:D

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Guest Cietnis

Njaa desksktops kruts tev, tak sataisi mapes uz desktopa speleem, programaam un citam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

par probleemu - gan jau ka rezident scan atsleegts, mhhhh

a mosj kopaa ar krakiem pats zarazu ieinstaleejis un tagad briinaas

katraa zinjaa tai kastee, spriezjot peec desktopa, ir taadai svalkai jaabuut.......

Link to comment
Share on other sites

svalkai :D :D labi teikts :D yugio kārtis - jāizbauda bērnība :-) kreki mhmmm :-?

rezident scan-kas tas tāds? :-?

 

EDIT:Karoč iegāju msconfigā.Bildīte zemāk

post-67984-1198921848_thumb.png

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

preciizi nemaaceesju teikt, jo pats neatceros, kad peedeejo reizi lieki sisteemu noslogoju ar antiviirusu, pie kam ar taadu meeslu, bet katram av softam ir iespeeja lai jams onlainaa cjeko failus vai skanee tikai on demand

 

 

upd: - paluureeju startup - tocj svalka.....

Link to comment
Share on other sites

Mjā, man parasti nav pacietības pie PC ieslēgšanās gaidīt tik ilgi, kamēr jūra ar programmām palaižas.

Vai tiešām tev tā ikona tur ir tik svarīga? Uzspied izslēgšanas pogu uz tā antivīrusa, tad maybe viņš systrayā parādīsies. Un programmām pie settingiem/optioniem parasti norāda - rādīt programmu iekš systray vai nerādīt.

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām tev tā ikona tur ir tik svarīga? Uzspied izslēgšanas pogu uz tā antivīrusa, tad maybe viņš systrayā parādīsies. Un programmām pie settingiem/optioniem parasti norāda - rādīt programmu iekš systray vai nerādīt.

 

Svarīga,biju spiedis izslēgšanas pogu antivīrusā un viņš neparādijās systrayā,optionos arī biju skatijis tur nebija tādas izvēlnes. :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kaste svalka.

Lietotajās labs cilvēks.

Antivīrus mēsls.

Ideāla kombinācija.

 

P.S Visiem priecīgus svētkus!

Link to comment
Share on other sites

Pofig, kad vinjsh ir startupaa, skaties vai pie servisiem palaizjas pac Antivir un AntiVir Scheduler..

 

P.S.: Taadu miskasti sen nebiju redzeejis - gandriiz sirdstrieku dabuuju ieraugot to bardaku!! :)

Link to comment
Share on other sites

Tev tas pulkstenis neparasts varbūt programma ar kuru uzliki maisa system ikonām parādīties.

Avira ir sakarīgs ja saliek settingus pariezi, pašam license pa maksu viss labi.

Link to comment
Share on other sites

Veli nevajag aplikt antivirusu, ja pats lietotājs ir dunduks.. pats sainstalē pilnu kompi warez un brīnas, ka kaut kas nestrādā..

 

runājot par antivirusu.. pats lietoju Avira.. jamam nekādas vainas nav..

 

p.s. autoram.. a pašu antivirus mēģināji pārinstalēt?

p.p.s. atlans - ne jau licence un maksas/bezmaksas nosaka to vai tā programma strādās vai nestrādās

Link to comment
Share on other sites

Antivīrus mēsls.

nu nez, ir bijuši gadījumi kad lietsardziņš izceļ ārā tādas zarazas, kamēr citiem AV ir pilnīgi vienalga

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Parādiet kaut vienu testu kur tas "antivirus" būtu uzrādijis vērā ņemamus sasniegumus.

Kamēr nav tāda pierādijums.. jams bija, ir un būs mēsls.

Link to comment
Share on other sites

viens konkrēts piemērs bij kādu gadu atpakaļ, kad bija problēma kad IE ne no šā ne no tā ņem un aizveras, brīžam tas noveda līdz baltkvēlei kad nevarēja neko normāli izdarīt. un vinīgais Avira atrada to DephiDowladeri, ko izdēsa un problēma atrisinājās, bet citiem tas joks beidzas ar sistēmas pārinstelēšnu.

protams screen shoti ko salīdzināt man nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tavs viens piemērs ir sūda vērts.

Kaut kāds gadījums .. pirms gada.. tu ko.. kopš kuriem laikiem kas tāds ir uzskatāms pa argumentu?

Dajoš pētījumu.

A līdz šim visi pētījumi liecina ka avira i tuvu nav starp labākajiem.. drīzāk apmēram tāds pats mēsls ka visi bezmaksas sūdi.

 

Es saprotu ka dikti negribas atzīt ka lieto sūdu, bet labāk to izdarīt un sākt lietot normālu AV nevis turpināt tupīt un dzīvot ar pseido AV.

Link to comment
Share on other sites

Labi,paldies visiem kas palīdzēja bet šodien ierubīju kompi un it kā viss štokos.Bildīte zemāk.

post-67984-1199003945_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Parādiet man kaut vienu testu kur lietotājs Velis būtu atzīts par normālu un pieskaitāmu, kamēr tadu neesmu redzējis, tikmēr... :D

Tu pats esi lietojis šo antivīrusu? Domāju ka neesi. Tapēc nevajag d*rst. Es šo antivīrusu lietoju jau vairak kā 3 gadus, un nekad nav bijis, ka kāds vīruss nograutu sistēmu, pie kam visu laiku sēžu zem admin accounta. Antivīruss ir tik labs, cik labs ir lietotājs, ja lietotājs būs ar līkām rokām un sēdēs zem admin accounta, tad viņu neglābs ne kaspersky, ne outpost, ne ar prezervatīvu apvilkts dators.

Var jau būt ka Kaspersku vai Symantec ir labāki antivīrusi, bet nevajag aizmirst ka viņi ir citas kategorijas - MAKSAS, bet Antivir PE ir bezmaksas. Un es netaisos pirk antivīrusu kā arī negribu ZAGT!!! Sūdīgs ir tas antivīruss, kas vispār neko nenoķer un laiž garām vīrusus, kas šajā gadījumā nav.

 

P.S. Veli, pēdēja laikā gandrīz visos tavos komentāros ir indīgas un neiecietīgas atbildes, piezīmes un komentāri. Tu visiem centies tikai uzd*rst un izgāzt savu žulti. Vai nu tev kāds ir smagi ieriebis šeit vai arī sieva nedod(vai draudzene) :D Tev vajadzētu iemācīties būt mazliet tolerantākam pret citiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vienkārši apnīk klausīties muļķības un es pasaku tā kā ir nevis kaut ko tur vakrug da okala.

Ļično es neredzu jēgu no bezmaksas AV. Viņi ir pa kārtu sūdīgāki kā maksās varianti.

Maksas AV nemaksā tādas naudas lai kāds dēļ tā būtu badā nomiris.

http://www.m79.lv/product/single/group/43/...License_Renewal

Ta nu tolks lietot bezmaksas mēslus..

Izmest nez cik simtus par datoru vai VGA varam a uz drošības ŗeķina ietaupam dažus Ls :>

Tas saucās.. mudacisms.

 

Runājot pa testiem.. kā tev šķiet.. http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=28967

Lasi un izdari secinājumus.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

nu ko tu te šūmējies :neutral: tāda sajūta ka kāds ņemtu nost tovējo vīrusķerāju un liktu virsū aviru, varbūt kāds tevi kādreiz ir ar sarkanu lietasagru sabaidījis :???:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...