Jump to content

Testējam antivīrusus


Guest assassin
 Share

Recommended Posts

testējam ar savu antivīrusu šito http://fette-toolz.blackworld4u.de/virus/455VIREN.zip failu un postējam par saviem rezultātiem un tad varētu salīdzināt kurš antivīruss ir tas labākais!

 

Tur iekšā ir 593 virusi.

man NAV 2003 atrada 588' date=' tātad 99.9%

 

P.S. Ja kādam ir kāds zip/rar/u.c. ar vīrusiem piesakās![/quote']

Nu man NAV 2004 atrada 590 inficeetus failus tajaa zip arhiivaa, no kuriem izdevaas salabot 300 ;) Es domaaju NAV ir labs antiviiruss ;)

Link to comment
Share on other sites

Maneejais MCAffee gan jociigs, kad lieku skaneet visu mapi vinjsh visu kompi skanee, bet peec vinja darba viss arhiivs pazuda. Rit paspeleshos ar to failu, vienalga MCAfee ir labs AV manupraat, tikai vienu viirusu bija ielaidis, kameer FW biju atsleedzis.

Link to comment
Share on other sites

Kasperskis atrada 595 objektus,605 vīrusus,izārstēja 529,deletēja 72.

Sanāk,ka bišku vairāk to vīrusu ir tur iekšā?

Link to comment
Share on other sites

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=7093

 

Nu nelasam mes foruumu.. nu nelasam..

 

Un vispar fuflo tas viss veca virusu kolekcija... kuru rausta vai antivirus nokjers gadu vecu viirusu?????

Skaidrs tach ka nokjers.

Reaalaas kolekcijas ir taadas kur ir vairaaki tuukstoshi viirusu.

Tachu kaajau teicu, tas ir fuflo ne antivirusu testeeshana.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

ja jau taa intresee,skataa tadus rezultaatus:Panda Titanium - 91.38%

BitDefender - 88.52% McAfee - 93.59% Avast - 80.55% ZoneAlarm

zET Antivirus version - 60.82% E-Trust version - 58.48%...tie ir,kas saglabaajaas no pagashas reizes,staaveja visi nosauktie antivirusi.tas ir pagajusie rezultaati,ar sho pashu failu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
Kasperskis atrada 595 objektus' date='605 vīrusus,izārstēja 529,deletēja 72.

Sanāk,ka bišku vairāk to vīrusu ir tur iekšā?[/quote']

 

interesanta aritmetika...

Link to comment
Share on other sites

Kasperskis atrada 595 objektus' date='605 vīrusus,izārstēja 529,deletēja 72.

Sanāk,ka bišku vairāk to vīrusu ir tur iekšā?[/quote']

 

interesanta aritmetika...

 

Mosh kaads no tiem failiem ir vairraakkartiigi inficeets..

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

Norman Virus Control atrada 585 virusus...

ari nav slikti...

bet seit varbut japiekrit Mr Kum, ka tomer tas nav objektivs raditajs..

Link to comment
Share on other sites

vechi... taa baaze ir figvinjzin cik veca....

tur nav neviena aktuaala shodienas viirua..

fuflo taa testeeshana

pilniigs fuflo...

Kaa jau ieprieksh piemineeja to interesanto matimaatiku...ja pienjemsism ka fails ir vairaakaart inficeets.. ar vienu vai vairaakiem viirusiem.. tur paveraas iespeejas...

Tip a kaa antivirus veelaak atkaitee uzraada.. cik vinsh atrada inficeetus failus?

Cik viirusus atrada.. a ja viens fails ir 2x ar vienu un topashu viirusu inficeets? Tad vinji skaitas abi tiek pieskaitiiti...

da es domaaju visi antivirusi kjer visus tos vecos meeslus vienkaarshi dazhaadaa veidaa tiek dotas atskaites...

Man lauziens iedziljinaaties un peetiit kuti ir tie faili kuros ir vairaaki viirusi un kaas tieshi un kur tur seezh..

Un lauzh man taapec ka es zinu ka tas ir fuflo..

Shitais antivirusa tests neliecina aaaaaapsoluut nepako.

Pilniigs fuflo.

Daudz svariigaak ir tas kaa antivirus reagjee uz svaigiem viirusiem nevis kaa uz pars gadus veciem meesliem kuru izplatiiba tiiklaa ir 0.

Link to comment
Share on other sites

Nu naz, ko tur testēt un salīdzināt... atrāvu ar winrar, tajā mirklī pieteicās Nortons un nācās klikāt failu pa failam, kamēr nepamanīju pimpočku, kas ļāva ignorēt no šī faila visu... un? kas tieši no tā visa bija jāpierāda? M?

Link to comment
Share on other sites

Guest assassin
vechi... taa baaze ir figvinjzin cik veca....

tur nav neviena aktuaala shodienas viirua..

fuflo taa testeeshana

pilniigs fuflo...

Kaa jau ieprieksh piemineeja to interesanto matimaatiku...ja pienjemsism ka fails ir vairaakaart inficeets.. ar vienu vai vairaakiem viirusiem.. tur paveraas iespeejas...

Tip a kaa antivirus veelaak atkaitee uzraada.. cik vinsh atrada inficeetus failus?

Cik viirusus atrada.. a ja viens fails ir 2x ar vienu un topashu viirusu inficeets? Tad vinji skaitas abi tiek pieskaitiiti...

da es domaaju visi antivirusi kjer visus tos vecos meeslus vienkaarshi dazhaadaa veidaa tiek dotas atskaites...

Man lauziens iedziljinaaties un peetiit kuti ir tie faili kuros ir vairaaki viirusi un kaas tieshi un kur tur seezh..

Un lauzh man taapec ka es zinu ka tas ir fuflo..

Shitais antivirusa tests neliecina aaaaaapsoluut nepako.

Pilniigs fuflo.

Daudz svariigaak ir tas kaa antivirus reagjee uz svaigiem viirusiem nevis kaa uz pars gadus veciem meesliem kuru izplatiiba tiiklaa ir 0.

 

Iesaki labāku!

Link to comment
Share on other sites

Veciit.. es visu izskaidroju jau ieprieksh.

Shaada testeeshana ir fuflo... paarlasi ieprieksheejos postus.. tur ir viss rakstiits.

Link to comment
Share on other sites

Symantec Corporate Edition noskeneeja 594 failus un atrada 589 zveerus. Peec skeneeshanas pats to arhiivu arii izdzeesa.

Link to comment
Share on other sites

NAV 200 atrada 600 failus' date='588 viirusus un 300 izaarsteeja.[/quote']

 

Ja arhiva ir 593 FAILI... tad kaa NAV vareeja atrast 600 ?

:O)

Mosh antivirusa razhotaajs speciaali piemet paar klaat lai vienmeer izskatiitos ka vinsh atrod vairaak ? :O)))

Link to comment
Share on other sites

Symantec Corporate Edition noskeneeja 594 failus un atrada 589 zveerus. Peec skeneeshanas pats to arhiivu arii izdzeesa.

 

Man pilniigi tas pats.. ar NAVCE 9.02.1000 [09.11.2004 rev.9]

Runaajot par to arhiiva izdzeeshanu atkariigs no opcijaam' date=' kaa tu uzlicis.. vai izdzeesh, vai arii ieliek karantiinaa [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] iesaku paarbaudiit karantiinu vai tur nemeetaajaas... tas fails...

 

Shito jau es meenesi atpakalj paproveeju.. kad kuuminsh bij iemetis to testu ar online scaneriem... un pilniigi piekriitu vinja uzskatiem, ka shaada testeeshana neko neparaada... vismaz uz doto briidi.. tajaa arhiivaa ir tikai novecojushi un uz shobriidi neexisteejoshi jau gandriiz viirusi.. ne tur ir sasser`s, blaster`s.. utml.... taa kaa.. reaali Antivirus sevi pieraada faktiski aizsargaajot tavu kompi pret tiem zveeriem.. nevis izskaneejot viirusu arhiivu icon_smile.gif

 

Piebilde tam, kas veera valjaa zip failu naf tas vajadziigs... peles labais klikshkjis un scan for viruses i vsjo ;) vai arii atver progu un uzliec konkreeti failu skaneeties...

Link to comment
Share on other sites

dr.web - 593 faili skaneeti, 579 inficeeti objekti + 3 esot ar midifikaacijaam. Njeemu un vienkaarshi noskaneeju arhiivu bez valjaa taisiishanas utt.

Link to comment
Share on other sites

Symantec Corporate Edition noskeneeja 594 failus un atrada 589 zveerus. Peec skeneeshanas pats to arhiivu arii izdzeesa.

Mja man bija identiska situacija!

Link to comment
Share on other sites

Maneejais MCAffee gan jociigs' date=' kad lieku skaneet visu mapi vinjsh visu kompi skanee, bet peec vinja darba viss arhiivs pazuda. Rit paspeleshos ar to failu, vienalga MCAfee ir labs AV manupraat, tikai vienu viirusu bija ielaidis, kameer FW biju atsleedzis.[/quote']

nu vo vo es arii vakar to viirusu arhiivu izskaneeju ar McAffee vinjsh atrada tikai vienu, bet kad atveeru to mapi kur bija tas arhiivs tur bija tukshs.... bet kaa antiviiruss vish ir labs!

Link to comment
Share on other sites

Piektais Kasperskis ar jaunākajiem apdeitiem:

Obejcts scanned: 594

Viruses detected: 605

Viruses disinfected: 529

Objects deleted: 72

Objects quarantined: 0

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...