Jump to content

A kā sagabāt peles rullīša iestādijumus iekš XP?


Jetijs
 Share

Recommended Posts

Vot man problēma. Peles opcijās iekš kontrolpaneļa var uzlikt par cik iedaļām paskrollēsies lapa pie katra peles rullīša pagrieziena. Noklusētais iedaļu skaits ir 1, bet man patīk, ja ir 5, jo tad mazāk jārullē. Uzlieku 5 un viss kārtībā, bet pēc restarta atkal viss pa vecam. Kā izdarīt tā, lai šis iestatījums saglabājas? OS XP.

Ā un tas viss ir uz laptopa, ja tas ko izsaka.

Link to comment
Share on other sites

Nevar būt, ka tas dēļ lapša bios baterijas? Cik esmu novērojis, reizēm pēc restartiem PC pulkstenis nogļuko.

Link to comment
Share on other sites

Diezvai. Tas jau neglabājas BIOSā, bet gan Windows reģistrā. Drīzāk paskaties, vai Tev tur nav kāds 3rd party peles softs. Ja tas ir laptops, tad ir laba iespēja, ka tur būs kaut kas no Synaptics virsū. Ja tā ir, tad pamēģini to piegrozīt caur to softu, nevis Windows Control Panel. Plus - nevarētu taču būt, ka Tev tur ir 2 peles softi sainstalēti? Teiksim, viens laptopa iebūvētajai, un otrs ārējai pelei? Jo, ja tā, tad nebūtu brīnums, ka tie savā starpā kasītos...

Link to comment
Share on other sites

winda ir samērā svaiga, pelei nekādi zofti instalēti nav, ir tikai uzlikts viss, kas nāca draiveru diskā līdzi, arī tas synaptic pointings (sys trayā man tāds sēž). Kad uz tās systraja ikonas uzspiežu, tad automātiski tieku iemests kontrolpaneļa peles opcijās, kur ir arī šis tas priekš tačpada. Kur vēl rakt?

Link to comment
Share on other sites

pameegjini to synaptic noinstaleet, jo taa jau ir 3-rd programma.

Veel jau varbuut, tas ka tas ir laptos un tam jau ir sava iebuuveetaa pele.

Link to comment
Share on other sites

Principā tas pats vien arī būs... Varbūt paskaties tajā sadaļā pie tačpada? Tur bija dikti daudz visvisādu opciju par tēmu - varbūt bija arī šis?

Link to comment
Share on other sites

Tur tanīs peļu opcijās dzelžu sarakstā ir uzrādīti divi devaisi, tačpads un HID-compillant mouse. Ja disablēju tačpadu, nekas nemainās, pēc restarta akal viss pa 0. Bet ja disablēju otru dzelzi, tad pele vairs nestrādā un nākas enablēt ar tačpadu to peli no jauna. Laikam nav lemts :p

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

A rullītim ziemas riepas ir uzliktas?

:-D :-D :-D

 

p.s. Laimīgu Jauno Gadu!

 

p.p.s.

Vecgada vakarā ļoti ir jāuzmanās no pīrādziņu ēšanas - nākošā rītā ļoti sāp galva...

Hm, varbūt tas ir no mandarīniem?

Viss jau var būt...

:shock:

Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk teiktu - dzert vajag mazāk. Konkrēti... :roll:

 

Enīvei - abi devaisi attiecas uz to pašu peli. Varbūt pamēģini to Synaptics stafu noinstalēt nost? Tiesa - zaudēsi visas advancētās touchapada konfigurācijas iespējas, bet kā tā jau strādās. Un varbūt tad to rullīti varēs sākt labāk piekonfigurēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

hmz..

Slikti :)

ja būtu limitētais tad visu vainu varētu novelt uz limitēto.. mol limitētais sūdc nekam neder.. a šādi jau ir sliktāk.

Nu ok.. aaaa kad notiek ja tu uztaisi jaunu akauntu.. arī adminu un tai jaunajā akauntā mēģini saglabāt tos uzstādījumus ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...