Jump to content

kā ielikt mūziku webā?


Alexejs
 Share

Recommended Posts

Kur skan?-webaa

Kapeec skan?-lai buutu interisantaak

Kaa skan?-skalji

 

+taa nav nekaada mega ideja tas ir vienkārši apmekleetaajiem

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Mūzika web'ā - tas ir viens no trim iemesliem, lai es uzspiestu Back un nekad vairs tur neatgrieztos. Abi pārējie ir Flash un ļoti tumšs fons.

Par tēmu - sameklē kādu lapu, kur skan mūzika un apskaties sourci.

Link to comment
Share on other sites

Man piemeram besii ja lapaa skan muzika ... klausos savu un pekshnji sak skanet kkas tuc tuc mesls ;)

 

 

<OBJECT

 

ID="mediaPlayer"

 

CLASSID="CLSID:22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95"

 

CODEBASE="http://activex.microsoft.com/activex/

controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701"

 

STANDBY="Loading Microsoft Windows Media Player components..."

 

TYPE="application/x-oleobject">

 

<PARAM NAME="fileName"

VALUE="TAVA empē 3 faila lokācija">

 

<PARAM NAME="animationatStart" VALUE="true">

 

<PARAM NAME="transparentatStart" VALUE="true">

 

<PARAM NAME="autoStart" VALUE="true">

 

<PARAM NAME="showControls" VALUE="true">

 

</OBJECT>

Link to comment
Share on other sites

Webaa nekas neskan, skan datoraa:)

Ja tikai vajag lai var ieladeet, augshuplaadee jebkur un lieto linku uz failu.

Ja gribi savas lapas noformejuma ieklaut, pamekle ka to dara citi.

P.S. Vienkarshi tas atbildes uz normaliem jautajumiem par to Kur? Kas? Kaa? bija tadas nekadas....

Atvainojos par novelotu postu! Laikam nemu ne no tas vietas temu lasit.

Labots - mounkuls
Link to comment
Share on other sites

nu nevajag webaa muuziku..piekriitu augstaak rakstiitajiem komentiem ;)

var ielikt lai ir ko paklausiities ja kaads grib, bet fona muuziku nevajag

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Godīgi sakot šī tēma arī man ir aktuāla, jo reāli tagad sāku mocīt augša savu mājas lapu priekš biznesa un man arī ir doma likt līdzīgu opciju kā piemēram šai mājas lapai. (Augšējā labājā stūrī skatīt.) www.falcon-nw.com

Tādēļ arī noderēs jebkāda ifnfo, kā panākt šo efektu. Ar Googles tanti ljoti draudzējos, bet varbūt kādam ir kaut kas tiešām ljoti noderīgs ar ko padalīties...

Link to comment
Share on other sites

tajaa www.falcon-nw.com - taa visa lapa ir taisiita ieksh flash - un liidz ar to taa augsheejaa fiicha un muuzika arii ir taisiita ieksh flash.

Link to comment
Share on other sites

Kur skan?-webaa

Kapeec skan?-lai buutu interisantaak

Kaa skan?-skalji

 

+taa nav nekaada mega ideja tas ir vienkārši apmekleetaajiem

 

 

Labi pasmeejos :-D Paldies!

Labots - Ziemelis
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulis'

Nu tas man ir skaidrs, ka flashaa...

Tikai man lieta taada, ka taa lapa ir par jaudiigu, bet maneejai buus ljoti daudz statiska info gan saturaa, gan arii katru dienu tiks pievienota jauna. Un cilveeki patstaaviigi visu sho info skatiisies. Runa iet par nekustamaa iipashuma lapu. Gribu lai vinja buutu simpatiska un ergonomiska. Gribu iekljaut dazhus elementus no flash...kaa piem. uzbiidot kursoru uz pogas uzpeld izveelne...nobiidot...izveelne pazuud....u.t.t....

Bet nevaru paarspiileet, jo shii tipa informaacija prasa, lai to vareetu aatri paarskatiit....

Un varbuut kaads vareetu pateikt, ar kaadiem atsleegvaardiem man vajadzeetu saakt mekleet info par tiem forshajiem kursoriem...

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

ja lapas apmekleetaajam prioritaate ir informaacijas ieguushana nevis acu pamieloshana, tad muuc prom no skanjaam, elementu midzhinaashanaas un no visa cita kas traucee uztvert lapas saturu.

nu bet ja esi izleemis taisiit kustiigas izveelnes u.c. nekam nederiigas fishkas, tad meklee javascript effektu virzienaa. googlee buus daudz visaadi kodu piemeeri kaa kaut ko kustinaat un midzhinaat

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Milzumliels paldies.

Ljoti noderīgi.

Itkaa tomeer nedaudz sliecos pie taas midžināšanas, jo ja pavēro mūsu nek.īp. lapapas..tad viņas tādas samērā nesimpātiskas un nefunkcionālas. (ir lietas ko var padrīt ērtāk lietojamas). Tās lapas pārāk lietišķas un vēsas. Gribētos, lapu veidot tādu vairāk lietotājam draudzīgu, simpātisku un viegli uztveramu. Lai viņa savā ziņā arī būtu kā tusiņu vieta. (forums)

Un visi zinātu, ka jā, tur tiešām ir forši un viegli atrast sev nepieciešamo info.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā ir firmas weblapa, tad tai vislabāk arī ir būt lietišķai un vēsai. Firmas weblapās cilvēki iet tikai ar vienu nolūku - uzzināt kaut ko par šo firmu un tās piedāvātajiem produktiem. Tātad - weblapai jābūt maksimāli piemērotam šādam mērķim:

  • Tai jāsatur pēc iespējas vairāk informācijas;
  • Šai informācijai jābūt up-to-date;
  • Jebkuru sev vēlamo informāciju jāvar viegli atrast (vienkārša navigācija ar pēc iespējas mazāk līmeņiem).

Visādi midžinoši skanoši elementi tikai kaitina cilvēkus, jo tie traucē orientēties lapā. Skanošie pat ir ļaunāki nekā midžinošie, jo otros vēl var ignorēt, bet pirmie vai nu pārsteigs cilvēku (pēkšņi kaut kas atskan no visu dienu klusējošajām tumbiņām), vai arī to kaitinās (jo jauksies kopā ar to, ko cilvēks kā tā klausās). Jebkurā gadījumā, cilvēkam būs tikai viena vēlme - to draņķa lapu pēc iespējas ātrāk aizvērt.

 

Protams, ja grib kaut kādu draugu tusiņu lapu, tad tā ir cita lieta. Viss atkarīgs no mērķauditorijas. ;)

 

Ja nu tomēr esi izlēmis par labu skaņām, tad tās var panākt vai nu ar Flash (vissavietojamākais variants), vai ar Media Player ActiveX'u, vai ar kādu citu ActiveX kontroli, vai ar <meta> tagu. Es iesaku Flash.

Link to comment
Share on other sites

ar mūziku mēdz būt problēmas :D , jo būtībā to kā viņa tiks atskaņota, ja vien netiks integrēta flash , shockwave, vai citā media streaming plugin'ā, nosaka datora programmnodrošinājums, un te sākas problēmas ar faila formātiem, browseriem un MIME tipiem, viens browseris mēģinās atvērt ar quicktime, cits ar windows media player, ja iespējosi windows media player, tad uz MAC neies, tā ka pievienojos visiem pārējiem, un atklāti sakot...... vienkārši izmet to no galvas, vai arī izmanto Flash vai Flex. Nu nevajag nevienam muziku interneta lapa :D

Link to comment
Share on other sites

zaķīt, neliec skaņu web'ā. tas ir tik vienkārši.

 

ja kādā lapā ir fona mūzika, es 99% gadījumu viņu aizveru 2 sekunžu laikā. Pārējais procents - man tik tiešām ir ļoti, ļoti vajadzīga tur atrodamā informācija - aizvēršanas laiks tiek pagarināts līdz minūtei. Pēc tam tas gluži vienkārši nav manu ciešanu vērts.

Labots - jx
Link to comment
Share on other sites

Ok. Liels paldies Jums. Paarliecinaajaat.

Saakumaa to4na nelikshu, jo tomeer paies veel kaads laiks, kameer lapa nosliipeesies...

Domaaju, ka peec tam jau nu nebuus probleemas iipashas veelmes gadiijumaa ielikt to fiichu.

Pashlaik, itkaa esmu uzbuuris [lasiit - uzmociijis] pirmo lapu ar dazhaam podzinjaam un valodas izveelni.

Bet tagad man naakas veersties atkal pie Jums peec padoma, kaa lai es samekleeju info par to, kaa likt tai konkreetajai podzinjai atveert naakamo lapu. Googles tantei jautaaju, bet ...netieku gudrs...next page script?

Uzrakstiet luudzu pareizos atsleegas vaardus...taalaak jau pats izburshos cauri....

Tiiri interesanta lietinja, taa programmeshana...pagaidaam tikmeer, kameer kaut kas izdodaas.

P.S. Tikko iedomaajos...ko cilveeki dariitu, ja nebuutu taadu google, my search u.t.t.? Shausmas! :)

Link to comment
Share on other sites

pliks html?

no sākuma neliec pogas. liec parastu linku (<a href="links.html">saite</a>) - ja gribās, ielic iekšā bildīti, kas izksatās pēc pogas. Mācoties tā būs ātrāk un vieglāk. Ja tev ir 3 lapiņas - page1.html, page2.html un page3.html - tad, piemēram, iekš page2.html būs saite "iepriekšējā lapa" uz page1.html un saite "nākamā lapa", kas vedīs uz page3.html. No sākuma iemācies izveidot lapas struktūru ar šāda veida vienkāršām saitēm. Kad būsi to paveicis, varēsi ķerties klāt sarežģītākām lietām.

 

Laikā, kad internets nebija tik attīstījies, cilvēki lietoja lielas, biezas un gudras programmēšanas grāmatas :).

Link to comment
Share on other sites

Milziigs Tev paldies. Tagad meegjinaasu tam visam izburties cauri. :)

P.S. Es strādāju ar MS Front Page 2003. Tā jaunā lapa man ir jātaisa it kā jauns dokoments, tikai jāpiešķir viņai noteikts nosukums? Un tad pie katras pogas es norādīšu, konkrētu linku uz kurieni jāpāradresē mani nospiežot to pogu?

Brr...ceru, ka pietiekami skaidri izteicos....:)

 

P.S. Kādēļ notiek tā, ka nokopējot scriptu no pirmās lapas un ieliekot viņu otrajā lapā, man neparādās bildes, lai gan viņām vajadzētu būt tām pašām. Vai visām bildēm ir jābūt unikālām un vienu un to pašu (pēc nosaukuma) nedrīkst izmantot?

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

... Kādēļ notiek tā, ka nokopējot scriptu no pirmās lapas un ieliekot viņu otrajā lapā, man neparādās bildes ...

iesaku paarbaudiit, vai paarkopeetajam script-am bilzhu adrese nav jaanomaina uz citu

Link to comment
Share on other sites

Aha...nomainīju nosaukumus un viss aizgaaja.

Tagad rodas jau daudz smagāks jautājums...

Esmu uzmociijis kaut kaadu savu gara darbu...

Man ir domeens.

Gribu uz sava kompīša uztaisīt maziņu serverīti un uzlikt to lapu uz viņa.

Pamēģināju uzinstalēt WAMPSERVER 2.1. edishenu manuprāt vai 2.0.....bet man kaut kas nestrādāja tā kā vajag, jo visās opcijās man meta error ārā. Instalācija itkā ļoti smuki notika, tikai tur kur man parādījās localhost un name@yourdomain es neko neierakstīju, jo saprašanas nav. Vārdu sakot uninstalēju to serveri.

Man te mētājās arī vesels lērums ar orģinālo serverprogrammatūru diskiem no Microsoft, bet tie visi ir uz 5 diskiem un man negribās kaut ko tik nopietnu likt uz kompja pagaidām, jo serveri tāpat pirkšu atsevišķi.

Varbūt, ka kāds var ieteikt kaut kādus atslēgvārdus...es te puss dienu pļāpāju ar googles tanti...esmu sainstalējis un unistalējis desmitiem progu, bet rezultata nav...

Vajadzīgais domēns man ir reģistrēts caur nano.lv...+ veel netīšām esmu nopircis kaut ko saistībā ar kaut kādu DNS....kas tas par zvēru un ko viņš ēd...tiešām nezinu.

Tātad, rezumē. Ir vēlme palaist vienkārši 1 lapiņu kurā ir tikai viena fona bildīte. Un visu šo brīnumu gribu uzlikt uz sava kompīša.

Tikai cik sapratu, nāksies man skype likvidēt, jo kaut kas tām visām lietām kopā neštīmē.

 

P.S. Jautājums visiem BOOT Guru. Varbūt šajā visā sakarā varu izveidot jaunu topiku ar attiecīgiem nosaukumiem? Domāju, ka ir ne mazums tādu pašu čaiņiku, kā es, kam visas šīs lietiņas būs interesantas. Kā teikt, step-by-step līdz savai web lapai...?

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

A kas vainas WAMP? Plikam HTML pietiks pat ar Apache vien. Skype nav jālikvidē, tikai neļauj viņam 80. portu izmantot.

Link to comment
Share on other sites

uz mana kompiisha skype izmanto default-o 80-to portu un apache-i esmu uzlicis 81-mo portu (to var izdariit ieksh apache-s httpd.conf faila nomainot "Listen" un "ServerName" parametrus)

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka kaut kāda vaina, tikai man nekas nesanāca. Man jau vienalga uz kādas programmas taisīt. Galvenais, lai cilvēks no otras pilsētas malas redzētu to bildīti ieejot attiecīgajā mājaslapā.

Vadījos pēc šī te raksta -

Bet tur kur rakstīts par phpMyAdmin podziņas nospiešanu man izmeta error un viss....

 

Pauli. Paldies. Mēģināšu tagad visu sākt atkal no sākuma un sameklēt to Apache programmu, uzinstalēšu un paskatīšos, kas notiks.

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un pacenties saprast, ka kļūdu paziņojumi satur informāciju. Pateikt "izmeta error" nozīmē nepateikt neko.

Link to comment
Share on other sites

Nju...nospiezhot tā kā tur bija rakstīts uztās phpAdmin pogas, atveras IExplorers un parādās ERROR 404...

Atradu rakstu par Apache instalēšanu...tūliņ taps....

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc jautājuma, tu varētu ielikt kautko no 50cent. XDD

Autoratlīdzību samaksājis esi par publisku atskaņošanu?

Link to comment
Share on other sites

Par web izstrādes lietām esmu izveidojis jaunu topiku. Ja ir kas jēdzīgs jautājams un stāstāms ... Wellcome!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...