Jump to content

Intel Core 2 Quad


Guest kocii
 Share

Recommended Posts

Esmu nolēmis pirkt jaunu datoru, bet man ir radies šāds stulbs jautājums! ;/

 

Procesoram Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, katram kodolam ir 2.4 GHz, vai kopā, par visiem 4 kodoliem ir 2.4 GHz?

 

 

P.S. Datora iekšpuses pasaulē (viss kas atrodas aiz korpusa vāka) esmu gandrīz vai nūbs :D

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Derētu zināt, ka mūsdienās Ghz vairs nav nekāds parametrs datora veiktspējai, visu nu jau izsaka FLOP'i! Tagad 1.66 Ghz Core 2 Duo ir daudz ātrāks par 3.06 Ghz P4.. Tā ka pats saproti - Quad būs ļoti ātrs.

Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

ūūū!!! Tieši to mēs ar draugu smspc.lv izvēlējāmies! :D

 

 

CPU Core 2 Quad Q6600BOX 2400/1066/8MB LGA775! :D

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Jā, tikai mēģini novaktēt BX80562Q6600SLACR ar G0 revīziju- citādi procis vairāk karsīs (liekas B3), arī jaudas vairāk patērēs. Maksā no Ls175.00 (mirstīgajiem)..

 

Kopā ar Q6600 iesaka GigaByte (P35) MB: S3 vai DS3.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

Nu, te tāds sarakstiņš, kas uz fikso sataisīts, un kurš, gan jau, tiks 100 reizes pārveidots, papildināts, un izmainīts! :D

post-70109-1198707492_thumb.jpg

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu - abi kodoli darbojas ar 2.4 GHz frekvenci. A no kurienes ideja skaitīt frekvences kopā? Tipa - ja mašīna ar vienu cilvēku tajā brauc ar 100 km/h, tad, iekāpjot otram, būs 200?

Link to comment
Share on other sites

WTF???

Tajā sarakstā taču ir vesela čupa ar detaļām, kas brutāli nesapas.

Karoče, kā gan tu iedomājeis iebāzt Inteli proci S754 mātenē? :D

Turklāt, ko tas DDR400 modulis tev tur tajā listē dara?

Un kāda jēga no GeForce 8500GT ar 1Gb atmiņu??? Tam sūdam vairāk par 256 Mb toč nevajag.

 

Mļe, kurš ģēnijs to listi veidoja? :mrgreen:

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

Nez no kurienes ideja... :roll:

 

 

Laikam jau 2 pilnīgi gudri ģēniji! :D

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

A nahera tu neej uz bodi ne neprasi lai tev sakomplektē ?

Nahera tu.. muļķapagale pats kaut ko mēģini samurgot?

Link to comment
Share on other sites

No saraksta:

K8M800 AGP 8x un Q6600, Buffalo DDR400 un Kingston DDR2 667

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Šito pie kurioziem - momentā! :evil:

 

Q6600 un Q9450 īpaši neatšķirsies... Protams- par to pašu cenu (nezināms lielums) lielāka veikstspēja un jaunākās tehnoloģijas..

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

Nu, man likās ka draugs ir gana gudrs, lai palīdzētu man nokomplektēt to pc, jo viņu vajag FAST, bet izrādās, ka abi esma vienādi gudri :D

 

 

Yēj, mans stulbums būs pie kurioziem! :D

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Usukss - veikalos (īpaši jau Latvijā) jams točna neparādīsies 2. janvārī.

Tie ir datumi, kad jamos vispār laidīs vairumniekiem. Kamēr tiks līdz Latvijai...

Turklāt tā ir vairumtirdzniecības cena.

 

Klausi vēl gudrus draugus. Rādās, ka jams ir pilnīgi nahaļavu tās komponentes salicis...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Jauki, kas šodien moderns rīt jau būs vecs.. Šitā gaidot krutākos un lētākos var visu mūžu nosēdēt - ir nauda - ņem ciet labāko, ko tobrīd vari atļauties, un jau rēķinies ar to, ka drīz tas būs novecojis!.. Mhh..

Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

Skaidrīte, ar dziļu pazemojumu, varu līst alā no kurienes esmu nācis, un nošuties! :D

 

Paldies par to pašu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Lābak nedaudz pagaidīt un paņemt ko labāku.

Core 2 Q9450 - 4 kodoli, 2.66 Ghz takts frekvence, 1333 Mhz maģistrāle, 2 x 6 MB otrā līmeņa kešatmiņa, TDP=95W, cena - 316$;

Un veikalu plauktos vajadzētu parādīties 2008.g. 2. janvārī.

Šis Procesors nonāks veikalu plauktos 2008. gada martā/aprilī.

Q9450 būs stripri ātrāks par Q6600, kā arī tā cena end user galā būs nedaudz virs 200Ls.

 

Turklāt tā ir vairumtirdzniecības cena.

Tā ir cena par vienu vienību pērkot paleti(no ražotāja), kurā ietilpst vismaz 1000 vienības.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Nu, un? Kāda jēga gaidīt līdz aprīlim un izdot vismaz 200Ls par CPU?

Labāk tagad paņemt Q6600, mierīgi uzklokot par 10..20% un sēdēt nākamos 2 gadus un priecāties.

Tās naudiņas (cenu starpību) labāk atvēlēt kādai sakarīgai Zalman dzesei.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Zalman un sakarīga? Nē?

Neviens nav teicis lai gaida līdz aprilim, jo nav zināms kādas darbības jaunēklis veiks ar datoru un kāds ir atvēlētais budžets.

Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

Zalman un sakarīga? Nē?

Neviens nav teicis lai gaida līdz aprilim, jo nav zināms kādas darbības jaunēklis veiks ar datoru un kāds ir atvēlētais budžets.

 

Jaunēkļa budžets ir gandrizvai neierobežots, un esmu TIIRAKAIS geimers :D Praktiski neko citu uz pc nedaru, ka kapāju dažādas spēlītes, sēžu draugos, klausos mūziku vai sarakstos Skype. Dažkārt paspīd ari Adobe Photoshop CS2, vai Jasc Paint shop pro 9. ;)

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

Nu, un? Kāda jēga gaidīt līdz aprīlim un izdot vismaz 200Ls par CPU?

Labāk tagad paņemt Q6600, mierīgi uzklokot par 10..20% un sēdēt nākamos 2 gadus un priecāties.

Tās naudiņas (cenu starpību) labāk atvēlēt kādai sakarīgai Zalman dzesei.

 

Nekādi nesaprotu ko visi par to Q tā jūsmo. IMHO zemē izmesta nauda.

Iegūstam apmērma topašu performanci ko 6750 tikai samaksājot par 40% vairāk.

Izņēmums ir aplikācijas, kam ļoti svarīga procesora jauda UN kas māk reāli izmantot daudzkodolniekus.

(būtībā tikai video apstrādes softi).

Link to comment
Share on other sites

Jaunēkļa budžets ir gandrizvai neierobežots, un esmu TIIRAKAIS geimers :D Praktiski neko citu uz pc nedaru, ka kapāju dažādas spēlītes, sēžu draugos, klausos mūziku vai sarakstos Skype.

 

A kā būtu no sākuma iemācīties piķi pašam nopelnīt savam neierobežotajam budžetam un pēc tam domāt par spēlītēm?

Link to comment
Share on other sites

VID tevi izdrāzīs neskatoties uz to, vai tev nav licenzēta neviena, vai licenzēta puse programmu! Bļa - kas ir sīkajiem - domā ka uzlikuši legālu Win un viss bumbās?! Adobe PS jau vien ap tūkstoti bleķo, kur nu vēl visi expansion utt. Ja nav legāls nekas, tad nekas, ja viss, tad viss!

Link to comment
Share on other sites

VID tevi izdrāzīs neskatoties uz to, vai tev nav licenzēta neviena, vai licenzēta puse programmu! Bļa - kas ir sīkajiem - domā ka uzlikuši legālu Win un viss bumbās?! Adobe PS jau vien ap tūkstoti bleķo, kur nu vēl visi expansion utt. Ja nav legāls nekas, tad nekas, ja viss, tad viss!

 

Pirms braukt virsū varbūt uzmanīgi izlasi ko cilvēks rakstīja.

Patīk man šie pokemoni, kas gatavi citus ap(*&^&^ pat nesaprotot par ko runa.

Link to comment
Share on other sites

Dabūji, Artani, Tevi ar par pokemonu nodēvēja ! :D

 

Ja cilvēks bija domājis, ka nopērkot OEM softu ar jaunu datoru un uzliekot softu uz vecā , tas taps legāls, tad fig tur...

Retail Win un Office maksā ui ui.

Labots - vilksz
Link to comment
Share on other sites

Riko - tu pats esi p0oke un murmulis. Izlasi labāk pats vēlreiz autora teikto, un tad izlasi, ko Vilks rakstīja!

Link to comment
Share on other sites

1. nafig visiem jādzen C2D proči???? vai kāds reāli to q6600 ir nomocijis, ka obligāti ir jātur 20% OC 24h dienaktī???

2. autor,ja tev būs adobe produkcija, tad ir pie vienas vietas, ka tev būs legāls win+office. jo kopā tie maksā 100Ls, bet adobe pat 3-4K Ls (kā kura komplektācija) + čakarēs par spēlēm nelegālajām filmām, mūziku u.t.t.

3. komplektācija galīgi piii

4. ja naudas kāspaļu, tad pa 20-30Ls noalgo cilvi, kurš salik la`bako komplektu par noteikut cenu.

5. Ja vajag ņem, jo gaidīt ir tizli... jo cik es zinu pēc 2 gadiem būs pa 130Ls mega kruti proči, kuri būs 2x jaudīgāki kā tagadējais Q6600. protams, ja pēc nedēļas iznāk jauns produkts, labāk nogaidīt, bet ja produkts tiks sākts pārdot jkautkas maijā, reāli iekš LV jūnijs-jūlijs, tad ņem tik tagad q6600.

 

6. zālaman dzese ir viduvēja....

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/d...tra120ex_5.html

tests par labākajiem kūleriem.

Labots - eede
Link to comment
Share on other sites

mhm...

o/c ir azarts,tur neko nepadarīsi.Es savu E6300 turu visu laiku ar 60% o/c un nesūdzos.

Link to comment
Share on other sites

Guest kocii

1. nafig visiem jādzen C2D proči???? vai kāds reāli to q6600 ir nomocijis, ka obligāti ir jātur 20% OC 24h dienaktī???

2. autor,ja tev būs adobe produkcija, tad ir pie vienas vietas, ka tev būs legāls win+office. jo kopā tie maksā 100Ls, bet adobe pat 3-4K Ls (kā kura komplektācija) + čakarēs par spēlēm nelegālajām filmām, mūziku u.t.t.

3. komplektācija galīgi piii

4. ja naudas kāspaļu, tad pa 20-30Ls noalgo cilvi, kurš salik la`bako komplektu par noteikut cenu.

5. Ja vajag ņem, jo gaidīt ir tizli... jo cik es zinu pēc 2 gadiem būs pa 130Ls mega kruti proči, kuri būs 2x jaudīgāki kā tagadējais Q6600. protams, ja pēc nedēļas iznāk jauns produkts, labāk nogaidīt, bet ja produkts tiks sākts pārdot jkautkas maijā, reāli iekš LV jūnijs-jūlijs, tad ņem tik tagad q6600.

 

6. zālaman dzese ir viduvēja....

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/d...tra120ex_5.html

tests par labākajiem kūleriem.

 

 

Es jau atradu Gaming pc, ar legālo softu. Tagad tikai jācer ka Brālis piekritīs viņu pirkt. Jo, kā viņš pats teica, "Atrodi sev labāko, ko vari dabūt, es tev viņu pirkšu."

Labots - kocii
Link to comment
Share on other sites

emm jaungada murgi :?

 

Diemžēl mum neinteresē kas,kurš,kapēc pirks PC, tu prasiji komplektāciju mēs pateicām. pie tā arī pieturēsimies. un jābaidās ir nevis no VID (Valsts Ieņēmumu Dienests) BET no BSA! ( Business Software Alliance)

Link to comment
Share on other sites

Personīgas darīšanas ar vecāku uzņēmumu, VID, un šo datoru. :D Ja jūs sapratāt uz ko es tēmēju. :D

 

Nē nu šitas man patīk! Čalis tik vaļsirdīgi bazarē par likumpārkāpumu un mahinācijām kā palikt nesodītam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...