Jump to content

kathrein ufs 910


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Dzirdēts jau ir, bet pagaidām liekas ka ar HDTV šāri viss vēl nav kārtībā. Nēsot jau vēl liela pieprasījuma uz HD. Tautu apmietina parastā televizija, ka tik vairāk programas un pofig par kvalitāti. Es jau kādu gadu štukoju par uztvērēju, kurš uztur MPEG4, bet pagaidām nav skaidrs, ko sāks uzturēt hakeri.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, softa arii netruukst visaada. Un izskataas ka paraadiisies veel visaadi imidzi. Gribeetos lai paraadaas Gemini ar LV valodu un tad jau buutu pavisam ok. Nav iisti skaidriiba arii ar taam cenaam. Ebay dabuut var aptuveni par 350Euro. Vaacijaa parastos interneta veikalos ir leetaak. Pie mums atradu tikai paaris sludinaajumus privaatos.

Link to comment
Share on other sites

HD tjuneru izplatību kavē mazais Eiropā pieejamais HD kanālu skaits.

Taču ar jaunā Astra HD pavadoņa startu, tas kāda gada-pusotra laikā varētu mainīties.

Link to comment
Share on other sites

sveiki !

 

es arii mekleeju HighDefenition tuneri ar shari :twisted:

 

katrein nopratu ka nevajag njemt bet janvari februari buus AP-IP BOX 9000 vai 900 kas ir ar linux atbalstu un

lietotajam daudz draudzigaks par katrein !!! pie tam softs arii apsolits ka buus daudz pieejamaks...

 

tas pats kas mutants :) AB-IP box

Link to comment
Share on other sites

Nu es tomeer prieksroku dotu noteikti kathrein ufs 910, jo Mutanti uzticiibu taa arii nav iedvesusi. kathrein ufs 910 ir uz Linux baazes un ir pieejami jau vairaaki kreisie softi! Veel mazliet nogaidiisu, bet laikam kathrein ufs 910 vareetu buut labaakaa izveele. :)

Link to comment
Share on other sites

Kā lietoju UFS 910 jau būs kāds mēnesis! Nolēmu ka jāiepazīst ko šobrīd piedāvā SAT HDTV...! ;/ Ja nopietni, tad pagaidām var teikt ka neko!!! To ko var salasīt no pvadaņiem free un ar camd3 atslēdziņām, var skatīties tikai iepazīšanās nolūkos, ne vairāk! Pēc +++ HD kanāliem arī nav pagaidām vērts tiekties, tur "saturs" arī esot maigi sakot pavājš, un "koplietošanas" variantā pa lēto neviens viņu arī publikā nepiedāvā... Tomēr ar savu Katju esmu ĻOOOTI apmierināts par SDTV kanālu kvalitāti uz sava Pio 4280XA pa HDMI ar 1080i! Bilde vienkārši SUPER salīdzinot ar DM500S vai Mutant200S! Tāpēc vairs tā nemaz negaidu un neceru kad nu beidzot parādīsies DM8000 vai vismaz CubeRevo (IpBox9000)! ;/ Starp citu biju pieslēdzis pie PIO 200S Mutantu pa RGB ar originālā softa klonu no Fantasy Team un pēc tam viņu paršūtu uz Gemini. Bilde tomēr Mutantam (CubeCafe, Sezam, IpBox...) ar originālo softu man labāk patīk nekā ar Enigmu! Uzskatu ka Enigma 200S deva daudz, bet tomēr arī pabojāja attēla kvalitāti! ИМХО ;)

Atgriežoties pie UFS 910 es vēl tikai gribētu sagaidīt jaunāku firmware (cerams jau 1.05) ar kreivu burtu atblastu iekš EPG (ļoti noderētu priekš krievu lielākā provaidera) un ko vairāk par DISEqC 1.0! Pašam šobrīd stāv tjūningots oriģinālais 1.04 FW ar USB HDD, kur Katja ar kamdiņu (paldies Dozam par Jaungada dāvanu) raksta iekšā visus raidījumus, ko man "būtu nepieciešams" noskatīties... ;)

Laimīgu Jauno Gadu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Vēl jautājums parKathrein 910

ir softs AAf 1,03a 1W un 14W kāda starpība?

Un var pāršūt to no USB flash ja ir oriģinālais softs 1,04?

Link to comment
Share on other sites

14W tas ir pirmajiem kathhreiniem .tev uz kastes jabun uzrakstitam cik wati tev .

parsunas ar flesku

un imidzam jasastav no 5 failiem

Link to comment
Share on other sites

Ari mani ir ieinteresejis shis aparats un tapec radas paris jautajumi tiem, kas jau lieto so "brinumu":

 

1) Kadus HD kanalus var salasit no astra 19.2; hotbird 13.0 un sirius 5.0?

2) Vai CAMD3 un NEWCAMD5.25 share strada jau?

3) Vai saliekot "pareizas lietas" strada AU prieks PREMIERE, TPS un POLSAT?

 

Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

Nu uz kastes ir rakstīts < 1Watt

cik sapratu tad softs ir AFF 1,03a 1W

Par USB flesh atmiņu - viņu vajag noformatēt?

Link to comment
Share on other sites

strjoms - kā sauca to kantori kas Kathreinus Rīgā tirgoja Kinostudijas telpās?

firma saucas "BALTRONIC" KATHREINA PARSTAVNIECIBA LATVIJA

 

Par USB flesh atmiņu - viņu vajag noformatēt?

JA FAT 32 .pectam izveidot mapi kathrein un ieks mape kathrein velvienu mapi ufs910 un tur jabu ieksa 5 failiem

1)aaf-13-app.img

2)aaf-13-conf.img

3) aaf-13-dat.img

4)root.img

5)kernel.img

tad iespraust pie izslegta uztvereja priekseja usb.uz priekseja panela turet nospiestu pogu MENU un gaidit kad saksies proces .un tad var laist vala pogu menu .ieladesanas proces bus beidzies. kad uztverejs pats parrestartesies!!

 

Par cik tagad pie mums var nopirkt Kathrein Latvijā?

Vareja tur dabut par 280 ls :)

Labots - strjoms
Link to comment
Share on other sites

Nekā, 290Ls. Un izpirkti, viens vēl esot. Pēc nedēļas būšot 10 gab. un nākamais sūtījums martā. Pieprasījums liels. 5 no tiem 10 jau esot rezervēti. Cilvji izsalkuši pēc HD tjuneriem :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Uz maniem jaut. ar kads atbildes? :)

 

1)var salasit kadus kanalus 8 -10

2)evocamd . CAMD3 un mgcamd 1.28 ir piejams sare strada un emu ari

3)strada

 

MarcisB pieprasijums ir un cena saka augt .es vel 4 gabalus nemu par 280 ls

Labots - strjoms
Link to comment
Share on other sites

Zinu kur var dabūt lētāk nekā 290 un bez problēmām ir daudz. gan melni gan sudraboti.

Ja ir interese tad privāti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
strjoms
post-65257-1211014374_thumb.jpg kathrein ufs 910 ir paradijies softs kas draudzejas ar krievu valodu .un es domaju ka driz kathreinam nebus konkurences :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kathrein ufs 910 ir jauns soft pilnigi krievu valoda ar visu EPG krievu valoda strada loti stabili

Link to comment
Share on other sites

jaa, nopirku ar kathreinu, tik chakars bija ar telsat imidzu, naacaas paariet uz aaf, savaadaak bija apaaraak gljukains... par nozheelu, tag ntv paketee tik jautaajumu ziimes vien ir :DD

Link to comment
Share on other sites

liec sito Rudbox1.05Rus softu un nekadu jautajumu zimes nebus

post-65257-1214858346_thumb.jpgpost-65257-1214858339_thumb.jpgpost-65257-1214858331_thumb.jpg

post-65257-1214858528_thumb.jpg

Labots - strjoms
Link to comment
Share on other sites

nee, uz doto briidi ir ok, baigi nochakreejos ar to telsat, ka tag neko vairaak negribu,. patreiz viss iet.. jaunaakajam aaf 2.0 arii ir krievu val, tachu shodien uzliekot nespeeju piedabuut netu darboties, kkaads bugs vai kkas.. tuvaako ned laikaa arii telsat jaabuut jaunai reliizei/updeitam un rudbox esmu lasiijis, tas man iisti nederees..

btw, kaads ir meegjinaajis to polju enigmu uzlikt? tip kkas iet, bet lielaaka dalja neiet, tachu interesanti uz kathrein enigma :))

 

p.s. uz kathrein laikam subtitirus nevar uzlikt vai ne?

Labots - buffalo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
binladens

Strojns man ir problema (parshuvu senca kathhreinu) nevar ieet emu managment (aaf= menu+fav poga) cota vairs neiet nevar ieet nevari pateikt kaa ieiet??

 

Sapratu krievu foruma nav tadas funkcijas bet problema ka nevar mgcamd ieinstalet visi saka ka jainstale kad izslegts bet nevaru jo nets vinam pazud X.x nevaru piekonekteties :o jaskatas kautkas gluko VAI ARI TIKAI CAUR TOTAL COMANDER VAR??

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izskatās ka tuvāko dienu laikā nobriedīšu uz SAT sistēmu.

Tad nu gribētos noskaidrot - vai ir vērts jau tagad ņemts kathrein910 nevis dreambox500+ cenu starpība itkā tikai ap 80, kas pie pilnas sat uzstādīšanas+jaunsTV nebūtu tik kritiski.

 

Kādi būtu plusi un kādi mīnusi izvēloties Katju910 vai sapņukasti500+ vai 600?

Pirmais kas nāk prātā ir HDTV kanāli (kuru šobrīd ir maz, un kuri daudzi nemaz neveras vaļā - NTV+)

 

Jā un kā Kathrein910 ir ar softiem, šāres klientiem un atslēgām? Vai varēs caur kathrein910 bez problēmām uztvert VSAT, NTV+, Premiere un SKY UK?

Jā un kā katherein ar disec un USALS - palasot forumus nevar saprast vai spēj grozīt antenu vai nespēj...

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Par USALS neesmu pārliecināts. Kāpēc Tev vajadzīga tāda perversija?

Daiseks ir daudz ērtāks par šķīvja grozīšanu ar motoru.

DM-500+ vispār ņemt nav vērts. Labāk DM-600

Bet kāpēc ir jēga ņemt Katrīnu - esi jau atbildējis pats - HDTV.

Šeit ir labs raksts par Katrīnu:

http://truehd.ru/page_48.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jautājums Katrīnas lietotājiem - vai jau ir diseqc 1.1 atbalsts stabilos imidžos jeb joprojām tikai pirmie 1.0 un rezultātā 4satelīti ?

Link to comment
Share on other sites

Programmētāja atbilde :D

Jo visu tēmu izlasīt protams bija par grūtu. Strojms piemin, ka jaunajā versijā būs 1.1 atbalsts.

Paredzot jautājumu #3:

novilkt var te:

AAF 2.0d 1w/14w

http://www.dreamboxworld.com/dbw/php//inde...&Itemid=139

Par to kas ir 1w un 14w arī lasi šajā tēmā.

 

Strjomam šis tjuneris ir visilgāk, tāpēc viņš šeit ir vislielākais specs par Katrīnu. :good:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...