Jump to content

Blog tipa mājaslapa.


Guest edvards
 Share

Recommended Posts

Tā nu ir sanācis, ka nepieciešama mājaslapele. Nekas sarežģīts, kaut kas blogveidīgs vai pat tas pats blogs. Kam man tas vajadzīgs ?

 

1. Vajag šo to pierakstīt. Princips tāds kā boot.lv sākumlapa. Tas laikam arī viss. Ā un ja nu es sadomāju, ka man vajadzēs kaut ko vairāk, lai es to arī varu izdarīt.

 

Kur problēma ?

 

Ir tā, ka neko nerubīju no web izstrādes. :mrgreen:

 

Varbūt kāds man var kaut ko ieteikt ?

Link to comment
Share on other sites

Cik esi gatavs maksāt? Par pliku paldies tev neviens neko netaisīs, ja vien pats neņemsi smadzenes rokās un nesāksi mācīties...

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma ?

 

Ir tā, ka neko nerubīju no web izstrādes. :mrgreen:

Šajā gadījumā nē, ir jābūt kaut nelielām priekšzināšanām par to ko tu dari...

Link to comment
Share on other sites

Ir!

Blogam - Drupal

Portālam - Drupal

Eveikalam - Drupal

Social network lapai - Drupal

 

Bet nu smadzenes buus vajadziigais, lai ko praatiigu izveidotu.

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Man nav vēlēšanās kautko šausmīgi mācīties, bet šo to palasīt un pameklēt neatteikšos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nu.. ja nav v\elmes mācīties, bet gribas lietot, tad gan neatliks nekas cits kā maksāt ragā.

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

Ja tas viss vajadzīgs paša prieciņam, tad ir vērts arī pamācīties..

 

Ja lapa paredzēta uzņēmumam/naudas pelnīšanai, tad labāk pameklēt kādu zinātāju, kas visu uztaisīs tā kā vajag.. citādi, ar pirmo reizi, vēl sanāks tā kā šis: http://www.mobilehomes.lv/

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Видео - выступление Роберта Кийосаки - стирает из мозгов

всем желающим невыветрившийся "советский" менталитет за 60 минут



 



Muah.. :)

Tādi.. najo**šķiki...

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Kādi vēl uzņēmumi ... Skaidrs jau, ka pašam vien tas viss ir, bet dēļ tāda sīkuma naudu tērēt nav vēlēšanās, jo pirmkārt man tās nav.

Link to comment
Share on other sites

pieregistrejies www.wordpress.com un bus tev savs blogs ;) Sobrid es veidoju bloga hostinga servisu ... Uz pavisam viegla dzineja ... Pashas nepeicieshamakas iespejas ... Lasit vairak / komentet / un balsosana ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Nuja nebūtu daudz jāmaksā, kaut kur jau vinu sameklētu, bet 20 ls gan ir bik par daudz. 10 ls vēl tā ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tava nezināšana maksā daudz vairāk.

10-20Ls ar to pietiek ne vairāk kā stundas darbam.. un tad ar pie nosacījuma ka strādā apmēram tik pat nezinošs cilvēks kā tu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Nestāsti pasakas Veli. Nedomāju, ka pa stundunevar sačinīt kaut kādu sūda lapeli kurā var pievienot rakstus un komentēt. Turklāt 10 ls stundā ir pietiekami.

Link to comment
Share on other sites

Tas, kas tev vajadzīgs.

Lejupielādē, atarhivē un darbojies. Daudz noderīgu fīču (pretspama aizsardzība, balsošana par rakstiem, vairāki jau sagatavoti lapas dizaina veidi, ...). Vajadzīgs tikai PHP. Un nekāda ķēpa ar datubāzēm. Šādu hostingu tu vari dabūt par kapeikām.

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Te ir kāds šķērslis - svešvaloda. Angļu valodas zināšanas ir skopas, tāpēc nez vai kas sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

edvards

Tu kā nespeciālists nebūsi tas kurš lems ko un cik ātri var izdarīt.

Speciālists kurš strādā ātri maksā vairāk.

Nez kurš mūsdienās strādās ar spec pasūtījumu pa 5Ls/h (pārējais aiziet nodokļos)

 

Nezināšana tā pat kā zināšana maksā daudz vairāk.

Pa 10Ls vari nolīgt Snake5

Viņš tev visu uzkodēs pa 5min.

 

 

www.letonika.lv

translate.ru

google arī māk tulkot.

Vai arī tu būsi viens no tiem retajiem kurš zin tikai vienu valodu?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

:mrgreen:

 

labi, skaidrs viss, rītdien runāšu ar Arču.

 

Jā, es būšu tas nelaimīgais, kurš zin tikai vienu valodu. Ko vairāk no 16 gadīga skolnieka var gaidīt ?

Labots - edvards
Link to comment
Share on other sites

Vai tad mūsdienās no pamatskolas nemāca pirmo, bet no sākumskolas - otro svešvalodu?

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Nu labi, sarunvalodā es protu krievu valodu, bet ja man ir problēmas kaut ko darīt pēc lv pamācībām (visi tie datoriķu slengi un pārējie svēšvārdi) tad kas būs ar ru par eng vispār nerunājot.

Labots - edvards
Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Vai labāk nebūtu no labs cilvēka izkāst naudu par 5 min darbu kā kaut ko mācīt ?

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

Pienemu, ka Tev tavos 16 vēl nav maizes darbs un daudz brīva laika (CS un Wow rukāšana arī skaitās brīvais laiks) .

 

Izlasi manuālus.. ar terminiem skaidrība tikt palīdzēs www.termini.lv

par nesaprotamo jautā te vai www.php.lv

 

palasi wikipēdijā par to kā atšķiras php no mysql un html, domēns no hostinga, utt..

domāju, ka pāris nedēļu laikā Tev varētu izdoties uzstutēt savu lapeli..

 

ja Tev būtu pastāvīgs darbs, mājās sieva, suns un bērns, un attiecīgi brīvais laiks - 0, tad būtu vērts vienkārši kādam samaksāt..

 

pagaidām savus 10 ls ieguldi domēnā un hostingā..

 

P.S. apjautajies saviem draugiem, gan jau kāds pazīst kādu, kurš varēs pāris pamatlietas Tev pastāstīt...

Link to comment
Share on other sites

nez es līdz 16 gadu vecumam paspēju normāli gan angļu,gan krievu paspēt apgūt... protams ar katru gadu zināšanas ir nākušas klāt~!

Link to comment
Share on other sites

Vai labāk nebūtu no labs cilvēka izkāst naudu par 5 min darbu kā kaut ko mācīt ?

labs cilvēkam nav naudas, ko izkāst!

Link to comment
Share on other sites

darklight

pašam ir blogs iekš blogiem.lv. Manām vajadzībām ir OK. Pievienoties var ikviens.

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

man jau ir japjap.wordpress.com , bet es gribēju tur šo to parediģēt un izrādās, ka to nevar. Jāizdomā kaut kas cits ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...